Jump to content

Rüyada Çilek Görmek


Alyadua

Önerilen Mesajlar

Rüyada çilek görmek kişinin özel hayatındaki konulara işaret eder. Rüya sahibinin özel hayatında mutlu ve rahat olacağına, sıkıntılarını geride bırakıp ferahlığa kavuşacağına tabir edilir. Mevsiminde güzel, olgun ve lezzetli bir çilek görmek güzel haber almaya işaret eder. Eğer bir kadın dalından çilek toplayıp yediğini görürse hayırlı evlatları olacağına, bekâr bir kişi görürse hayırlı kısmetleri olacağına işaret eder. Rüyada çilek gören ve yiyen kişi aşk ve evlilik hayatında mutlu, huzurlu ve keyifli olur.

ruyada-cilek-gormek.jpg

[h=3]Rüyada Çilek Yemek[/h]Rüyada çilek yediğini gören kişinin aşk hayatında mutlu olacağına ve güzel bir ilişkisi olacağına işaret eder.

[h=3]Rüyada Çilek Reçeli Görmek[/h]Rüyada ev yapımı bir çilek reçeli görmek kişiyi mutlu edecek bir olaya işaret eder.

ruyada-cilek-receli-gormek.jpg

[h=3]Rüyada Çilek Ağacı Görmek[/h]Rüyada çilek ağacı görmek rahatlığa, feraflığa, keyfe işaret eder. Rüya sahibinin rahat edeceği giyecek almasına ya da giymesine de tabir edilir.

[h=3]Rüyada Çilek Almak[/h]Rüyada çilek aldığını gören kişinin hastalıklarından kurtulacağına ve sağlığına kavuşacağına işaret eder.

[h=4]Rüyada Birine Çilek Vermek[/h]Rüyada birine çilek vermek hayırlı bir işe, sevap işlemeye, Allah’ın rızasını almaya işaret eder. Rüya sahibi sadaka ya da zekât verebilir, ihtiyacı olanlara yardım edebilir.

ruyada-birine-cilek-vermek.jpg

[h=4]Rüyada Çilek Bahçesi Görmek[/h]Rüyasında çilek bahçesi görmek kişinin hayallerine, isteklerine ve hedeflerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

[h=3]Rüyada Altın Çilek Görmek[/h]Rüyada altın çilek görmek aile hayatında mutluluğa, misafirperver aileye işaret eder.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...