Jump to content

Refleksoloji ile Tespihlerin Bilinmeyen Şifasi


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bulunduğumuz evren enerji boyutlarından oluşmaktadır aynı zamanda insan vücudunda da on dikey üçü yatay olmak üzere enerji dilimleri bulunmaktadır.Bu üç yatay enerji dilimlerinden biri ellerde bulunur. İnsan vücudundaki enerjilerin blokajlara maruz kalmaksızın devam etmesi gerekir etmediği durumlarda bir süre sonra rahatsızlıklar meydana gelir. Enerji blokajları maddi ve manevi yaşanabilecek olumsuzluklar sonucunda bedenin vermiş bulunduğu tepkilerdir.

 

Tespih çekere bu noktalara enerji desteklemesi yapılmaktadır; zaten savunmuş bulunduğumu Allah (c.c.) El- Hayy isminin tecellilerinden olan taşlar bu noktada insanları desteklemektedirler tespih çekerek aynı zamanda her bir organı temsil eden bölge ile birlikte o organa müdahalede bulunulur. Modern tıp tarafından da bilindiği üzere her bir organ insan vücudu üzerinde bir nokta ile temsil edilir. Örneğin sağ elin baş parmağı beyin, işaret parmağı kalp, orta parmak mide, yüzük parmağı damarlar ve sinir sistemi, serçe parmak boğazı, sol elin baş parmağı ter bezleri ve boşaltım sistemini, işaret parmağı ise bağırsakları, orta parmak kan, yüzük parmağı ciğerler ve serçe parmak ise hormonlar ile ilgilidir. Buradan da anlaşılacağı üzere doğru taşlı bir tespih kullanılarak bu organlar üzerinde etki yapılır. Kullanılan dua ise aynı zaman da enerji boyutunda bir telkin olarak taşa yansır ve bu yansıma ile de istenilen sonuca ulaşılır.

 

Havvanur İncekara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...