Jump to content

Denizli Patladı, "3 Tane 2 Ayaklı Hayvan..."


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

кυвiŁαу

[h=1]DENİZLİ PATLADI: "3 TANE 2 AYAKLI HAYVAN..."[/h][h=2]Mustafa Denizli, Özgecan Aslan'ın katledilmesiyle ilgili konuştu[/h]

1043172_620x410.jpg?1423947344

 

Lig TV yorumcusu Mustafa Denizli, Gaziantepspor-Fenerbahçe maçı sonrası, Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan için unutulmayacak bir konuşma yaptı.

 

Programın moderatörü Şansal Büyüka'nın karşılaşma ile ilgili görüşlerini sormasının ardından, "Benim kafam Fenerbahçe'de falan değil. Benim kafam Özgecan Aslan'da" diyen Denizli, sözlerine şöyle devam etti:

 

"Bu kızımız, bir ana kuzusu... Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı. Bu köpek 2 ayaklı. Seni doğuran insana, kadına bu kadar aşağılık olabilir mi? 3 tane 2 ayaklı hayvan, bir filize saldırıyor. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz. Böyle bir vahşet olabilir mi? Fenerbahçe 5 gol atmış, 10 gol umurumda değil. Köpek bile diyemezsin. Ortaçağ'dan kalmış beyinler, reziller. Üç eşini öldüren adamı televizyona çıkartan bu ülke, muhtemelen Özgecan'ın katillerini de televizyona çıkartır. Bunun tarifi mümkün mü? Mersin gibi pırıl pırıl bir yerde. Bu, bu ülkede kaçıncı olay? Bu kaç kez olacak daha. Böyle bir olayın olduğu ülkede biz nasıl futboldan bahsedeceğiz."

 

Kaynak : Denizli patladı: "3 tane 2 ayaklı hayvan..."

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...