Jump to content

Rüyami Yorumlar misiniz? Rica!


elite

Önerilen Mesajlar

rüyamda oğlumu kaybediyorum telefonum bozuk eşime veya polise ulaşabilmem için.arkadaşımdan istiyorum kontorunun olmadığını bozuk olduğunu söyleyerek ilgisiz bi şekilde ilgilenmiyor daha sonra polise felan gidiyorum çok ağlıyorum bi süre sonra oğlumun geldiğini görüyorum. ardından kredi merkezine gidiyorum 100.000 tl kredi istiyorum ödeme planı çıkarıp elime veriyor adam 1200 tl gibi ödemesi olduğunu görüyorum. eşimin ne iş yaptığını soruyor mimarlık ofisi var diyorum yerinin aynı bu sokakta olduğunu söylüyorum camdan ofisimize bakıyorum eskiden ordaymışız ama kapanmış olduğunu görüyorum.adam iyi işmiş diyor ve benle arabasıyla biyere gitmek istiyor ben arabaya biniyorum ama nereye gittiğimizi sölemiyor. yolda giderken okul görüyorum sınıfların camlarına portakallar atılmış sınıfın içinde domatesler salatalıklar var şaşırıyorum. araba yolda giderken bi yokuştan iniyor ama çıkamıyor ve orda kalmaktan korkuyorum-uyanıyorum.

aynı gün eşimde rüyasında oğlumuzun trafik kazası geçirdiğini görüyor kamyonun altına girmiş ama bi bakıyor tekerleklerin altında kalmamış ve kurtuluyor.

(etkilendik yorum için teşekkürler)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...