Jump to content

Sonu Şaşırtan 5 Film


Melâl

Önerilen Mesajlar

Şaşırmak herhalde insanoğlunun en sevdiği şeylerden biridir. Çünkü her zaman alışılagelmişin dışında olan olaylar insana heyecan verir. Bu yazımızda da sizler için izlerken aklınızda oluşan kanıyı, filmin sonunda yerle bir eden 5 adet filmi topladık. Eğer izlemiyseniz mutlaka izlemelisiniz. Çünkü sonunda gerçekten ağzınız açık kalacak.

 

[h=3]1 – Prestij[/h]

prestij1.png

 

Prestij

Geçmiş zamanda ilizyonistlerin yaptığı gösteriler en büyük eğlence kaynağı olarak görülürdü. Ancak anlaşılan sadece izleenler eğleniyormuş. Filmi izledikçe ilizyonistlerin haytının zorluklarının farkına varacak ve bir iş uğruna ne kadar hayatlarından taviz verebileceklerini göreceksiniz. Bu filmi izledikten sonra çok şaşıraksınız ve aklınızda tek soru kalacak.

Dikkatli bakıyor musun?

 

[h=3]2 – Memento (Akıl Defteri)[/h]memento.png

 

Memento

Film içerisinde iki farklı zaman ekseni var. Aynı anda farklı açılardan anlatılan tek hikaye var. Buna alışmak gerçekten zor oluyor. Tam anladım dediğiniz anda film sona erecek ve ne oldu şimdi diyeceksiniz. Ve hemen internette aramaya başlayacaksınız. Bu filmle ilgili 1-2 saat araştırma yapacağınıza garanti verebiliriz.

[h=3]3 – Oyun[/h]oyun.png

 

Oyun

Bir adamın bilmediği ve merak ettiği bir oyuna katılması ile hayatının değişmesini ve sonrasında başına gelen olayları anlatan bir hikaye ilginizi çeker mi? Ya film boyunca sürekli şaıracağınızı söylesek? Ve daha da ileri giderek final sahnesinde en az 6 defa sonu ile ilgili düşüncenizin değişeceğinizi söylesek? Eğer gerçekten şaşırmak istiyorsanız 1997 yapımı bu filmi izlemelisiniz. Şaşıracağınız kesin.

[h=3]4 – Zindan Adası[/h]zindan-adas%C4%B1.png

Zindan Adası

Bir ajanın soruşturma için gittiği zindan adasında başına gelen olayları anlatan efsane bir film ile karşı karşıyayız. Yaşanan sır dolu olaylar ve karşılaşılan şaşırtıcı sonuçlar sizi gerçekten şaşırtacak. Soruşturmanın peşinde olan ajan sonuca varabilecek mi ? Yoksa ?

[h=3]5 – Diğerleri[/h]digerleri.png

 

Diğerleri

 

Bir evde yaşayan ailenin başına gelen esrarengiz olayları konu alan Diğerleri, sadece sonu ile değil aynı zamanda tüm film boyunca sizi şaşırtacak yapımlardan. Ruhlar alemi ile ilgiliyseniz soluksuz izleyeksiniz. Ailenin evde yaşayan ruhlarla yaşadığı korku dolu anları gördükçe gerielceksiniz. Sonunda ise gerçekten ağzınız açık kalacak.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • En Son İzlediğiniz Film ve Hakkındaki Düşünceleriniz?

   uzun zaman sonra beni etkileyen filmlerden biriydi. çok duygusal ve zaten dram ağırlılı bi film.kanserli bi kızın ve ailesinin mücadelesini anlatıyor..aşk, dram, duygusallık iç içe geçmişti. ağlamak isteyenler için izlenilesi film

   , Yer: Sinema & Tiyatro

  • İnancın Sonu / Sam Harris

   "Sam Harris'in yazdığı İnancın Sonu isimli kitap terörizm ve onu haklı çıkaran ve ödüllendiren dinin merkezi rolü hakkında gerçekten irkiltici bir kitap. Diğerleri 'aşırı uçtakileri' dinin 'gerçek' mesajını 'çarpıtmakla' suçluyorlar. Harris ise sorunun kökenine yani dinin kendisine işaret ediyor. Ilımlı bir din bile bir tehdit çünkü bizi saygı duymaya ve 'bazı acayip iddialara kanıt olmadan inanılabileceği fikrinin değerli bir şey olduğuna' yönlendiriyor. Neden Bin Ladin gibi adamlar çirkin gadd

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Unutulmaz Film Replikleri

   ''Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden..."   Scent of a Woman - Kadın Kokusu     "Sen sevdiğin kadını bir insan hayatı uğruna feda ettin. Hayatın sevda karşısında ne önemi var?"   eşkiya     Parmak gökyüzünü gösterirken yalnızca aptallar parmağa bakar..   amelia     Sahip olduğun her şey, bir gün sana sahip olur..   dövüş kulübü O mükemmel değil. Sen de mükemmel degilsin. Asıl soru birbiriniz için mükemmel olup olma

   , Yer: Sinema & Tiyatro

  • Alfa Ve Omega Evrenin Başlangıcı Ve Sonu / Charles Seife

   Evrenin doğuşu, büyük patlama, kozmik arka plan ışıması, süpernovalar, kara delikler, kara cisimler, kırmızı devlerle beyaz cücelerin ölüm dansı, karanlık madde ve karanlık enerji, karşı-madde, atomaltı parçacıklar, uzay-zamandaki bükülmeler, genişleyen evrende madde ve hayatın muhtemel sonu… Bunlar Alfa ve Omega'da ele alınan konulardan yalnızca bazıları. Seife'nin yalın ve akıcı bir dille kaleme aldığı Alfa ve Omega, içinde yaşadığımız evreni tanımak, evrenbilimdeki heyecan verici keşifleri öğ

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

×
×
 • Yeni Oluştur...