Jump to content

Saat Anlamları 08:08


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

08:08 Gününüz Çok Güzel Geçecek

 

 

Hayatınızda güzel olayların yaşanacağına işaret eden saat 08.08 anlamı ile size ışık tutan bir saat olarak öne çıkmaktadır. Saat 08 08 anlamı bu saati gördüğünüz gününüzün çok güzel geçeceği ve gün içerisinde olumlu gelişmelerin yaşanacağıdır. Özellikle de gün içerisinde yeni iş anlaşmaları yapabilir ya da yeni yatırımlar için cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Şans Yanınızda Olacak

 

 

08.08 saat anlamlarının arasında en çok şans getiren olarak görülür. Saati gördüğünüz gün sizi oldukça sevindirecek pek çok gelişmenin yaşanacağından emin olabilirsiniz. Şansınızı kullanmak adına saat 08.08 ‘i gördüğünüz anda rafta bekleyen projeleriniz varsa bunları hayata geçirebilir ya da şans oyunları oynamayı tercih ederek ne kadar şanslı olduğunuzu ölçebilirsiniz…

 

Seni Seviyor

 

 

Saat anlamları arasında anlamı ile adeta ayaklarınızı yerden kesecek kadar sizi mutlu edebilecek saatlerden biri de saat 08.08 ‘dir. Saat 08.08 anlamı devam eden ilişkisi bulunan kişiler için sevgililerinin onları çok sevdiği ve derinden büyük bir aşk ile onlara bağlı olduğudur. Bu aşkın büyüklüğü nedeni ile bazen sevgiliniz sizi kızdırabilecek bazı saçma davranışlar sergilese dahi aslında yaptığı her şeyin gözlerini kör eden aşkınızdan kaynaklandığını bilmeli ve ona karşı biraz daha anlayışlı davranmaya çalışmalısınız. Yeni bir günün aydınlandıktan sonraki ilk saatleri olan saat 08.08 size göründüyse sevgilinizin bu büyük aşkına biraz daha karşılık vermeye çalışmalısınız demektir.

 

 

Yeni Bir Aşk Başlayabilir

 

 

Henüz bir ilişkisi bulunmayan kişiler için ise saat 08.08 anlamı bu saati gören kişiyi çok seven birinin olduğu ancak bir türlü bu hislerini itiraf edebilecek kadar cesaretini toplayamadığıdır. Ancak saat 08 08 size göründüyse bu çok yakın bir zamanda yeni bir aşka doğru yelken açacağınızı göstermektedir. Çıkma teklifi aldığınız anda acele etmeden karar vermeniz ve hislerinizden emin olmanız uzun bir ilişki yaşamanız için size yardımcı olacaktır.

 

Güzel Bir Güne Hazırlanın

 

 

Saat anlamları arasında anlamı ile sizi mutlu edeceklerden biri de saat 08.08 ‘dir. Bu sihirli saat size gününüzün çok güzel geçeceğini müjdelemektedir. Bu saati gördüyseniz çok güzel bir gün yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Bu yeni günde hayat size tüm güzelliklerini sunarken yaşadığınız olumlu gelişmeler ile çevrenizde de pozitif bir etki oluşturarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

 

Planları Hayata Geçirmek İçin Uygun Bir Gün

 

 

Saat 08.08 anlamı ile aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz projeleriniz varsa bunları da hayata geçirmek için uygun bir günde olduğunuzu söylemektedir. Bugün sizin için her şeyin yolunda olduğu, tüm işlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiği muhteşem bir gün olacak. Bu nedenle saat 08:08 ‘in uğurunu kaçırmamak adına bugün olabildiğince dolu geçirmeye çalışmalı ve özellikle de proje planlarınız varsa bunları hayata geçirmek için gereken adımları hemen bugün atmaya çalışmalısınız. Gün sonunda 08.08 saat anlamı için ne kadar doğru olduğunu söylerken aynı zamanda yaşadığınız olumlu gelişmeler nedeni ile mutlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

 

Sevgiliniz Kıskançlıklarıyla Sizi Bunaltabilir

 

 

Saat 08:08 anlamı ile sizi hem sevindirebilecek hem de üzebilecek bir saattir. Çünkü saat 08:08 in anlamı sevgilinizin sizi aşırı derecede sevdiği ancak çok kıskanç biri olduğudur. Sevgiliniz sizi aşırı kıskançlıkları ile bunaltabileceği gibi aynı zamanda güvensiz tavırları ile zaman zaman üzecek bir yapıya sahip olduğu için ilişkinin daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi adına bu soruna bir an önce çözüm bulmanız gerekiyor demektir. Bunun için sevgilinize hem hareketleriniz ile güven vermeniz hem de her gereksiz kıskançlık krizinde tepki vererek tavrınızı ortaya koymanız sizi daha kısa sürede sonuca götürecektir.

 

 

Kıskançlıktan Kurtulmak İçin Ne Yapmalı?

 

 

Unutulmamalıdır ki kıskançlık bir kurttur ve gerekli önlemler alınmadığı takdirde kişinin içini kemirip durduğu gibi ilişkiyi de yok edene kadar yer durur. Bunun için kıskançlıktan kurtulmak önemlidir. Atalarımızın da dediği gibi seven insan muhakkak ki kıskanacaktır. Burada önemli olan aşırıya kaçmamak, karşıdaki kişiyi bunaltmamak ve gereksiz kıskançlık krizleri ile ilişkiyi yıpratmamaktır. Bunun da tek ilacı güvendir ve aşk başta olmak üzere karşılıklı her ilişkinin temelinde güven olmalıdır.

Küslüklerin Son Bulduğu Saat

 

 

Günün en olumlu saatlerinden biri olan bu saat tüm küslüklerin son bulduğu saat olarak görülmektedir. Saat 08:08’in anlamı barıştır. Başlayan gün aynı zamanda ara verilen ilişkilerin de başlamasına olanak sağlamaktadır. Küs olduğunuz sevgiliniz, arkadaşınız, dostunuz, akrabanız ya da kardeşiniz var ise bu onlarla barışmak için son derece uygun bir zaman dilimidir.

İnsana en zor gelen durumların başında gelen sevgiliyle küs olmak aslında bazen ilişkinin güçlenmesine de yardımcı olmaktadır.

 

 

Küsmeler İlişkiyi Güçlendirir

 

 

Küs olunduğu sürece ilişki gerçekten sağlam temeller üzerine kuruluysa bu sürede sevgiliden yoksun olmak kişinin onu ne kadar çok sevdiğini anlamasını sağlayacak ve böylece ilişkiyi dahada güçlendirecektir.Sevgiliniz ile barışmak istiyor ancak onun sizi reddetmesinden çekiniyorsanız ve saate baktığınız danda tam 08:08 olduğunu gördüyseniz bu onun da sizinle barışmak istediğini gösterir. Bu nedenle çekinmeyi hemen bir kenara bırakmalı ve onunla barışmak için ilk adımı atmalısınız. Bu saati geçirmeden hemen ona bir kısa mesaj yollamanız bile onun gereken mesajı almasını sağlayacaktır.

 

08:08 Uzaklaşma ve İnatlaşma

 

Birlikteliği olanlar için 08:08 kişiler arasında bir uzaklaşma olacağını işaret eder. Bir süredir akışına bıraktığınız ilişkiniz sizi birbirinden uzaklaşan insanlara dönüştürdü. Bu durumda suç sadece onun değil elbette, sizin de silkelenip kendinize gelmenizin zamanı. Aksi taktirde ilişkiniz hiç beklemediğiniz ve istemediğiniz yerlere doğru gidebilir. Size karşı ilgisini yitirdiğini düşünseniz bile, toparlamak için geç değil. Uzaklaşmasına müsaade etmeyin.

 

 

İlişkisi olmayanların ilk adımı atmak için bir inatlaşmaya gireceklerini gösterir. İkiniz de ilk adımı atmak konusunda karşınızdan hareket bekliyor olacaksınız ve bu durum anlamsız bir inada dönüşecek. Adım atmanın alttan almak demek olmadığını gösterini inadınıza son verin ve ilk adımı siz atarsanız gününüz daha iyi geçebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...