Jump to content

Rüyada Simit Görmek


Alyadua

Önerilen Mesajlar

Rüyada simit görmek kişinin dar gelirli olduğuna ve helâl rızık kazandığına işaret eder. Rüyasında simit gören kişi evliyse, hayırlı bir eşe sahip olduğuna ve evliliğinin mutlu geçeceğine delâlet eder. Eğer bekâr bir kişi rüyasında simit görmüşse gönlüne göre bir kişiyle evleneceğine ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyada simit görmek rüya sahibinin hayırlı işlerle meşgul olduğuna da yorulur. Rüyasında elinde bir simit tuttuğunu ama onu yemediğini gören kişi maddi birikim için tasarrufta bulunacak ve para biriktirecek demektir. Rüyada birine simit verdiğini görmek birine borç vermeye, simit aldığını görmek ise borçlanmaya işaret eder.

ruyada-simit-gormek.jpg

Rüyada Simit YemekRüyada simit yediğini gören kişi, hayatından keyif alan ve hayatın tadını çıkaran kişiye işaret eder. Rüyayı gören kişi maddi açıdan nasıl hareket edeceğini bilir ve bazen hesabı elden bırakmazken bazen zevk için para harcar.

Rüyada Simit PaylaşmakBir kişi rüyasında simidini bir başkasıyla paylaşıyorsa bu kişi yardım etmeyi seven, cömert ve herkese iyilik etmek isteyen bir kişidir. Rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan bir kişi için hayırda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Simit SatmakRüya sahibinin malını paylaşacağına işaret eder.

ruyada-simit-satmak.jpg

Rüyada Simit Yapmak: Rüyada simit yapmak rızkın genişlemesine, nimete ve yapılan işlerden bol kazanç elde etmeye işaret eder. Başka bir tabire göre hayırlı evliliğe ve mutlu bir hayata yorulur.

Rüyada Simit Fırını GörmekRüyada fırın görmek kişinin ev hayatına ve geçimine işaret eder. Fırında simit olduğunu görmek evin içindeki nimete tabir edilir. Fırında simit yoksa kıtlığa, yoksulluğa ve geçim darlığına işaret eder.

ruyada-simit-firini-gormek.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...