Jump to content

Etkili Aşk Duası


Önerilen Mesajlar

Güzel bir şekilde boy abdesti alırız. 2 rekat sessiz bir yerde yalnız bulunmak kaydıyle namazımızı şu şekilde kılarız.

 

Önce hacet namazı diye niyet ederiz. sonra 1. rekatta 1 fatiha 1 Amenerrasulu’yu okuyunuz. Sonra 2. rekata kalkınca yine 1 Fatiha 3 İhlası şerifi arka arkaya okuruz. Böylece 2 rekat namaz tamamlanmış olur. (Amenerrasulu yu hacet namazındaki şekliyle uygulayınız)..

İkinci niyeti şöyle yaparız (Yarabbi şu arzu etmiş olduğum nesnenin muhabbeti vs. vs..) deriz. Ondan sonra aşağıda ile belirtmiş olduğum duayı ve diğerlerini şu sıra ile okuruz.

 

1 Ayatel Kürsi

3 İhlası Şerif

3 Salevatı şerife

 

Yasini şerifi okumaya devam ederiz. 1. Mübin’e gelince aşağıda belirtmiş olduğum Duayı 3 defa okuruz. İkinci mübin’e gelince yine 3 defa bu duayı okuruz. Üçüncü mübin’ e gelince 3 defa bu duayı okur. bu işlemi yedinci mübin’ e kadar devam ederiz. ve bitirmiş oluruz.

Eğer bu 3 lü okumadan bir netice alamadık ise aynı terkibi yine tazeleriz. yani 3 gün 3lü okuma yaparız. netice alamazsak 3 gün 7 li dua okuma yaparız. yine net,ice olmazsa 3 gün 40 lı okuma yaparız.

 

Okunacak Dua Şudur;

Bismillahirrahmanirrahıym

Men yeşfa’ şefaaten haseneten yekünlehu nasibün minha. Ve men yeşfa’ şefaaten seyyieten yekün lehu kiflün minha. Vekanallahü ala külli şeyin mukıta. Veiz huyyitüm bi tehiyyetün fe heyyu bi ahsene minha. evruddu ha, innallahe kane ala külli şeyin hasiba. Allahu lailahe illa huve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybe fiyh ve men esdek minellahu hadisa.

Arkadaşlar bu verdiğim cok etkilidir deneyiniz lütfen. Bu işlemleri yapan kimse vallahil azim zincire vurulan olsa dahi yanına gelir. Mucerreptir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...