Jump to content

Meleklerden Yardım İstemek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

RÜYALARIN ANLAMINI BİLMEK İÇİN...

Gece yatmadan önce meleklerinizden bu konuda yardım isteyin. Sabah uyandığınızda ilk iş rüyalarınızı yazın. Bunu yaptığınızda daha rüyaları yazarken anlamının içinize doğduğunu fark edeceksiniz...

Bazen meleklerimiz bize rüyalarımızda evrensel sembollerle de mesaj iletirler. Bu sembolleri yazan pekçok kitap bulabilirsiniz; yüreğinizi çekeni; yani meleklerinizin sizi yönlendirdiği kitabı alın.

Yİne de en önemlisi her zaman yüreğinize doğan rehberliğe güvenmektir.

"Sevgili meleklerim, lütfen bana vermek istediğiniz mesajı net bir sekilde anlamama yardım edin. Gerekirse bu konuda gun icinde bana çok net işaretler yollayın!" diyebilirsiniz

 

 

BEREKET İÇİN...

 

"Allah'ım yüreğimde sevdiklerimle çok güzel şeyler yapmak, etrafıma bol bol yardım edebilmek, onları sevindirebilmek var. Senin bereketin tükenmez; o sınırsız bereketinden bana düşen sınırsız parçasını lütfen gani gani yaşamıma akıt ki tüm bunları ve çok daha fazlasını yapabileyim!

Allah'ım izninle, sevgili Başmelek , lütfen yüreğimdekileri rahatlıkla yapacak bolluk, bereketi önüme getir. Kollarımı açtım ve senden bereketle ilgili mucizeler bekliyorum!"

Bolluk olsun!

 

 

ÜZÜNTÜYÜ MUCIZEYE ÇEVIRIN!

Üzüldüğünüzde veya kendinizi şikayet ederken bulduğunuzda DURUN. Ve hemen o konuyla ilgili DUA etmeyi seçin. Dua, pozitifi yaratmak, örneğin “Bu konudan muhteşem bir ışık doğacak, bakın göreceksiniz olay çözülecek.” diyerek sözün gücünü kullanmak, o konuda üzerimize düşen ne varsa yapmak, doğacak güzel geleceği yaratmamıza yardımcı olur. Bunların üzerine meleklerimizden yardım istediğimizde ise mucizeleri yaratmaya başlarız.

Ve ışık olur!

 

"Yüce Allah'ım, meleklerim sizin benim için en hayırlı olan geleceği hazırladığınızı biliyorum. Lütfen bu gece yaşamımdaki her şeyin yolunda olduğunu, her şeyin tam olması gerektiği gibi olduğunu bilmemi sağlayın. Kimin benimle yürüdüğünü hatırlamamı, kendime güvenmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

 

Meleklerinizden gün içinde işaret veya rehberlik istediyseniz, ama cevap alamadığınızı düşünüyorsanız bir de uykuda rehberlik istemeyi deneyin. Zihnimiz uyurken meleklerin sevgi dolu mesajlarını almak daha kolay... "Sevgili meleklerim, uyku meleğim, lütfen bu gece bana şu konuyla ilgili (......) çok net rehberlik verin. Sabah uyandığımda lütfen sizden gelen rehberliği hatırlamamı sağlayın. Teşekkür ederim."

 

AŞK İÇİN

Allah vermeyeceğini istetmez! İmam-ı Rabbani Hazretleri'nin bu sözü, yüreğimizdeki her isteği hak ettiğimizi, hayatımızın aşkını, işini... her şeyi ve çok daha iyisini hak ettiğimizi hatırlatır bize. İsteyin! Hem de tüm detaylarıyla... Aşk için:

"Yüce Allah'ım, meleklerim, lütfen beni gerçekten seven, sevgi dolu, hayatı birlikte neşeyle, keyifle, huzurla paylaşacağımız hayatımın eşini bulmamı sağlayın. Bu veya daha iyisi olsun Allah'ım!" Isteyin ve meleklere bırakın.

Ve öyle de oldu.

 

BİR MUCİZEYE İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA...

"Mucizelere inanıyorum. Ve yüce Allah'ım, meleklerim, sizden bu konuda bir mucize bekliyorum!" diyerek derin bir nefes alın; ve verdiğiniz nefesle konuyu Allah'a ve meleklerine bırakın!

Gece uyurken meleklerimizden hayatımızı şifalandırmalarını isteyebiliriz. Şifayı almak için "Sevgili meleklerim lütfen bu gece benimle çalışın ve dönüşmesi gereken geçmişten gelen sağlıksız kalıplarımı şifalandırın. Ve lütfen yarın sabah dinlenmiş kalkmama yardım edin." diyebilirsiniz. Değişik rüyalar görürseniz bunun şifanın bir parçası olduğunu bilin;)

Şifa olsun;

 

Kendinizi sevin! Çünkü siz şu anda, tam olduğunuz gibi mükemmelsiniz. Aynaya, gözlerinizin içine bakarak hatırlatın bu gerçeği kendinize: "Ben mükemmelim. Ben Allah'ın ışığının eşsiz bir parıltısıyım. Yüreğimdeki sevgiyi şu anda gözlerimin içinde görüyorum. Ben mükemmelim. Şu an ve her zaman."

 

 

Beki İkala Erikli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

incisel hanım,

meleklerden yardım almak ve uzaktan insiye olmak (korunma yaptırmakmış galiba) diye bir şey var mı merak ediyorum. beni ilk defa gören biri insiye olmam konusunda ısrarcı olmuş ve bu işi yapan birinin telefonunu vermişti. bu konuda deneyimleri olan tanıdıklarınız oldu mu? umarım genelde negatif mesajlar atan biri olduğum için cevapsız bırakmazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Melekler ve Meleklerden Yardım İstemek

      Melekler… Evet, onlar gerçekten varlar. Koruyucu meleklerimiz her an bizimle beraberler, hep yanıbaşımızdalar. Her an yardıma hazırlar. Ama biz onlardan yardım istemeden melekler bizim için hiç bir şey yapamıyorlar. Neden mi? Çünkü onlar, bizim özgür irademize karışamazlar. Aslında hep bizimle birlikteler, bize yardım etmeye, bizim için en iyi yolu göstermeye, o sevgi dolu tavsiyelerini bize iletmeye can atıyorlar. Hepimiz her an meleklerimizi dinleyerek yaşasak hayat ne kadar kolay, ne güzell

      , Yer: Enerji Sistemleri (Reiki, Feng Shui vb)

×
×
  • Yeni Oluştur...