Jump to content

G.Saray'da Deprem! 17 İsim Birden..


nazar

Önerilen Mesajlar

galatasaray-deprem-unal-aysal-prandelli-sampiyonlar-ligi-cesare-prandelli-817867h.jpg

 

 

Sarı kırmızılı yönetim kadroyu 24’e düşürmek için, İtalyan futbol adamından gelecek raporu bekliyor.

 

 

Galatasaray'da yönetim, kadroyu 24’e düşürmek için alınan 3 puanla sarı kırmızılılara son 5 sezonun en iyi başlangıcını yaptıran İtalyan futbol adamı Cesare Prandelli'den gelecek raporu bekliyor. Yani gidecek oyuncuların kaderini tecrübeli hoca belirleyecek.

 

41 OYUNCUYA 45 MİLYON EURO GARANTİ PARA

 

Şampiyonlar Ligi’nde alınan kötü sonuçların üzerine koltuğu sallanan ve Karabükspor maçının son şansı olduğu iddia edilen Cesare Prandelli,alınan 3 puan hem derin bir nefes alıp yerini sağlamlaştırdı hem de tasarruf operasyonu yapma hakkı kazandı. Yani ters bir skor halinde görevden alınması beklenen İtalyan teknik direktör, Karabük’ü devirip G.Saray’a son 5 sezonun en iyi başlangıcını yaşattı ve bir anda futbolcuların kaderini tayin edecek teknik patron haline geldi. Çünkü sarı kırmızılı yönetim, tasarruf tedbirleri kapsamında da kadroyu 41’den 24’e indirme kararı aldı. Ve yönetim, bu indirimi ‘birlikte yola devam’ kararı aldığı tecrübeli çalıştırıcının hazırlayacağı rapora göre uygulayacak.

 

RAPOR DEVRE ARASI UYGULANACAK

 

Ünal Aysal döneminde birçok oyuncunun kadro dışı bırakılıp elden çıkarılamaması sonucunda tam 41 kontratlı futbolcusu bulunan Galatasaray’da maç başı ve primleri hariç kontratları gereğince sadece garanti ücret olarak oyunculara 1 yılda tam 45 milyon Euro ödüyor.

Sarı kırmızılı idareciler, bu konuda geç kalmamak ve devre arasında bu operasyonu eksiksiz yerine getirmek adına Cesare Prandelli’den rapor istedi. İtalyan teknik adam da yapılacak operasyonda elden çıkarılacak futbolcu listesini hazırlayacak.

 

Hürriyet

 

 

 

alinti...

http://www.ilkelihaber.com/index.php?id=5594031&refx=diziizle.net_kare

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayiyi azaltmak iyi bir sey. Cunku her spor yorumcusunun soyledigi gibi futbolcular cok ucret istiyor. Yani 1 sene buyuk takimda oynasan sulalen kurtulur gibi bir sey. Ancak dogru kisileri mi gonderir bu sıkıntı. Galatasaray iyi bir baslangic mi yapmis? 4*4 bile biz sinifcilara bu kadar vurmamisti. Rabia isaretini artik bu takim icin kullaniyorlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...