Jump to content

Akıllı Çanta; HiSmart!


Alyadua

Önerilen Mesajlar

akilli-canta_210315.png

 

Stil ve teknolojiyi bir araya getiren akıllı çanta HiSmart, birçok özelliğiyle benzerlerinin çok önüne geçiyor. Artık çağrılarınız cevapsız kalmayacak…

Günümüzde neredeyse her şeyin bir de akıllısı var… Akıllı saatler, akıllı televizyonlar, akıllı evler, akıllı ayakkabılar… Akıllı çanta da yeni bir icat değil ama birçok özelliği ile sınıfındaki diğerleriyle arasına açık ara mesafe koyuyor. Video/fotoğraf çekmekten kayıp telefonunuzu bulmaya kadar pek çok marifeti olan HiSmart, giyilebilir teknoloji alanında hem akıllılığıyla hem de sitiliyle kendine önemli bir yer edineceğe benziyor.

akilli-canta-1_210315.png

İlk bakışta bildiğimiz postacı çantalardan pek farklı görünmeyen HiSmart, isteğe bağlı olarak sırt çantasına dönüşebiliyor. Akıllı marifetlerini üzerinde bulunan butonlar sayesinde gerçekleştiren akıllı çanta, Bluetooth bağlantısı ve mobil uygulaması sayesinde hem iOS hem de Android işletim sistemli cep telefonlarıyla uyum içinde çalışıyor. Butonlara bağlı çipler, akıllı çantanın pek çok farklı özelliğini yönlendirmeyi mümkün kılıyor. Bunların arasında gelen aramaları cevaplama, müzik çalma, fotoğraf, video ve hatta selfie çekme, ses kaydetme gibi özellikler yer alıyor. Suya dayanıklı olan kanvas malzemeden üretilen HiSmart, omuza takılabildiği gibi sırt çantası olarak da kullanılabiliyor olmasından dolayı hareketlerinizi de kısıtlamıyor.

HiSmart’ın geliştiricileri, fon toplama platformu Indiegogo’da hedefledikleri 50 bin doları kısa sürede elde edeceğe benziyor. Temmuz ayında 299 dolardan piyasaya sürülmesi beklenen akıllı çantaya bağış yapmanız halinde 100 dolar indirimle sahip olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...