Jump to content

~ Silinen Dosyaları Kurtarmak ~


Önerilen Mesajlar

Boyut: 4.61 MB

Kullanım izni:Kısıtlamalı/demo

Dil:ingilizce

İşletim sistemi:Windows (tümü)

 

Ekran Görüntüsü :

 

10813.jpg

Program Tanıtımı:

 

Tanıtım:

Active@ File Recovery silinen veya kaybolan dosyaları kurtarabilmek amacıyla kullanılan bir yazılımdır. Sabit sürücünüzü dakikalar içinde tarayarak kurtarılabilecek tüm dosya ve klasörleri görüntüleyen bu yazılımın kullanımı oldukça kolaydır. Biçimlendirilmiş ve silinmiş sürücü bölümlerinden de veri kurtarmanıza izin veren yazılım; hasara uğramış, virüs bulaşmış dizinleri dahi kurtarabilmektedir. Sabit sürücünüz üzerinde silinmiş olduğu alana yeniden veri yazılmadığı taktirde kaybettiğiniz tüm dosya ve klasörleri kurtarma şansınız bulunmaktadır.

Yeni sürümündeki Active@ DiskScan teknolojisi ile yanlışlıkla silinme, biçimlendirme veya başka bir nedenle kaybettiğiniz verileri etkili bir biçimde kurtarır hale gelmiştir. Bütün 'flash' medya türlerinden yazılımsal veya donanımsal sorunlar nedeniyle kaybedilmiş dosyaları da kurtarma özelliği olan bu güçlü araç disket sürücülerde de aynı işlemi uygulayabilmektedir.

Yazılımın Genel Özellikleri Tüm sabit sürücü türlerini destekler: IDE, ATA, SCSI ve disket sürücü Çıkarılıp, takılabilir aygıtları destekler (CompactFlash, SmartMedia, Secure Digital/MultiMediaCard, Sony Memory Sticks vb.)8GB'den büyük sürücülerden veri kurtarma NTFS dosya sistemi üzerinde sıkıştırılmış, şifrelenmiş (EFS) veya parçalanmış dosyaları kurtarabilme Silinmiş veya zarara uğramış dosya bölümlerini tarama ve kurtarma Kesin veya kısmi dosya adı ile arama yapabilme Disk yedeği oluşturma veya geri alma Yazılımın Yeni Özellikleri RAID Reconstruction aracı ile RAID0-RAID5 verilerini kurtarma .

Tümüyle yeni Active@ DiskScan teknolojisi üzerine kurulma'Flash' medyalardan tüm resim türlerini kurtarabilmek için Digital Pictures Recovery aracı

Desteklediği Dosya Sistemleri

 

Not: Yazılımın deneme sürümünde 64 KB'den büyük dosyaları maalesef kurtaramıyorsunuz. Özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekiyor.

 

Recovery programlar arasında en başarılı program,eğer süperScan seçeneğini kullanırsanız 3-4 format öncesinide geri getirebilirsiniz.

Demo sürümü oldugundan birçok özelliği kısıtlandığı için bu hali ile belki işinize yaramaz.

Önemli bir veriyi kurtarmak istediğinizde ,30 dolar ödeyip programı satın almanız gerekiyor,o zaman hayli işinize yarayacaktır.

En azından böyle bir program oldugunu bilmenizi istedim.

 

İndir >> http://www.file-recovery.net/download.htm

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...