Jump to content

Sevdiğiniz Renk Sizin İçin Ne Söylüyor


Mara GÜNEŞ

Önerilen Mesajlar

1 Beyaz : Bu ​​basitlik, mükemmellik ve saflık için bir istek gösterir.

 

2 Kırmızı :. Bu kişi genellikle giden ve tam bir hayat yaşıyor Onlar, iyimser monotonluk nefret ve tahrik ve iddialı. Onlar da dürtüsel ya da saldırgan olabilirler.

 

3 Maroon : Bu ​​genellikle yaşamın sert deneyimleri ile başa çıkmak zorunda olan biri favori rengidir. Onlar, olgun, cömert ve iyi disiplinli vardır.

 

4 Pembe : Bu ​​aşk, sevgi ve güvenlik için bir arzu gösterir. Bu koruma ve bakım duygularına bağlı bir, kırılgan nazik ve hassas bir renktir.

 

5 Turuncu : Bu ​​gösterişli, eğlenceli seven, girişken kişi rengidir. Bunlar genellikle, popüler, huylu-iyi meraklı, korkusuz ve dramatik. Ancak, onlar da, kararsız ve huzursuz olabilir.

 

6 Sarı : Bu ​​renk mutluluk, bilgelik, yenilik arzusu, macera duygusu ve zengin bir hayal gücü ile ilişkilidir. Genellikle iyi bir mizah duygusu ve rasyonel bir akla bağlıdır.

 

7 Yeşil : Yeşil dengesi, umut, samimiyet ve huzur simgeliyor. Yeşil insanlar başkalarının refah genellikle endişe, hasta, mütevazı, kendini effacing - ama bazen istismar ve başkaları tarafından kullanılabilir.

 

8 Mavi : Mavi şefkatli, sevecen, sabır, azim, vicdanlı, kendini kontrol ve görev duygusu ile ilişkilidir. Bu kişiler özel ve güvenilir insanlar - ama aynı zamanda şeyler gidecek nasıl dert.

 

9 Turkuaz : Bu ​​daha karmaşık karakterler. Onlar yaratıcı ve hayal gücü vardır ve kendilerini hedeflerine ulaşmak için zor sürücü. Göründükleri ancak onlar eziyet veya çapraşık hissedebilir içinde, sakin ve kontrollü olmak.

 

10 Lavanta : Bu ​​insanlar genellikle kusursuz giyinmiş, sınıf ve kültür anlayışı ile rafine edilir. Onlar, yüksek ideallere sahip, büyüleyici, yaratıcı, esprili, şık ve sofistike. Tipik olarak, onlar asil ve büyük nedenleri kararlıyız.

 

11 Mor : Mor insanlar, genellikle sanatsal son derece bireysel, benzersiz ve hassas. Onlar alışılmadık, ve iktidar pozisyonlarını elde etmek olasıdır bağımsız düşünürler vardır.

 

12 Kahverengi : vicdani güvenilir ve istikrarlı olduğu için, onların dayanıklılık ve sabır için bilinir. Onlar nadiren dürtüsel - ama esnek olabilir.

 

13 Gri : Bu ​​dikkatli, uzlaşma, istikrar, sıkı çalışma ve iyi bir iş duygusu ile ilişkilidir. Griler genellikle içe dönük ve onlar nasıl hissettiğimi bastırmak.

 

14 Siyah : Siyahlar, gizemli onurlu olan derinliklerinde gizli - ve kendileri, inançları, umutları, arzuları ve kişilik çok az ortaya.

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...