Jump to content

Anunnakiler


Önerilen Mesajlar

12074531_1661068090812856_3100243305383871237_n.jpg?oh=e41b944edcadebb213ee2cef660c80eb&oe=56B03EFE&__gda__=1455610066_be89776912cf747624aecc9ad38ce8b6

 

Ben insan DNA'larında dünya dışı ve hatta farklı türden varlıkların genleri olabileceğini düşünüyorum. Şöyle ki; Bildiğimiz gibi Nibiru'da taht için ardıllık kanunları vardı ve bu kanunlar Onlar için her dönem tartışma yaratmıştı. Bunun sebebi kraliyet ırkının genetik saflığının korunması ve belki de evrendeki yasalar gereği, gelecek zamanlarda farklı bir türün taht iddiasında bulunmasını engellemektir. Bildiğimiz gibi bilge Enki bile bu yasayı geçememiş, ilk oğul olduğu halde tahtın1. Varisi olamamıştır. Bu demektir ki bilmediğimiz milyonlarca dünya yılı öncesinde gen katışması ile ilgili sorunlar yaşanmış ve belki bu yüzden taht üzerinde farklı tür uzaylı varlıklar tarafından hak iddia edilmiştir ve belki savaşlar da çıkmıştır. Ya da uzay aleminde buna şahit olunmuştur ki özellikle kraliyet soyu korunmaya alınmak istenir. Ve hatta şunu da düşünebiliriz ki, kraliyet soyundan olmayan ama yine aynı gezegenin diğer sakinleri arasında farklı türlerle üreme olmuştur ki bu kendi içlerindekilerden bile kraliyet soyu korunmak istenir.

 

Yine biliyoruz ki Anunnakiler dünya kızlarıyla birleşerek insan gen havuzunun değişmesine de sebep olmuş olabilirler. Böyle milyonlarca yıl yaşayıp uzayda bilmediğimiz gezegenlere ulaşabilen, ya da dışarıdan gelip de Nibirulularla temas sağlayan farklı türlerin olabileceğini düşünürsek; bir ırkın tamamen saf kalabilmesi neredeyse olanaksızdır. Reptilian, yılan, ejderha vs. heykel ve tasvirlerinin binlercesinin dünyanın her yerinde bulunuyor olması ile belki katışmış olan genleri anlatmak istiyor olabilirler. Belki de bu tasvirler Anunnakilerdeki, ve onlardan insana geçen katışmış olan gen havuzunu simgelemek içindi.

 

Ayrıca şöyle bir durum daha var. Anunnakiler taşıdıkları yüksek frekanslı enerjiden dolayı insanların rüyalarına, meditasyon görümlerine istedikleri şekil ve kılıkta gelebiliyorlardı. Belki fiziksel olarak da istedikleri anda insan gözüne farklı şekillerde görünüyor da olabilirler. Bir ahtapotun ya da bukalemunun renk değiştirme, bulunduğu ortamın aynı rengini alabilme yeteneklerini aklımıza getirecek olursak, üst düzey teknoloji, fiziksel ve mental yeteneklerdeki Anunnakilerin istedikleri şekilde (yani kanatlı melek ya da reptilian olarak) insana görünebileceklerine inanıyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...