Jump to content

Kilit Askı Yöntemi İle Gençleşin


Melâl

Önerilen Mesajlar

[h=2]Doğal ve kalıcı bir gençlik uygulaması olan kilit askı yöntemi, 4-6 yıla kadar kalıcılık sağlıyor.[/h]

Yenilikçi ve çağdaş vizyonu, teknolojik hizmetleri ile etkili tedavi yöntemlerini seçen estethica'dan doğal ve kalıcı bir gençlik uygulaması…

Doğal ve kalıcı yöntemleri araştırarak hastalarına memnun edici çözümler sunan estethica, ağırlıklı olarak yüz germe ameliyatları ile düzeltilen sarkmalarda cerrahi operasyon istemeyen hastalar için ameliyatsız çözümler sunuyor.

[h=4]Doğal ve kalıcı gençlik uygulaması[/h] Fransa'da geliştirilen ve dinamik askı özelliğine sahip esnek askılarla yüzün mimik hareketlerine uyarak gevşeyen, ifade bozukluğu ve çekilmeler yaratmadan deformasyonların düzelmesini sağlayan daha kalıcı bir ameliyatsız yüz germe yöntemi olan ''kilit askı yöntemi'' hem 4-6 yıla uzayan kalıcılık sağlıyor hem de doğal ifadenin korunması ile cerrahi işlem olmadan genç ifadenizi size yeniden kazandırıyor.

 

[h=4]Doğal yüz ifade zenginliği[/h] Yüzde yer alan kas ve yağ dokusuyla uyumlu çalışabilecek esnekliğe sahip olan ve bu sayede yüz ifadesini bozmadan, doğal yüz ifade zenginliği ile günlük hayatta hiç fark edilmeden genç ve gergin görünüme destek veren yöntem aynı zamanda yüz felci geçiren hastaların yüz asimetrilerinin dinamik olarak düzeltilmesi için de kullanılıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...