Jump to content

2 Haziran Dolunay'ın Burçlara Etkileri


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

[h=6]2 Haziran 2015'de 19:19’da 11 derece Yay burcunda Dolunay meydana gelecek. Astrolog Demet Baltacı burçlara etkilerini yorumladı.[/h]

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

 

Dolunay, yüksek öğrenim, yurtdışı, seyahatler ve hukuksal konularda dönüşümler meydana getirebilir. Daha önceden başlamış bazı projelerinizi sonuçlandırabilir, hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Aşk, romantizm ve çocuklar konusunda şanslısınız.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

 

Dolunay, hisseli paralar, ortak kaynaklar, kredi, borç, miras, sigorta vb. konularda dönüşümler meydana getirebilir. Enerji ve libidonuz oldukça yüksek. Ev, gayrimenkul ve aile ile ilgili konularda şanslı bir dönemdesiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

 

Dolunay, ilişkileriniz, ortaklıklarınız, sosyal hayattaki kimliğinizle ilgili dönüşümler meydana getirebilir. Kararsız ve değişken enerjiler belirsizlik yaratabilir, işaretleri takip edin. Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, iletişim, bilişim, medya ve eğitim ile ilgili konularda şanslısınız.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

 

Dolunay ile birlikte günlük yaşamınız, alışkanlıklarınız, çalışma düzeniniz, evcil hayvanlarınız, sağlığınızla ilgili gelişmeler olabilir. Çalışma koşullarınızda dönüşümler meydana gelebilir. Zararlı alışkanlıkları bırakabilir, diyete başlayabilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

 

Dolunayda aşk, flörtler, eğlence, organizasyon ve çocuklarla ilgili konular gündemde olabilir. Sanat ve yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi kullanabilirsiniz, hayal gücü ve yaratıcılığınız çok yükseldiği için kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Önemli maddi riskler almamalısınız.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

 

Dolunay, eviniz, aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili konuları hareketlendirebilir. Ev içi tadilat, taşınma, kiralama, emlak alım, satımı gibi konular sonuca ulaşabilir. Manevi yönünüzün güçlendiği bu dönemde yardım ve şifa çalışmaları gündeme gelebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

 

Dolunay ile birlikte yakınlarınız, kardeşlerinizle ilişkiler, iletişim, bilişim, eğitim ve ticari faaliyetleriniz yoğunlaşabilir. İletişim araçları, telefon, bilgisayar, otomobil alım, satımı gündeme gelebilir. Daha önceden başlamış olan bir eğitimi tamamlayabilir, seyahate çıkabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

 

Dolunay ile birlikte maddi durumunuz ve gelirlerinizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz kazanç imkanları karşınıza çıkabilir. Kariyer yaşamınızda şanslısınız, üstlerinizin takdirini toplayabilir, terfi edebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık)

 

Dolunay ile birlikte yaşamınız ve kendinizle ilgili önemli değişimler sözkonusu olabilir. İş ve kariyerde önemli adımlar, ilişkilerle ilgili kararlar hayatınızın yönünü etkileyebilir. İşbirlikleri, eğitim, seyahatler alanında arzularınıza kavuşabilirsiniz. Kafanızı karıştıran konular varsa acele hareket etmeyin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

 

Dolunay yaşamınızdaki gizli konulara ışık tutabilir, farkındalığınız artabilir. Sanatsal yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok yüksek. Terapi, arınma, şifa ve ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Bağımlılıklardan kurtulmak ve günlük alışkanlıklarınızı değiştirmek için uygun bir dönemdesiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

 

Dolunay ile birlikte bazı hedeflerinize ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Sosyal yaşamınız canlanabilir ve birçok grup ve organizasyon içerisinde yer alabilirsiniz. İlişkiler alanında çok şanslısınız. İşbirliklerinden fayda sağlayabilirsiniz. Maddi konulara daha gerçekçi yaklaşmalısınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

 

Dolunay Kariyer yaşamınızda bazı değişim ve dönüşümleri hızlandırabilir. Hayatınızdaki otorite kavramları, üstleriniz, aile büyükleri ile ilgili gelişmeler sizi meşgul edebilir. Duygusal olarak kendinizi hassas ve kırılgan hissetmeniz mümkün, sezgileriniz yol gösterici olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

 

Dolunay ile birlikte maddi durumunuz ve gelirlerinizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz kazanç imkanları karşınıza çıkabilir. Kariyer yaşamınızda şanslısınız, üstlerinizin takdirini toplayabilir, terfi edebilirsiniz.

 

ooh hadi bakalım inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...