Jump to content

Çakıl Taşı İle Arınma


Alyadua
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Orta Amerika’da deniz kenarındaki kasabalarda yaşayan yerlilerin gelenekleri “tuzun” temizleme özelliği olduğunu iddia eder. Bu insanlar, içinde asırlarca tuzlu suyla ıslanmış beş tane düz çakıl taşının konduğu bir nazarlığın da aynı özellikleri taşıdığına inanırlar.

Sudaki küçük bir kaya parçasının akıntıyla düz bir çakıl taşına dönüşmesi asırlar sürer. Bu nedenle yerliler, bu çakıl taşlarının dalgalarla uzun yıllar süren sürtünmelerden çok büyük miktarlarda titreşen enerji biriktirdiklerine inanırlar. Dahası, taşların düzgün yüzeylerini ellerinde tutmanın onlara hayatlarının bir çok alanında dayanıklılık, uzun ömür ve şans getireceğine, sorunlarının daha kolay çözümleneceğine inanırlar.

Her bir taşın hayatlarının farklı bir alanını temsil ettiğini düşünerek, her birinin farklı renkte seçerler: Pembe sevgi için, kırmızı seks için, sarı zihinsel açıklık ve aydınlanma için, mavi ruh için, siyah ve gri güç için, yeşil ve mor şifa için, beyaz sükunet için ve turuncu yaratıcılık için … (Türkiye’de bu denli rengarenk çakıl taşı bulmak biraz zor, size tavsiyem beyaz çakıl taşlarından toplayarak suda akmayan boyalarla boyaya bilirsiniz, burada önemli olan niyetinizdir.)

Taşları her hafta 24 saat boyunca deniz suyunda veya deniz tuzuyla yapılmış suda bekletirler. Bu şekilde enerjileri yenilenir ve topladıkları olumsuz enerji akıp gider. Sık sık renk bileşimlerini değiştirebilirsiniz ya da aynı anda iki üç renk grubu oluşturabilirsiniz.

Bu yerliler taşların kullanılmaya başlamasından 14 gün kadar sonra özellikle sağlık, sevgi ve huzurda gelişimler olduğunu ileri sürerler. Kendi deneyimlerimden bahsetmem gerekirse ben uzun yıllardır; gittiğim çeşitli sahillerden topladığım beyaz, mavi, pembe, turuncu, gri çakıl taşlarıyla arınma ve güçlenme çalışmaları yapıyorum şu ana kadar da faydasını gördüm diyebilirim.

Size önerim, hiçbir masrafı olmayacak olan, fakat bir çok artısı olabilecek, bu çalışmayı deneyimlemeniz yönünde olacaktır. Önemli ve unutmamanız gereken en önemli nokta 24 saatte bir taşlarınızı temizlemenizdir.

 

 

 

Alıntıdır. .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...