Jump to content

Yoga Odası Nasıl Tasarlanır?


Alyadua
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Evinizde yoga odasına çevireceğiniz boş yatak odası ya da ev ofisi gibi bir boşluk bulun. Eğer komple boş bir odanız yoksa, evinizde az trafiği olan bir köşeyi seçin.

Odayı sizi dinginleştirecek ve huzur verecek bir renge boyayın. Mavinin açık tonları, yeşil, eflatun ya da sarı gibi renkleri düşünün. Işıklara bir dimmer ekleyin. Ya da alternatif olarak, düşük voltajlı ya da üç aşamalı lamba kullanabilirsiniz.

Duvar desteği gerektiren canlandırıcı yoga pozisyonları için yeterli duvar boşluğu bırakın. Aksi halde, odanızı heykeller, sanat çalışmaları, shoji perdeleri ve mumlar gibi rahatlatıcı objelerle dekore edin. İlham verici sözleri print edin ya da vinil yazılı olanları sipariş ederek duvarlarınızı dekore edin. Odaya tütsü, mum, esansiyel yağlar ya da taze çiçeklerle koku verin.

Odayı yoga matı, top, bloklar, kayış, örtü ve yastık gibi yoga malzemeleriyle doldurun. Sizi teşvik edecek yoga DVD, CD ve kitaplarından bir kütüphane oluşturun.

Yoga matınızı cama bakacak şekilde ayarlayın. Eğer camın dışarısındaki manzara rahatlatıcı değilse, buzlu ya da boyalı doğal ışığı içeri yansıtan bir cam filmi monte edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...