Jump to content

Vatan Sağolsun Ama!


BORDO

Önerilen Mesajlar

VATAN SAĞOLSUN ama!

Öncelikle bunlar benim şahsi düşüncelerimdir , kimseyi suçlamak için yazmıyorum.

Şimdi bir ülke düşünün bu ülkedeki düşman güçler devlet imkanlarını kullanıp 1500metre kablo döşeyip mayın yerleştirsin üzerine asfalt döksün ve bunu patlatsın! Hem devletin bundan haberi olmasın ve istihbarat teşkilatından bahsedebilsin! Ayrıca bu devlet içinde askere ateş edildiğinde asker kendine silah sıkılırken önce merkez komutanını arasın o da valiyi arasın ve vali bey oldu ya izin verirse kendisini savunmak için asker ateş açabilsin , tabi ki sayın vali izin verirse! Bu güne kadar da söylenen şey açılım var sakın karşılık vermeyin velhasıl ölün demek! Vali ili yönetir orduyu yönetemez….

Avrupa da ya da dünyanın herhangi bir yerinde bir devlet yöneticisi ülkesi bu haldeyken maça gitsin bu imkansız bir şey anında istifasını verir ve siyasi hayatı biterdi bizde ise gayet rahat devam edebiliyor! İşin daha da vahim yönü orduda bir çok tecrübeli subay geçmiş dönemlerde belli kulplar takılarak hapse atıldı ve sonradan çoğunun suçsuz olduğu anlaşıldı ve serbest bırakıldılar. Artık başımızda tecrübeli bir ordu bile yok! Siyasetin her yere uzanması orduya bile karışması sonucu yaşıyoruz bunları. Gencecik kardeşlerimizin cansız bedenlerinin haberlerini her gün alırken bir de başkanlık sisteminin tartışılması ve bunların başkanlık sistemi olmadığı için meydana geldiğinin söylenmesi çok acı bir olay.

İşin diğer bir yönü ise bu işin Türt Türk meselesi değil PKK denen başıbozukların ASALA örgütünün uzantısı olduğunu halen bazı kişilerin anlayamamış olması dehşete düşürüyor beni. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. Allah teala tüm bildik bilmedik düşmanlardan ve ülkemize zarar verenlerden tez zamanda ülkemizi ilelebet temizlesin inşallah.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah yardım etsin Türkiyem'e kurtarsın bu beladan ...askerimizi polisimizi emniyet güçlerimizi sınır boylarımızı Rabbim korusun ...

kimler nasıl bir senaryo sergileniyorsa , , hangi oyunu oynuyorsa Allah kendilerine çevirsin ...

biz ağlıyoruz , toprak ağlıyor bugün ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...