Jump to content

Tarot Falı Kartları Nerede Satılır?


Önerilen Mesajlar

Sizlere bu yazımda tarot falı kartlarının nereden satın alabileceğinizi anlatmak istiyorum. Tarot kartları daha önceki yazımda da belirttiğim gibi, tamamıyla kişiye özel olması gereken kartlardır. Kartları onlara sahip olan kişiden başkasının kullanması doğru değildir. Zira, tarot kartların belirli bir frekansta enerjiye sahip oldukları pek çok tarot yorumcusu tarafından bilinen bir özelliktir.

 

 

İşte bu yüzden tarot kartları ile kartlara sahip olan kişi arasında güçlü bir enerji bağı kurulur. Bu enerji bağını korumak adına tarot kartlarını tercihen siyah renkte ipek bir kumaşa sararak ahşap bir kutuda muhafaza etmek gerekir. Bunun yanı sıra kartları yanınızda taşımak, uyuduğunuz esnada başucunuzda tutmak da tarot kartları ile olan bağınızı ve enerji alışverişinizi güçlendirecek ritüellerdir.

 

 

Peki tarot kartlarına nasıl sahip olunur, tarot falı kartları nerede satılır? Sorularının cevabını vermem gerekir ise, şöyle bir tarifte bulunmak yerinde olacaktır. Öncelikle, tarot kartları hemen hemen bütün büyük kitap evlerinde satışa sunulmaktadır. Hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmış olan tarot kartları, genel olarak beraberinde açıklamaları içeren bir kitapçık ile birlikte satılmaktadır. Hatta saklamanız için hazırlanmış ahşap bir kutunun içerisinde satışa sunulan tarot kartları da piyasada mevcuttur.

 

 

Burada özellikle belirtmek istediğim konu var. Şöyle ki, tarot kartlarını elbette internet üzerinden de satın almanız mümkündür. Mağazaların sanal satış uzantıları olan web sitelerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Birkaç gün içinde kartlarınız size ulaştırılacaktır. Ancak, tarot kartlarını bir mağazaya giderek satın almanız daha doğru olacaktır. Kartlara dokunarak, içsel sesinizi dinleyerek size en uygun olanını seçmeniz önemli bir ayrıntıdır. Basılmış ve hazırlanmış onlarca tarot kartı piyasada bulunmaktadır. Renklerine ya da ambalajına göre değil, tamamen hissiyatınıza göre satın almanız doğru olanıdır.

 

 

Eğer tarot falı kartlarına sahip olmaya karar vermişseniz, bu bir tesadüf değildir. Algılarınız açıktır ve doğru zamanda tarot ile buluşmanızın vakti gelmiş demektir. Öyleyse, iç sesinize kulak vermeniz, hangi kartları satın alacağınızı belirlemeniz için öncelikli bir şart olacaktır. Belki pek çok dükkanı dolaşmanız gerekebilir, bu sizi yıldırmamalı. Kendinizi serbest bırakın, içinizden gelmiyorsa o an o kartları satın almayın. Bir başka zamanda belki de hiç aklınızda yokken gireceğiniz bir dükkanda elinize aldığınız tarot destesi için kalbiniz çarpacaktır.

 

 

Bütün bunlarla birlikte özellikle belirtmek istediğim ayrıntı, tarot kartları hiçbir zaman hediye olarak kabul edilmemelidir. Çünkü, o zaman satın alınmış olan kartlar sizin iradeniz ve sezgileriniz dışında bir başka kişinin beğenisi ile satın alınmış olacaktır. Aynı şekilde sizin de bir başkasına tarot kartları hediye almanızı önermediğimi belirtmek isterim.

 

alıntı

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • 32 Kartla Yapılan İskambil Falı Ve Değişik Fallar

   iskambil kağıdıyla fal açılımı   Iskambil kagitlariyla fal bakmak yüzyillardan beri ragbet gören bir usuldür. Ve nesilden nesile devredilen bir çok tarzlari vardir. Kartomani adini tasiyan iskambil falinda, fala tek basina bakmak ugursuzluk sayilir.Süje, yani falina bakilacak kimse, digeri de bakici, yani gelecegi okuyacak kimsedir. Kagitlari süje keser. Fala baslamadan önce, bir kagit süjeyi temsil amaciyla seçilir. Eger süje esmer ise, kadinlar için maça kizi, erkekler için maça papazi, ege

   , Yer: Astroloji, Fal ve Kehanetler

  • Tarot Falı Kartı Kupa Beşlisi Anlamı ve Açıklaması

   KUPA BEŞLİSİ   Küçük Arkana'nın en kederli kartlarından biri olan Kupa Beşlisi, büyük bir acı yaşandığının ya da yaşanacağının işaretidir. Kartta siyah pelerinli adam önündeki devrilmiş olan kupalara derin bir acıyla bakıyor. Arkasında duran iki kupayla da ilgilenmiyor. Uzaklarda ise bir kaleye bağlanan bir yol ve bir köprü görülüyor. Kart bununla her acı durumda dahi bir çıkış yolu olabileceğini betimliyor.   Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Her şeyi yitirdiğinizi zannediyorsun

   , Yer: Astroloji, Fal ve Kehanetler

  • Juno'nuz Nerede?

   [h=2]Aşağıdaki tabloda doğum yılınıza göre Juno ' nuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.[/h]"JUNO" DOĞDUĞUNUZ YIL NEREDE ? Aşağıdaki tabloda 1 yıllık dönemlerde Juno' nun nerede olduğu belirtilmiştir. Doğum yılınıza göre Juno ' nuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Juno ' nun düzenli bir yörüngesi olmadığı için, bazı burçlarda 6 ay kalırken, bazı burçlarda retro zamanları 2 yıla kadar olan sürelerde bulunabilmektedir. Bu döngüleri ancak Juno Ephemeris' lerinden öğrenebilirsiniz. Bilgilerini

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...