Jump to content

En Güzel 99 İsim En Güzel 99 Yazı


Melâl

Önerilen Mesajlar

167570.jpg

 

Beyoğlu Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı, "En Güzel 99 İsim En Güzel 99 Yazı" hat sergisinin açılışı, olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelendi. Belediyeden yapılan açıklamada, Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi'nde bugün yapılması planlanan açılışın 21 Şubat'ta gerçekleştirileceği belirtildi.

 

Türk-İslam Eserleri Sanat Galerisi Kumbaracı 4'ün hazırladığı sergide, Mustafa Cemil Efe'nin eserleri yer alıyor. Sadece bir sanatçının kaleminden çıkan eserlerin bulunduğu sergide, her biri ayrı bir tabloda işlenen, Allah'ın 99 ismi ile 100 eser yer alıyor.

 

SEKİZ ÜLKEDE DAHA SERGİLENDİ

 

Hattat Efe'nin eserleri, bugüne kadar Türkiye, Japonya, Nijerya, Vatikan, İran, Suriye, Irak ve Sırbistan başta olmak üzere birçok ülkede sergilendi.

 

Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi'ndeki sergi, 28 Şubat'a kadar gezilebilecek.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Bu İsim Neyin Oluyor?..

   Bu isim neyin oluyor? Ayşe

   , Yer: Forum Oyunları

  • Gördüğünüz gibi yapacak çok işim var.!

   Bir gün yaşlı bir münzeviye sorarlar:  "Sürekli yalnız olmaktan bıkmıyor musun?"   Münzevi cevap verir: "Yapacak çok işim var. İki şahin eğitmem gerekiyor. Ve iki kartal. İki tavşan sakinleştirmek ve yılanı eğitmek. Eşeği motive etmek ve aslanı evcilleştirmek." "Ama senin etrafında hiç hayvan göremiyoruz!" "Neredeler?" Münzevi cevap verir: "Onlar içimizde yaşayan hayvanlar."  "İki şahin gördükleri herşeye saldırıyor. İyi-kötü, faydalı-zararlı. Onlara ayırt etmeyi öğre

   , Yer: Serbest Kürsü

  • Anlamı Çok Güzel Bir Salavat

   Allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin kad dâkat hileti edrikni ya seyyidi, ya Rasulullah..  Anlamı: Allahumme! Rahmetlerini, eminliklerini, bereketlerini Efendimiz Muhammed sallalahu aleyhi vesellem'in üzerine yağdır. Çaresiz kaldım, her şeyimle daraldım . bana yetiş ey efendim, ey Allahın Rasulü! '' 

   , Yer: Salavat-ı Şerifeler

  • Dünyanın En Kısa Ve En Güzel Masalları

   SARI OTOMOBİL Bir gün sarı otomobil yolda giderken, benim hiç arkadaşım yok, dedi. Bebek arabası, beni kimse itmese ben nasıl giderim, dedi. Yeşil bisiklet, sahibim balık tutuyor, pedallarımı çevirmese ben nasıl giderim, dedi.  Sarı otomobil beyaz gemiyi gördü ve ona arkadaş olalım mı, dedi. Beyaz gemi, çok ülkelere gitmem gerek, olmaz, dedi. Mor, helikopteri gördü, mor, uçmam lazım, dedi. Uçak ise, bizim bazı görevlerimiz var, dedi.  Sarı otomobil, kamyon ve otobüse, benimle arkadaş olur

   , Yer: Masallar

  • İsim,Şehir,Hayvan,Bitki,Ülke

   İsim,Şehir,Hayvan,Bitki,Ülke   evettt..bu oyunun hepimiz oynamışızdır sanırım..ben A harfi ile başlatıyorum...benden sonra gelen hem A harfiyle ilgili cevapları versin sonrada istediği bir harfi alttaki gelecek üye için seçsin...     oyunnn başlasınnn...   alttaki üye; A Harfi ile İsim,Şehir,Hayvan,Bitki,Ülke söyle bakalım..

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...