Jump to content

Ünlülerin 9 Kızıl Saç Rengi!


Melâl

Önerilen Mesajlar

[h=6]Parlak, doğal, gölgeli ya da boyalı… Bir çok ünlü yıldız kızılın çekiciliğine kendini teslim etti. Peki en iyi kim taşıdı?[/h]

Kendinizde cesur bir değişim yapmak istiyorsunuz ve saçlarınızı kızıla boyamaya karar verdiniz! Peki hangi tonunu seçeceksiniz?

 

Sonbahar yapraklarını andıran bakır tonları, çilek sarısı, kırmızı ya da ateş kızılı…

Bu muhteşem tonlar arasından kendinize en çok yakışanı seçmek için, ünlülerin Hollywood ihtişamını yansıtan kızıl saçlarından ilham alabilirsiniz.

 

İşte ünlülerin kızıl saç renkleri!

 

51322.jpg

Rihanna

 

En beğenilen kadınlar arasında yer alan Rihanna, her zaman kırmızı halının trendlerini belirliyor. Bu galadaki parlak kırmızı örgülü saçları hangimiz unutabildik ki?

 

51323.jpg

 

Jessica Chastain

 

Üstün yetenekli oyuncunun doğal kızıl saçları kalabalığın içinde bile onu bir adım öne çıkarıyor.

 

51330.jpg

 

Emma Stone

 

Tarzını takip ettirmeyi başaran Emma, sarışın olmasına rağmen kızıl saçı tüm cazibesiyle kendine yakıştıran yıldız, kendine hayran bırakmayı iyi biliyor.

 

51325.jpg

 

Deborah Ann Woll

 

Jessica Hamby olarak bilinen Woll, keşke kızıl saçlı doğsaydım dedirticek cinsten saçlarıyla ve buğulu göz makyajıyla kırmızı halının üzerinde mükemmel gözüküyor.

 

51326.jpg

 

Hayley Williams

 

Her zaman canlı renk saçlarla görmeye alıştığımız Harley, özellikle turuncu ve kırmızı saçları oldukça kullanıyor. Sürekli saçlarını değiştirmesiyle konuşulsa da kırmızı saç ona çok yakışıyor.

 

51327.jpg

 

Alson Hannıgan

 

Tv\\\'nin favori kızıl saçlılarından ve bir çok insanında saçlarını yakından takip ettiği yıldız, Make Equality Reality\\\'de de saçlarıyla olay yarattı.

 

51329.jpg

 

David Bowie

 

O görünümüyle sınırları zorlayan bir ünlüdür. İkon olmuş kırmızı saçları eminim ki herkes tarafından çok cool bulunuyor.

 

51324.jpg

 

Gerard Way

 

Way, 14 yıllık müzik hayatı boyunca bir çok saç rengiyle karşımıza çıktı. Ünlü sanatçı ilk solo albümü için kızıl saçla yine tarzını ortaya koydu.

 

51331.jpg

 

Nıcola Roberts

 

Ünlü ingiliz şarkıcı 2010 yılında Cosmopolitan Ultimate ödülleri için ilk defa saçında kızılı denemişti. Roberts, saçlarıyla kendinden oldukça söz ettirmeyi başarmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...