Jump to content

Saat Anlamları 02:02


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

02:02 O Seni, Sen Onu Düşünüyorsun…

 

Tam Şu Anda Seni Düşünüyor

 

 

Saat 02.02 anlamı ile mutluluğunuzu ikiye katlayacak son derece özel bir saattir. Merak edenler için 02.02 ne anlama gelir sorusuna hemen yanıt verelim. Sevgilisi bulunan kişiler için 02.02 saatin anlamı tam şu anda sevgililerinin onları düşündüğüdür. Gecenin en koyu saatleri arasında yer alan bu saatte saat tam 02 02 iken gözleriniz bir anda saate kilitlendiyse bu sevgilinizin de tam o saatte sizi düşündüğüdür. Aşkınızın karşılıklı olduğunu müjdeleyen 02.02 saatinin anlamı aşkınızın karşılıklı olduğunu söylemektedir.

 

 

Senden Hoşlanan Biri Var

 

 

Sevgilisi olmayan kişiler için saat anlamları daha farklı yorumlanmaktadır. Şu anda sevgilisi olmayan kişiler için saat 02.02 kendilerinden hoşlanan gizli bir hayranları olduğu ve tam bu saatte bu gizli hayranın saati gören kişiyi düşündüğüdür. Belkide sizin de farkında olduğunuz bu kişi gece kendi dünyasına çekildiği anda hemen sizi düşünmeye başlarken aynı zamanda sizden de ilgisine karşılık bulursa yakında açılacak demektir. Sevgililerinden yeni ayrılan kişiler için ise saat 02 02 anlamı eski sevgililerinin kendilerini düşündükleri ve hala unutulmadıklarıdır.

 

Sevgilin Seni Çok Özlüyor

 

 

Saat anlamları arasında saat 02.02 anlamı ile özlem kokan bir saat olarak öne çıkmaktadır. Bu saati gören kişiler son zamanlarda biraz sevgililerini ihmal etmiş olabilir. Ya da sürekli olarak beraber olsalar dahi sevgilileri eskiden kendilerini daha yakın ve mutlu hissettikleri için eski günlere özlem duyuyor demektir. Bu nedenle saat 02.02 size göründüyse sevgilinize karşı biraz daha sıcak ve ilgili davranmaya çalışmalı, ne kadar yoğun olursanız olun ona daha fazla zaman ayırmalısınız.

 

 

Biraz Sosyalleşmeniz Lazım

 

 

Sevgilisi olmayan kişiler için ise saat 02 02 anlamı ise artık işlere biraz ara vererek daha aktif bir sosyal hayat yaşamaya başlamalarını söylemektedir. Arkadaşlarınız sizi çok özlüyor ve tekrar grup içerisindeki yerinizi almanızı istiyor. Yine sevgilisi olmayan ya da yeni bir ayrılık yaşayan kişiler için ise 02.02 saat anlamı olarak onları çok özleyen ve duygusal olarak onlardan hoşlanan birinin varlığına işaret etmektedir. Eski sevgilinizin barışma teklifi çok yakında gelebilir ya da gururundan dolayı size açılamasa da sizi çok özlediğini bilmelisiniz…

 

Hayatınızda Köklü Değişiklik Yapma Zamanı Gelmiş

 

 

Saat 02:02’nin anlamı büyük değişikliklerin kapınızda olduğudur. Numeroloji ikinin anlamını karşıtlık, değişiklik olarak açıklamaktadır. Saatleriniz ikiyi iki geçiyorsa hayatınızda köklü değişiklikler yapma zamanı gelmiş demektir. Yapacağınız değişiklikler aile hayatınızda olabileceği gibi aynı zamanda kariyer planlamasında da bazı değişiklikler yapabilirsiniz.Bu değişiklikleri planlarken hayatınıza dahil ettiğiniz bir sevgiliniz var ise onunda görüşlerini almanızda fayda olacaktır. Aksi halde yapacağınız planlara onu da dahil etmediğiniz için istemeden de olsa onun kırılmasına ve ilişkinizin yıpranmasına neden olabilirsiniz.

 

 

En Büyük Kendi İç Sesinizi Duyabilmektir

 

 

Bu saat diliminde yapılan değişiklikler büyük oranda başarı ile sonuçlanmaktadır.Bundaki en büyük pay gecenin örtücü sessizliği içerisinde kendi iç sesinizi duyabilmenizdir. Ayrıca insan içgüdüleri gece en yüksek seviyeye ulaşmakta ve artan içgüdüler daha önce göremediğiniz gerçekleri daha açık bir şekilde görmenizi sağlamaktadır. Şehir ya da iş değişikliği gibi önemli kararları almak için en uygun saat olarak görünen 02:02 çoğunlukla verilen kararları haklı çıkaran bir saat dilimi olarak görülmektedir. Gecenin sessizliği içerisinde kendinizi dinleyerek en doğru kararı vereceğinizden emin olabilirsiniz.

 

02:02 Karışık Duygular İçinde

 

İki rakamı, ikilik anlamına da gelir. Bu ikilik yaşamın her alanında olabileceği gibi, duygular açısından da ikilik demektir. Kişinin birbirinden farklı ya da tezat iki düşünce arasında gidip geldiğini, bazı konularda karar veremediğini ya da üzerinde düşündüğünü de gösterir. Bu nedenle 02:02 saati birlikteliği olanlar için, karşınızdaki kişinin size ait ya da aranızdaki ilişkiye ait kafasında bazı kuşkular olduğunu yahut karar vermekte zorlandığını gösterebilir.

 

 

Bir birlikteliğe sahip olmayan ama hoşlandıkları, açılamadıkları birine duydukları ilgi söz konusu ise, karşıdaki kişinin hislerinde bir hareketlilik anlamına gelir. Duyguları karışmıştır ve bu sizin için iyidir. Aranızda oluşan enerji farkındalığını arttırdığı için size nasıl yaklaşacağını düşünüyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...