Jump to content

Haftalık Burç Yorumu 30 Kasım – 06 Aralık


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Koç

 

 

Haftanın ilk günleri biraz karmaşık geçebilir; çeşitli olaylar karşısında planlar, stratejiler belirlemeniz gerekebilir. Bu planları yaparken aklınızdan asla çıkarmayacağınız bir şey var; siz bir Koçsunuz ve kimsenin planına ayak uydurmanız gerekmiyor! Yine de tüm bu karmaşanın içinde serinkanlılığı elden bırakmadan çabuk ve mantıklı kararlar vermeye çalışın. Hafta ortasına doğru kendinizi bir anda çeşitli “elalem ne der?” meselelerinin içinde bulabilirsiniz. Bazı insanların kafası farklı çalışıyor işte; neyi, neden yaptıklarını anlamak mümkün değil. Tüm bunlarla uğraştıktan sonra haftasonuna yorgun girmeniz kaçınılmaz olacak. Kendinize zaman ayırın, enerjinizi toplayın.

 

 

Boğa

 

 

Hayatı bu kadar karmaşık hale getirmek niye? Biraz durup düşünürseniz, uzun zamandır üzerinde kafa yorduğunuz konuların aslında ne kadar pratik bir şekilde çözüleceğini göreceksiniz. Bu yüzden, kendinizi tıkanmış hissettiğiniz konular için hafta ortasını bekleyin. Olayları farklı yönden gördüğünüzde, bana hak vereceksiniz! “Zaten bin tane şeyle uğraşıyorum” diye sızlanmayın… Sizi savaşmanız gereken yeni cepheler bekliyor; haftasonuna dikkat!

 

 

 

 

İkizler

 

 

Bir süredir çektiğiniz maddi sıkıntılar bu hafta da devam edecek. Hafta ortasına doğru karşınıza çıkacak durumlar için ani kararlar vermeyin, yoksa pişmanlık kapıda! Maddi sorunlarınızı çözmek için biraz daha bekleyin, çünkü şu aralar hiç sırası değil – kendinizi daha büyük sıkıntılara sokmanız da olası. Tüm bunların üzerine, haftasonunda gösteriş meraklısı, entrikacı insanlarla rastgelmeniz de ihtimaller dahilinde. Sükunetinizi koruyun, sert çıkışlar yapmaktan kaçının.

 

 

Yengeç

 

 

Haklı olmanız, bunu ispatlamanıza yetmiyor – çünkü karşınızda ısrarcı ve her durumda bildiğini okuyan insanlar var! Sinirlerinizi yıpratmayın, bir süre susun ve doğru yolunuzdan ayrılmayın – zaman haklılığınızı kanıtlamak için en büyük yardımcınız olacaktır. Haftasonuna doğru işlerin seyri değişecek; uzun zamandır üzerinize yük edilen işlerin yavaş yavaş önem kaybetmeye başladığını göreceksiniz. Safralardan kurtulup, ilginizi yeni alanlara yönlendirmenin tam sırası!

 

 

 

 

Aslan

 

 

Bu aralar insanların samimiyetleri konusunda şüpheleriniz var. Kendinizi böyle şüphelerle yiyip bitirmek yerine, tam bir Aslan gibi gidin yüzlerine kükreyin ve birebir nedenlerini tartışın! Tabi ki burada anahtar sözcük; doğru zaman! Tüm uyarılarınıza rağmen sizi yok saydıklarını düşünebilirsiniz, bu yüzden sinirleriniz hafta ortasına doğru biraz gerilebilir. Bu karmaşık duygularla girdiğiniz haftasonu her an yeni tartışmalara, kavgalara, kırgınlıklara gebe; kendinize hakim olmaya çalışın.

 

 

Başak

 

 

Bu haftanın başı iş hayatınız için biraz hareketli geçecek; aklınızdakileri açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Bu hareketiniz size artı puan kazandırarak başkalarını ikna etme olasılığınızı güçlendirecek. Hafta ortasına doğru aşk hayatında hareketlilik söz konusu; sevgiliniz sizden yaratıcı hamleler bekliyor! Haftasonunuz ise oldukça düşünceli geçecek; iş konusunda alınacak kararlar, çeşitli ilişkiler için belirlenmesi gereken stratejiler… Acele etmeyin, sağduyunuza kulak verin!

 

 

 

 

Terazi

 

 

Bu aralar ne söyleseniz tersinden anlaşılıyor, hafta başı yine böyle anlaşmazlıkları düzeltmeye çalışmakla geçecek. Uzun süredir beklediğiniz teklifler konusunda geri dönüş alacaksınız, hatta bu tekifler biraz fazla “mükemmel” bile olabilir. Mantığı elden bırakmayın, gereken yerde “hayır” demesini öğrenin. Olayların akışına kendinizi kaptırmamanız sadece kendinizi değil, etrafınızdakileri de korumanız anlamına geliyor. Haftasonu ise, tüm bu gelen tekliflerin muhasebesini yapmakla geçecek. Kendinizi biraz dış dünyadan soyutlayarak, “ben gerçekte ne istiyorum” sorusuna yanıt aramanız isabetli olacaktır.

 

 

Akrep

 

 

Haftanın başı biraz olaylı; bu aralar biraz bencil davranarak tepkileri üzerinize çekmiş olabilirsiniz. Her şeye boşverip, kendi başınıza ilerleme kararı alma eğiliminiz var fakat dikkat edin derim – gemileri yakmak öyle kolay değil! Haftasonuna doğru zaten karışık durumda olan ilişkileriniz, hepten arapsaçına dönecek. Zaten savaşmakta olduğunuz cephelere yenileri eklenebilir. Sakin olun ve durumu gözden geçirin; belki de başından beri hatalı olan sizsiniz!

 

 

 

 

Yay

 

 

Bu aralar yardımseverliğiniz üzerinizde; herkese öneriler sunuyorsunuz, tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Fakat bu karşınızdakiler tarafından kontrolü ele geçirmeye çalışıyormuşsunuz izlenimi yaratabilir – çenenizi biraz tutmaya çalışın! Hafta ortasına doğru yine bu herkesin hayatını yönlendirme isteğiniz devam edecek. Muhteşem fikirlerinizin başkalarının başını derde sokmamasına dikkat edin! Haftasonu ise paranoyak yanınız hortlayabilir. Kendinizi aileniz de dahil olmak üzere, sevgilinizin, arkadaşlarınızın, iş arkadaşlarınızın güvenilirliğini sorgularken bulacaksınız. Kendinizi yıpratmamaya çalışın.

 

 

Oğlak

 

 

Haftaya gergin başlama olasılığınız yüksek; herkesin sizinle aynı fikri paylaşmasını bekleyemezsiniz. Gerginliği bir kenara bırakın ve sakinleşin. İnatçı tavrınızı sürdürmeniz karşı tarafta olumsuz izlenim bırakacaktır. Hafta ortasına doğru iş hayatınızda güç gösterisine kalkışmadan önce enine boyuna düşünün, hiç beklemediğiniz sert tepkiler alabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaşırken vereceğiniz bir kararda risk almaktan çekinmeyin – şans sizin yanınızda olacak!

 

 

 

 

Kova

 

 

Bu haftaya intikam yeminleri ederek başlasanız da, ani çıkışlar yapmadan önce anlayıp dinlemenizde fayda var – belki de düşündüğünüz kadar haklı değilsiniz? Hafta ortası ise faydalı değişimlere gebe; üzerinde çalıştığınız projelere yardımcı olacak, önünüzde yeni yollar açılmasına yardım edecek insanlarla karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar söylediklerini birebir yapmak zorunda olmasanız da, kulak vermeniz sizin yararınıza! Haftasonunda da, aşk hayatında tutulmayan sözlerin yaratacağı sıkıntı ön planda. Birlikte olduğunuz kişiye olan güveninizin azalması söz konusu, ilişkiniz için durum değerlendirmesi yapmanız gerekebilir.

 

 

Balık

 

 

Bu aralar üzerinizde biraz fazla baskı kurulduğunu hissedebilirsiniz. Bu baskı farklı durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Tedbiri elden bırakmayın! Hafta ortası sizin için oldukça düşünceli geçecek; önemli kararları almak için aceleci davranmayın, en az 1 hafta daha bekleyin. Son zamanlardaki tutarsız tavırlarınız tepki çekmenize neden olacak. Tüm haftasonunu kendinizi savunma çabası içinde bulabilirsiniz. Bunalmayın, yıpranmayın, kafanıza takmayın – hayat devam ediyor!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...