Jump to content

Dünyasal Yaradılış Ve Enki (Poseidon)


Önerilen Mesajlar

12049586_1662500850669580_2405662383346584083_n.jpg?oh=e653a9db81e2577c7e0bed634f774585&oe=56B82A6A

 

Dünya dışı uzaylı varlıkların her biri bize göre ve hala da günümüzde yaşayan bizlere göre hepsi birer tanrı seviyesindeydiler. Madde fizik, matematik, ve akla gelen bütün madde bilimlerinde düşünemeyeceğimiz kadar ileri olan bu varlıklar, aynı şekilde inanılmaz derecede yüksek metapsişik güçlere ve kinetik enerjiye de sahiptiler. Bir gün, bu araştırıcı tanrılardan bir grup dünyayı buldu. Onun içindeki, elementlerin analizini, içindeki ateş ve enerjinin gücünü inceledikten sonra bu dünyanın canlandırılıp uyandırılmasına (yanan kayalardan çıkan gazla atmosferin oluşumu ve sonra yağmurlar...vs) karar verdiler.

 

Gezegen uygun hayat şartlarını oluşturmaya başlayınca başka gezegenlerden getirilen bitkiler ekildi, bunlar yetişip zamanla ölerek dünya toprağına gübre oldular ve yeryüzüne uyumlu bitkiler üremeye başladı. Artık dünya hareket edebilen zeki canlı türleri için hazır hale gelmişti. Uzaylı Tanrılar aynen bitkiler gibi, değişik yerlerden getirdikleri hayvanları dünyaya saldılar. Yabancı hayvanlar da dünyada çok uzun yaşayamadılar. Fakat onlar öldükçe çürüyen bedenlerinde atmosferde uygun hayat şartları bulan bakteriler vs. etkisiyle oluşan kurtlar ve mikroorganizmalar dünya toprağına karışarak dünyanın hareket eden canlılarını yani bitkilerin dışında kalan canlıları oluşturdular. Dünyadaki bitki ve hayvanların yani kara hayatının başlaması dışarıdan gelen hayvan ve bitkilerin tetiklemesi ile başladı fakat dünyanın kendisine ait olan hayat yani hiç bir gübre veya itici güce gerek olmadan başlayan dünyanın kendi hayatı denizde başladı. Deniz tabanında yer yer volkanik sızıntılar vardı ve bu noktalardan yükselen ateş suyla karışınca patlamalara sebep oluyor ve suyu buhar haline getiriyordu. Zamanla volkanların ağızları ateşin yani lav'ın donması ile baca gibi yükselmeye başladılar. (kara bacaları internetten araştırabilirisiniz) Bu bacaların tam ağızlarında ateşin suyla birleştiği kenarlardaysa hayat vardı. Uygun ısı şartlarıyla hayat bulan, gerçekten canlı olan mikroorganizmalar bacaların çevresinde bol miktarda yayılıyorlardı. Bunların hayat enerjisi de ateşten ve dünyanın canlandırılması sırasında tanrılar tarafından uyandırılıp canlılığa hizmet edecek olan dünyanın taşıdığı kendi enerjisinden gelmişti. Bu enerji sistemi evrenin kozmik enerji sistemi ile uyumlu hale geldi.

 

Dünya dışı farklı türlerin çok uzun zaman gelip gidişlerinden ve yaptıkları çalışmalardan sonra sonunda, bir grup uzaylı dünyada üs kurarak buradan maden çıkarma işine girişti ve zamanla insanın üretilmesine karar verdiler. Bu işin gerçekleşmesi için dünya maddesinden gerekli moleküllerin, elementlerin, elemental ruhların ve topraktaki canlılığın alınması gereklidir. Gen havuzlarına kendi DNA' larının da katılması gerekiyordu. Bu işin gerçekleşmesi için de geldiği gezegenin; konusunda en yetkili, bilgili ve deneyimli tanrısı olan Enki (Poseidon) görevlendirilir. Enki (Poseidon) önce denizin altına iner. Amacı Kara Baca'ların ağzındaki hayat enerjisini ve mikroorganizmaları toplamak ve onları yaşar halde tutarak rafine etmektir. Elde edilen numunelere Ateş, Toprak, Hava ve Su'dan oluşan dört elementin ruhsal enerjisi ve en sonunda da dünyanın enerjisi olan beşinci ana enerji eklenir. Bu şekilde kütle kozmik enerji zincirine bağlanarak ilkel bir ruha da sahip olur.

 

Bu üretilmiş varlık ayağa kaldırılıp insana benzetilene kadar Cennet Bahçe'si (Laboratuvar) içinde bir çok deneme ve yanılmalardan geçer. Birbirinin kopyaları yapılıp imha edilir en uygunu imal edilene kadar bu işlemler devam eder. Hatta tamamen yok edilmesine bir kaç defa karar verildiğinde Enki buna karşı çıkarak insanın varlığını devam ettirir. Enki'ye göre insanın yaratılışının çok açık nedenleri vardır. Onun yani insanın görevi dünyayı yaşar halde tutmak ve dünya enerjisinin kozmik enerji zincirinin bir parçası olmasını sağlamaktır. Kozmik enerji zinciri evrendeki bütün boyutlardaki, galaksilerdeki canlı olan bütün gezegenlerin birbirlerine bağlandıkları psişik ağdır. Herşeyi ve tanrıları da oluşturan evrensel enerjinin nefes alışı, bilgi alış verişi, enerji değişimidir

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Benzer Konular

    • Sümer Tabletleri - Tanrı Enki'nin Sözleri (14 Tabletin Tamamı)

      TANRILARIN KENDİ İÇ SAVAŞI UĞRUNA DÜNYA DA NÜKLEER VE KİMYASAL SİLAH KULLANMASI, ANCAK RÜZGARIN HESAPLANAMAMASINibiru (12. gezegen olduğu varsayılan gezegen) da hüküm süren Anu'nun ilk oğlu, efendi Enki'nin sözleri. İçim sıkkın, ağıtlar yakıyorum; kalbimi acıyla dolduran ağıtlar bunlar. Diyara nasıl da indi darbe; halkı Kötülük Rüzgarına teslim edildi, ahırları terkedildi, ağılları boşaldı. Şehirler nasıl da şamar yedi; Kötülük Rüzgarı'yla vurulmuş sakinleri ölü bedenler gibi üst üste yığıldı. T

      , Yer: Diğer Din ve İnanışlar

×
×
  • Yeni Oluştur...