Jump to content

Mutfağınızda Yeni Yardımcı: Mantı Makinesi


Alyadua

Önerilen Mesajlar

Teknoloji sınır tanımıyor sevgili hanımlar. Mutfağımızda işimizi oldukça kolaylaştıracak yeni bir teknoloji harikası ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Canımız mantı çektiğinde artık hamur yoğurma ve mantı şekillendirme işimizi bizden alan harika bir makine. Yapmamız gereken sadece malzemeleri makinenin içine yerleştirip kolu çevirmek… Hanımların mutfaktaki mantı ve köfte yapma işini kolaylıkla ve eğlenceli bir şekilde yapmasını sağlayan bu teknoloji harikasını biraz tanıyalım.

manti-makinesi-ile-mant%C4%B1-yap%C4%B1m%C4%B1.jpg

Mantı makinesi sayesinde hamurunuzu tırtıklı bir şekilde hazırlayıp kesebilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen makine hamurunuzu 3-5mm kalınlıkta istenilen şekilde hazırlar ve kullanımınıza sunar. Yapmanız gereken hazırladığınız iç malzemeyi aparata yerleştirmek. Dişli aparatı sayesinde siz kolu çevirdikçe mantılarınız tırtıklı bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Bu işlem size zamandan da kazanç sağlayacak ve 15 dakikada mantınız veya köfteniz hazır olacaktır.

mant%C4%B1-makinesi-mant%C4%B1si.jpg

Diyet yapan hanımlarımız için de oldukça pratik ve lezzetli hamur ve mantılar hazırlamak mümkün. Yapmanız gereken mantınızın iç malzemesini istediğiniz şekilde hazırlamak ve resimde görüldüğü şekilde makineye yerleştirmek..

mant%C4%B1-makinesi-parcalari.jpg

 

Bu harika makine ile sadece mantı yapmakla kalmaz lezzetli tatlılar da yapabilirsiniz. Biraz hayal gücünüzü kullanmanız yeterli olacaktır. Şimdiden afiyet olsun diyelim…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...