Jump to content

Şifalı Taş Enerjileri


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Ruhumuz sürekli özüne, aslına dönmek, bütünleşmek adına gelişmek ister. Gelişmesi için deneyim yaşaması lazımdır. Bilgi, olayı değerlendirmeye alabilmek için gerekli olan altyapının bölümüdür. Gelişme, tekamül için bilginin deneyimlenmesi, uygulanması lazımdır. Ruh, sürekli ihtiyacı olan için düşünce, şekil üretir.

Dolayısı ile hayat bireyler için ders dünya ise okuldur. Varolan herşey de enerjidir. Enerji yaşamın temelini oluşturur.

Taşlar, oluşum ve gelişimlerini milyonlarca süren bir zaman diliminde tamamlarlar. Bu süreçte de bünyelerine birçok enerjiyi depolarlar. Kullanıldıklarında da taşların üzerinde birikmiş olan bu enerjiler yani yaydıkları manyetik alan bulundukları ortamlarda ya da kişilerde olumlu etkiler yaratır.

Taşlar; fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal alanlarda şifa amaçlı kullanılabildiği gibi, enerjinin temizlenmesi, dengelenmesi, yükselmesi, sezgilerin güçlenmesi ve başarı, bereket, şans gibi birçok alanda da kullanılmaktadır.

Her biri ayrı özelliğe sahip olan taşlar, kişinin üzerinde sürekli taşınarak yaydıkları enerjiyle destek verirler. Taşlar ne kadar temiz olurlarsa yaydıkları enerji de o derece saf olur.Taşlar enerji yaydıkları gibi, bulundukları ortamın olumsuz enerji titreşimlerini ve onu kullananın fiziki bedeni dahil tüm enerji bedenlerindeki zararlı maddeleri, olumsuz enerjileri de emerler.

 

Taşınız, burcunuza göre değil, kişisel fıtrat özelliklerinize göre şahsınıza münhasır seçilmiş olup ömür boyu kullanabileceğiniz ve sizinle bütünleşen bir enerjidir.

 

 

 

NOT:

Taşınız Enerjisini Sürekli Canlı Tutmak İçin;

Haftada en az bir kez su yada toprakla temizlemek,

Taşınızı salavatla takıp salavatla çıkarmak tavsiyemdir.

 

 

Havvanur İncekara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...