Jump to content

"Çiçekli Şiirler Yazalım Bayım"


Guest sanrıca

Önerilen Mesajlar

Merhaba sevgili sevgilim..Size böyle hitab etmeyi ruhum açısından faydalı buluyorum bayım..Anlatmak istediklerim var bayım, hayır hayır sabahı bekleyemem..geç kalmamalı bir rüyaya ve insanlar rüyalarını acilen anlatmalı bence bayım..Dün yine sabahladım..herkesler uyudu ; Ben biraz kitap okuyayım, ya da biraz daha televizyon seyredeyim diye uyumadım. Sitenin karşışındaki zeytin ağaçlarının arkasından doğan güneşi bile gördüm..Sabahleyin uyudum yani.Sonra bir film izledim..off aynı sahne Hangi filmde seyretmiştim bu sahneyi? Adam kapının arkasından fırlıyor ve koltukta oturmuş sigara içen adamın boğazına sarılıyordu. Ne oluyordu sonra?(çok televizyon seyrediyorum) Adam ölüyordu galiba. Sonra yakışıklı bir dedektif olayı araştırmaya başlıyordu. Neden Amerikan filmlerinde dedektifler hep yakışıklı olur (çok televizyon seyrediyorum!).

Lafı dolandırıyorum bayım..farkındayım; ama siz de en az ,o dedektif kadar yakışıklısınız bence bayım..demeden geçemedim..Laf arasına sıkıştırdıklarımız değil midir aslında sevgili sevgiliye vermek istediğimiz mesaj..Ben kadınım bayım ve özümde var bu bir şeyi doğrudan söyleyemem..

İnsanlar rüyalarını acilen anlatmalı diyordum ya hani..Rüyamda;bir kutu çikolata yap-boz parçası içinde, en güzel olan parçayı yemekle meşguldüm.Çikolatayı çok seviyorum ondan mıdır yoksa bilinçaltımın bana bir oyunu mu henüz kestiremedim..Sevgili sevgilim bayım..

Yıllarca kendimin bulutlarda saklanan illegal bir yağmur olduğunu düşündüm..Öyleydim bayım..dokunsanız çağlayacaktım içinize bayım..Dokunmanıza izin verseydim ya da..Bıraktım ellerimi bayım sözcüklerim size dokunsun diye..Sözcüklerim kipriklerinize dokunuyor mu bayım? ( kirpik yazabiliyorum ama böylesi hoşuma gidiyor bayım)

Pulsuz bir zarfla size postalayacağım bayım bu mektubumu..Ben bazen yani çok eskiden "uzanıp kendi yanaklarımdan öperdim" bunu bir şayirden örenmiştim..Sabahları beni kipriklerimden öperek uyandırmanızı istiyorum bayım..Çayımın şekeri,sabahlarımın seheri,sözcüklerimin en kedersizi siz olun istiyorum bayım..Modern bir alışkanlıktır "ölmek" bayım..Ben sizi "doğasıya" seviyorum.. Birlikte uyanalım istiyorum..

"insanın başkasına söyledikleri kendi duymak istedikleridir.yazdıkları,okumak istedikleridir.sevmesi,sevilmeyi istedigi biçimdedir." demiş bir şair teyze işte ben bunları beraber yaşayalım istiyorum bayım..

Bir kadınım ben ve insan kadın olunca her şeyi unutuyor yüreğinin içinde-(kin)-den başka..

"ona kötü bir şey olsun istedim, bana aşık olsun istedim"

Çiçekli Şiirler yazmak istiyorum bayım..Sizi "doğasıya" SEVİYORUM..

Benimle evlenir misiniz bayım?

Olur..yaseminler içinde sevişiriz bayım..Tamam bebelerimizde olacak 3 tane bayım..Sizi seviyorum sevgili sevgilim....( Bayım)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...