Jump to content

Astral Seyahat İçin Yardımınız Lazım


Mustafa29

Önerilen Mesajlar

Neredeyse 2 haftadır uğraşıyorum bu iş için ve gerçekten inanıyorum.Bir şeyler oluyo ama sonra dikkatim dağılıyo.Nasıl bir şey düşünmeden yapabilirim veya başka bir yolu var mı?Yardım ederseniz sevinirim.Sadece o dünyayı görmek ve öğrenmek istiyorum.Bu benim ilk konum zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enerji seviyeni yükseltmen gerekiyor. Nefes egzersizi ve yoga yapmanı tavsiye edebilirim. Pranayama olarak araştırabilirsin. Yaparken etkisi yokmuş gelebilir önemseme. Birde nefes egzersizini, enerji egzersizlerini astral bedenin yemeği gibi düşün. Yani çeşitli zamanlarda astral bedenini de beslemen gerekiyor. Çeşitli teknikleri internetten bulabilirsin ama gerekli enerjin yoksa pek bir fayda sağlamaz. Çok farklı yüzme tekniği vardır ama bedenin yeterli kadar güçlü değilse hiçbiri bir fayda vermez.

 

Ek olarak bir kaç gün nefes egzersizi ve yoga yaptıktan sonra denersen daha faydalı olur. İlk nefes egzersizinden sonra deneme bırak diğer bedenin güçlensin

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beden, kafa rahat olacak

takıntı, sıkıntı olmayacak,

Bedenin herhangi bir ihtiyacı olmayacak.

Normal bir uykun gelmeyecek, öğlen kısa bir kaylule yapacan gece 3 e kadar uykun gelmeyecek sonrasında kendini uyumaya zorlayacan, yani keyfî uyuyacan.

uykusu ağır olanlar BDD (beden dışı deneyim) yapamazlar.

ayrıca kalbi meşkul eden bir rahatsızlık olmayacak.

Uyumadan hemen evvel diğer alemde kalktığında ne yapacağının planını yap niyetlen, ki sonrasında afalayıp kalma. Diğer alemde uyandığını anlamak için çevreni ve eşyaları iyi gözle ki farklı alemde olduğunu anlayasın,

Kalbi Gizli zikr ile meşkul edersen enerji ve güvenlik sorunun kalmaz

VesSelâm...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...