Jump to content

Sevgili BasMelegimizden Mesaj


Aylin1500428421
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bugün Sevgili Meleklerden Bir mesaj istedim, ve cektigim karttaki mesaji sizlerle paylasmak istiyorum. Eger suan bu mesaji okuyorsaniz bilin ki bu mesaj size verilmesi gereken bir mesajdır.

 

Sevgili Melek Azrailden Mesaj: Yanindayim. Acilarini dindirmek icin ve kalbindeki yarayı iyilestirmek icin ben yanındayim. Kendini yargılama, ve toparlanmak icin kendine izin ver. Bana ihtiyacın oldugu zaman beni cagır. Sana yardım etmeye hazırım.

 

BasMelek Azrail, Allah'ın yardımcı eli anlamındadır. Bu dünyadan ayrilanlarin huzur ve ısık icinde ayrilmalarına yardımı olur. Kafanızda onunla ilgili kurukafalı, kukuletali korkunc figür varsa onu hemen kocaman kanatları ve sevecen isigi ile gülümseyen bir melekle degistirin, cünkü Azrail'in enerjisi gercekten de sımsıcaktır. Basmelek Azrail, aynı zamanda kaybetme acısını da hafifletmeye calısır, sevdiklerini kaybendenlerin yanındadır. Insanlara yardımcı olmak amacı ile danısmanlık yapanların da yardımcısıdır. Eger danısmanlık, yasam koclugu gibi islerle ugrasıyorsanız onu yardıma cagırabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...