Jump to content

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Göz altında ve çevresinde estetik görünümü kötü etkileyen çukurların kapanması için, ışık dolgusu oldukça faydalı estetik tedavi yöntemlerinden biridir. Göz altı ve çevresinde çökük ve çukur alanlar ışık dolgusu ile dolduruluyor. Üstelik ışık dolgusu sayede çukurların kapanmasında değil, aynı zamanda göz altı morluklarının da giderilmesini sağlıyor.

 

 

Işık Dolgusu Nedir?

 

 

Göz altı ışık dolgusu, oldukça basit bir uygulamadır. Yaklaşık olarak 3 haftalık bir tedavidir. 3 haftada 3 seans uygulanan ışık dolgusu, göz altı ve göz çevresindeki sorunların gözle görülür bir şekilde yok edilmesine olanak sağlar. En iyi şekilde ışığın etkisiyle göz çevresi sorunlar ortadan kalkıyor, yüze daha estetik bir görünüm kazandırılıyor. Daha ilk uygulamada etkisini gösterecek olan ışık dolgusu, sonraki haftalarda ise daha iyi bir gelişim sağlayacaktır.

 

 

Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

 

 

Göz altı ışık dolgusu uygulaması diğer estetik yöntemlere nazaran daha özen isteyen bir işlemdir.Deri altına değil, kemik üzerine uygulanır. Işık dolgusu uygulaması oldukça yavaş yapılır. Dolgunun içeriğinde lokal anestezik madde bulunduğundan, işlem sırasında ağrı hissedilmez. İğnelerin morarma ve şişme yapması sebebiyle göz altı ışık dolgusu kanül ile verilir ve kanulün ucu künt olduğundan herhangi bir şişlik ve morarma sorunu da, göz altı ışık dolgusu sonrasında meydana gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...