Jump to content

Erkekler Nasıl Kadınlara Aşık Olur?


Alyadua

Önerilen Mesajlar

Erkekler pek çok bayanın aksine yaşadığı ilişkinin geleceğini düşünmez. Evlenmek onlar için önemli bir karar ve pek çok nimetten vazgeçmek demektir. Bu nedenle olabildiğince evlilikten kaçar ve bu süreç içerisinde birçok bayanın yok yere oyalamış olurlar. Aşık olabilecekleri bir bayan arayan erkekler bu bayanın sahip olması gereken özellikleri karşısındaki kişide göremeyince ilişkinin geleceğini düşünmek için bir sebep kalmamış demektir onlar için. Kısa süren ilişkilerin bitme nedeni de ya erkeğin ya bayanın aradığı kişi ile karşılaşmadığını düşünmesindendir. Peki erkeklerin uzun ilişkiler yaşadığı ve sonunda evlenmek istediği bu bayanlar kimler? Erkekler nasıl kadınlara aşık oluyor?

1- Güçlü

 

Güçlü kelimesini duyunca aklınıza ortalığı dağıtan, kavga eden bir tip gelmesin. Güçlü bayanlar sevgilisinin yanında ve kolların kuş kadar narinken hayat içerisinde karşılaştığı zorluklarda kimseye ihtiyaç duymadan üstesinden gelen bayanlardır. Erkek bu kadının kendini koruyabileceğine ve hakkını yedirmeyeceğine inanır ve ona saygı duyar. Her ortamda sesini duyurabilen bayanlar erkeklerin ilgisini çeker.

2- Güler Yüz

 

Eminiz ki hiç bir erkek asık suratlı bir bayanla birlikte olmak istemez. Ama bazı erkekler vardır ki sevdikleri bayanın her ortamda her şartta güler yüzlü olmasını ve bir sorunu varsa da başbaşa kaldıkları bir ortamda halletmeyi dilerler. Başkalarının yanında ona laf söyleyecek bayanlar erkeklerin en sevmediği tip bayanlardır. Bu nedenle her zaman herkese güler yüz gösteren bir problemi varsa da yeri gelince çözen bayanlar erkeklerin ilgisini çeker.

3- Tutumlu

 

Kadın kendisi para kazanıyor olsa da erkek onun fuzuli harcamalar yapmasından hoşlanmaz. Kişisel bakımına ve alışverişine makul ücretler ödeyen bayanlar erkeklerin daha çok ilgisini çekmiştir. Onlara güzel görünmek için çok para harcamanıza gerek yok. Doğal bakımlı ve güler yüzlü olmak yeterli.

4-Danışan

 

Erkekler kendi başına iş yapan kadınların ilerde kendilerini sıkıntıya sokacak bir davranış göstermelerinden korkarlar. Bu nedenle bu tip kadınlar onların hoşuna gitmez. Yapacağı her işte erkeğe danışan bayanlar her zaman kazanır. Sonuç olarak erkeğin dediğini yapmasalar bile danışıp sordukları için bir adım öndedirler.

5- Hitap, Sözler

 

Erkekler bayanların kendilerine yerine göre farklı şekillerde hitap etmelerini isterler. Evde veya yalnız kalınca birbirlerine espri olsun diye aşkitoşkom diyebilirler ancak bayan bunu başkalarının yanında da dile getirirse erkek bu durumdan rahatsız olur. Erkeklerin isteği nerde nasıl konuşacağını bilen, kendisine sokakta, evde, arkadaş ortamında ve yatak odasında farklı hitap etmesini bilen bayanlarla karşılaşmaktır.

6- Özgüven

 

Eğer kadın kendine güveniyor ve bunu açıkça belli ediyorsa erkek istemeden de olsa bu bayana ilgi duyar. Pek çok kadın özgüveni olmadığı halde kendisi çok güzelmiş ama erkek yakışıklı değilmiş gibi bir algı yaratarak erkeğinde böyle düşünmesine sebep olur. Bunun sonucunda erkek çok güzel bir bayanla olduğunu düşünerek bayana daha da bağlanır.

Ezgi Koçarslan

 

 

 

Alıntıdır..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi zengini istiyorlar geçsinler bu kriterleri bunların hepsine sahip olan kadınlar kompleksi kişiliksiz adamlar tarafından terk ediliyor neden mi? Kendilerine bu tip kadim fazla geliyor ama vicdandan ama eziklik duygusundan ama kompleks ten ama özgüven eksikliğinden yerleşiyorlar bu tip kadinlari hem de onlara duygusal şiddet uygulayarak.onların güvenini inancini (hayata ve başkalarına) umudunu yok ediyorlar. O yüzden bi kalp kiranin bi ah alanin bi kul hakkina tecavüz edenin vay haline. Rabbim o kadinlarin ahlarini tuttursun da o adamlar da bu aciyi taş derinden yasasin. Nazil kadina asil olacaklarmismis zaten kompleksli çoğu kadınlar hassas olmasa gözlerini yummak istemese hayatlarına sokmaz çoğunu. ;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Hıdırellez de Neler Yapılır Nasıl Dua Edilir

   Dünyada 6 Mayıs bereket bolluk sağlık talih kısmet şifa uğur ve mutluluk gibi sayısız dileklerın kabul edildiği gün olarak kabul edildiği gündür.     Hızır ve İlyas peygamberler her yıl 5 Mayısı 6 Mayısa bağlayan gece buluşup doğaya can vermek üzere sözleşmişler. Onlar tüm gece boyunca gezerler.     Gül ağaçlarına asılan veya suya bırakılan dilekleri toplarlar. Eğer sizinde dilekleriniz bulunursa bugün yerine gelir.Bakalım kimin ne dilekleri var kimin dilekleri kabul olacak.     Hızır v

   , Yer: Dilek Duaları

  • Büyü Bozulurken Ne Gibi Belirtiler Olur Bilenler Bakabilirmi??

   21 günlük bir büyü bozma tedavsine girdim.büyünün bozulduğunu nerden anlayacağım? ne gibi belirtiler olur bilen arkadaşlar yazabilirmi.bugün 4.günümm..

   , Yer: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım

  • Birini Kendine Aşık Etmek İçin

   i bir Arabi ayın 1ile 20 arası Perşembe gecesi veya Cuma namazı selayla ezan arası yapılır… önce gusül boy abdesti alınılır 2rekat hacet namazı kılınılır   33defa istiğfar 33defa tevhid 33defa salvat okunulur Sonra 1 defa Sübhane rabbike rabbil ızzeti amma yesfun. Ve selamün alel murselın. Vel hamdü lillahi rabbil alemın Sonra 1salavatşerife 1 fatiha okunulur bitirilir.. Sonra yiyecek veya içecek bir şeyin üzerine bu ayetler okunulur her okuyuşda üzerine üfürülür Okuma sayı

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Soru: Niyet ve Dilek Defteri Nasıl Yazılır?

   Merhaba, niyetlerimizi ve dileklerimizi yazacağımız defter nasıl olmalı, ne tür cümleler yazılmalı, her gün bunu tekrar etmelimiyiz vs vs .. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi !!   Bu konulara yeni merak sarmış biri olarak bunun tüm inceliklerini öğrenmek adına destek almak istiyorum 😊

   , Yer: Sorular

  • Annem kilisede mum yaktı negatif etkisini yaşadık nasıl bozabiliriz

   Bundan yıllar önce küçük bir şehirde yaşıyorduk, mutsuz değildik, iyi kötü yaşayıp gidiyorduk. Annem İstanbul'a gelmeyi çok istiyordu, orada evimiz de vardı, babamı da ikna etmişti ama tayinini Istanbul'a çıkaramıyordu. Birinin tavsiyesiyle adaların birinde bir kilisede mum yakıp İstanbul'a gelmeyi dilemiş. O kilisede mum yakıp dua eden herkesin dileğinin gerçek olduğunu duymuş. İstanbul'a geldik. Ama İstanbul'da hayatımız çok kötü gitti. Etrafımızdaki herkes okul hayatında iş hayatında normal y

   , Yer: Gizli İlim Uygulamaları

×
×
 • Yeni Oluştur...