Jump to content

Katina Tarot Falı


Önerilen Mesajlar

Bu yazımda Katina Tarot falı hakkındaki bildiklerimi paylaşmak istiyorum. Katina Tarot falı, diğer bilinen adı ile “Deste” diğer kart destelerine nazaran belki de en zor destelerden biri olarak addedilir.

 

 

Katina Deste’si özellikle herhangi bir şekilde davet almadan kendisini edinenleri kolay kolay kabullenmez. Katina Deste’si ile gerekli ritüeller eşliğinde tabiri caize çıraklık safhası geçirdikten sonra ancak net cevaplar almaya başlayabilirsiniz. Her zaman belirtmekte fayda gördüğüm üzere tarot destesi ile olduğu gibi Katina Deste’si ile yapacağınız açılımlarda sezgisel gücünüzün önemli büyüktür.

 

 

Ancak Deste sizi çağırmadıysa, kartların anlamları ve temel fal bilgisi ötesindeki sırlarını ifşa etmeyecektir. Adlandırılması konusunda, “deste” kelimesi her türlü kartı ifade için kullanılan bir cins isim olduğu için Deste’nin zaman zaman “Deste Katina”, “Katina Deste’si” gibi adlarla anıldığı doğrudur. Bu adlandırma sadece onu başka destelerden ayırmak içindir.

 

 

Katina’nın Deste’ye dair önemi, seçilmiş bir Desteci olması, onu koruması ve yaşatması, sonrasında ise aile mirası yolu ile geleceğe aktarması nedeniyledir. Onun yerine bir başkası da seçilmiş olabilirdi, burada önemli olan sanıyorum ki kişinin kendisinde ve/veya aile ağacında semavi dinlerle olan bir bağ ve melezlik özelliği.

 

 

Deste sizi çağırmış ise (Rüyanıza girmesi, kartları görünce garip ve engellenemez bir çekim hissetmeniz, kartların size hediye edilmesi gibi) iki ihtimal söz konusudur. Ya Desteci olacaksınız ya da bir Desteci adayının eline geçmek üzere size geldi. İkinci ihtimal durumunda zaten bir süre sonra kartlar ulaşması gereken yere ulaşır ve kişi kartlara çekimini yitirdiği için de doğal bir süreç gerçekleşmiş olur.

 

 

Deste’nin çağırdığı/seçtiği bir kişi iseniz, bir şekilde size bu konuda yardımcı olabilecek doğru insanlarla ve başka Destecilerle planlanmış tesadüfler dahilinde tanışır, bir araya gelirsiniz. Deste genelde aşk amaçlı olmak üzere dünyevi sorular ve sorunlar için kullanılıyor. Ancak bana kalırsa kişisel ve spiritüel gelişime katkıları muhakkak deneyimlenmelidir.

 

 

Deste ile tıpkı Tarot’taki gibi meditasyon yapın, her kartı tek tek yastığınızın altına koyun ve rüyaya yatın, Deste’nin tamamı ile uyuyun, Deste’yle konuşun, bu şekilde ruhsal bir bağ oluşturmaya çalışın. Bazen kehanet destelerinin kendilerini yorumcuya kapattıkları söylenir. Deste ise yorumcu onu ciddiye aldığı sürece muhatap olmayı hemen kesmez. Bu nedenle böyle bir sorun varsa hemen üzülmemelisiniz, Deste’yi sabırla okumaya çalışırsanız ve çalışmalarınızı ciddiye alırsanız, korkularınızın üzerine giderek sizi ehlileştirme ve eğitme konusunda yardımcınız olacaktır.

 

 

Deste hem ona hem de kendine saygı, güven, sevgi duyan iradeli ve sabırlı bir yorumcu ister. Bu Tarot dahil her kehanet destesi için geçerlidir. Kartlar hemen herkese bir şekilde açılır, ancak onların ifade ettiği anlamları herkes “göremez”.

 

 

Kartların kendini kapatma hadisesi de bu “görememe” ile ilgilidir. Hepsine olduğu gibi, Deste’ye de psişik yeteneklerinizin tezahür ettiği bir aracı olarak yaklaşmak ve sunulan bilgiye inanarak, en azından saygı duyarak bakmak gerekir.

 

 

“Kaderde ne varsa kabulümdür” parolasına sahip olan Deste size sadece olasılıklar sunar, şu anda içinde bulunduğunuz durum ve ruh hâliniz ne ise ona denk düşen öngörüler ve tavsiyelerde bulunur. Durumunuzu ve ruh hâlinizi muhafaza ederek adımlar atarsanız %95 öngörülen sonuçlara ulaşırsınız, ancak ruh hâlimiz hiçbir zaman durağan değildir ve tek bir adım bile bütün geleceği değiştirebilir, bu nedenle netice hiçbir zaman kesin değildir.

 

 

Deste; seyri kişiye bağlı olan durumlarda seçenekler sunmak haricinde kadere müdahale etme vasfına sahip değildir.

 

alıntı

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
 • 3 ay sonra...

Desteyle aram ilk aldığım günden beri mesafeli .Bu foruma ilk geldiğim dönemlerde çok populerdi bu deste bakım işi. Çoğu kişi korkutulduğunu söylerdi o zamanlar yastık altına koyduğunda.O dönem çok fazla düşmüştüm bende üstüne ama artık pek elime almıyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu falla aramda bir bag olustu. Biara edineyim dedim. Ama kisiyi korkulariyla siniyormus, yani yasamasi gereken kotu tecrubeleri cagiriyormus tam ifade edemedim ama buna benzer bir sey duydum bir abimden. O nedenle edinmedim. Ama hikayesi cok ilgi cekici bi fal. Rumlarda boyle mistik,gizemli bi seyler var gibi gelir zaten bana. Ayy hem cok heyecanli hem cok urkutucu. Bende uyandirdigi cekinme hissi ruh celsesi yapiyormuscasina guclu :)) mantikli cevaplar veriyor kartlar, diger tarotlardan farkli. Buna ragmen edinmek cesaret ister. O da bende yok :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Deste Katina kitabı

   Deste Katina'nın sadece kitabına ihtiyacım var. Kartlar bende mevcut ama kitabı hiçbir yerde bulamıyorum, elinde olan var mı?

   , Yer: Arıyorum

  • Tarot Falı Kartı Kupa Beşlisi Anlamı ve Açıklaması

   KUPA BEŞLİSİ   Küçük Arkana'nın en kederli kartlarından biri olan Kupa Beşlisi, büyük bir acı yaşandığının ya da yaşanacağının işaretidir. Kartta siyah pelerinli adam önündeki devrilmiş olan kupalara derin bir acıyla bakıyor. Arkasında duran iki kupayla da ilgilenmiyor. Uzaklarda ise bir kaleye bağlanan bir yol ve bir köprü görülüyor. Kart bununla her acı durumda dahi bir çıkış yolu olabileceğini betimliyor.   Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Her şeyi yitirdiğinizi zannediyorsun

   , Yer: Astroloji, Fal ve Kehanetler

×
×
 • Yeni Oluştur...