Jump to content

Sınav Büyüsü


beymenbey
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sınav Büyüsü :Sınav günü kesinlikle koyu renkli elbiseler giymeyin.Yoksa evrenin enerjisi size ulaşamaz ve geri döner. -Ders çalışmaya başlamadan önce yedi kez TUMURİ kelimesini tüksek sesle söyleyin.Umulur ki Druidlerin Tumuri isimli hafıza ve bilinç işlerine bakan büyücü rahibi öğrenmenize yardımcı olur.. -Ders çalışırken her saat başı bir dakika boyunca derin derin nefes alın ve yedi kez TUMURİ ERREN kelimelerini yüksek sesle söyleyin.Umulur ki hafıza çakralarınız açılır.. -Sınav için sıraya oturduğunuzda, kurşun kalem ile sınav kağıdının üzerine SAMSA yazın ve silgi ile yazdığınızı silin. -Her bir soruyu okumaya başlamadan önce MEDİCİ diye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Sınav Büyüsü

      ders çalışmaya başlamadan önce 7 kere "tumuri"deyin.ders çalışırken her saat derin derin nefes alın ve yedi kez "tumuri erren"kelimelerini yüksek sesle söyleyin.sınav için sıraya oturduğunuz an kurşun kalemle kağıdın üzerine "samsa" yazın ve silgiyle silin.her soruyu okumadan önce "medici" diye içinizden kısık sesle söyleyin.sınav bittiğinde druid rahiplerine şükretmeyi unutmayın ve yüksek sesle beş kez "tekne" deyin.

      , Yer: Büyü

×
×
  • Yeni Oluştur...