Jump to content

Rüyada Burun Görmek


Alyadua

Önerilen Mesajlar

Rüya sahibinin iş hayatında başarılıl olacağına ve yükseleceğine işaret eder. Rüyada kişi burnunu olduğundan daha küçük, ten rengini de daha farklı gördüyse sorun ve sıkıntıya tabir edilir. Rüyada güzel ve estetik bir burun görmek sağlığa, sıkıntıdan kurtulmaya ve rahata ermeye işaret eder. Rüyada burnunun güzel olduğunu görmek temiz bir kalbe, burnunun ucunun kesildiğini görmek utanılacak bir yanlış yapmaya, burnunu sümüklü görmek ise yüksek rütbeli birinden destek görmeye tabir edilir. Rüyada tanınmayan bir kişinin burnunu görmek ani bir şekilde bir söz duymaya işaret eder.

ruyada-burun-gormek.jpg

[h=3]Rüyada Çirkin Burun Görmek[/h]Rüyada çirkin, şekilsiz ve büyük bir burun görmek kişinin yanlışlarına, eksik taraflarına ve kötü hareketlerine işaret eder.

[h=3]Rüyada Burnuna Sinek Girmesi[/h]Bir kişi rüyasında burnuna sinek girdiğini görürse zahmetli ve zorlanacağı bir işe girişeceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına işaret eder.

[h=3]Rüyada Büyük Burun Görmek[/h]Rüyada büyük burun görmek hayra, gelirin artmasına, başarıya ve iş hayatında ilerlemeye tabir edilir.

ruyada-buyuk-burun-gormek.jpg

[h=3]Rüyada Burnunu Delmek[/h]Rüyada burnunu deldiğini gören kişinin sorunlarından bir yakınının desteğiyle kurtulacağına işaret eder.

[h=3]Rüyada Burnun Akması[/h]Rüyada burnunun aktığını gören kişinin güçlü bir konumda bulunan birinden yardım göreceğine işaret eder.

ruyada-burnun-akmasi.jpg

[h=3]Rüyada Burnun Kanadığını Görmek[/h]Rüyada burnunun kanadığını görmek berekete, gelirin artmasına, rızkın genişlemesine işaret eder. Eğer başkasının burnunun kanadığı görüldüyse maddi zorluğa ve sıkıntıya tabir edilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...