Jump to content

Bilinç Altına Ne Ekersen Onu Biçersin


Olcix

Önerilen Mesajlar

BİLİNÇALTINA NE EKERSEN, ONU BİÇERSİN.

 

2.jpg?resize=291%2C300

Düşüncelerimiz gibi titreşen enerji birimleriyiz. Bilinçaltınız sahip olduğunuz tek yaratıcıdır. Faydalı, faydasız veya iyi, kötü diye ayırmadan, her an ürettiğiniz düşüncelerinizi, hareketlerinizi, konuşmalarınızı sinyalhalinde depolayan bilinçaltınız, gerçek dediğiniz yaşamınızın oluşmasıyla doğrudan etkilidir. Bu sistemin çalışması kullandığınız bilgisayar sistemine benzer. Ne veri verirseniz, o doğrultuda bilgileralırsınız.

Bilinçaltınız olaylara iyi veya kötü gibi anlamlar vermez, ne verirseniz depolayarak, gerekli olayları ve kişileri hayatınıza çeker ve olayların bu doğrultuda gerçekleşmesini sağlar.Yani bugünkü hayatınızdaki her şeyi, bilinçaltınız ile siz yarattınız…

Sürekli param yok diye düşünürseniz, asla paranız olamaz. Hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünürseniz, asla ulaşamazsınız, şansız olduğunuzu düşünürseniz, asla şansınız olmaz, şişman olduğunuzu düşünürseniz asla zayıflayamazsınız. Sistem bu kadar basit çalışır. Ayrıca aaa ben düşüncemi değiştirdim diye, bir gecede mucize de beklemeyin. Şu an ki yaşamınızı oluşturmak kaç yılınızı aldı düşünün… Düşündüklerinizin yaydığı frekans

İle aynı frekansda seyreden olayları, kişileri, karşınıza çıkartır. Seyahat etmeyi düşündüğünüzde karşınıza, sürekli seyahat ile ilgili olayların, haberlerin, kişilerin çıkması buna bir örnek. Bu olaylar kişiler veya haberler zaten vardı. Siz düşünmeye başlayınca, yaydığınız frekans ile aynı olan daha önce farkında olmadığınızı algılamaya başlamış olursunuz.

Işıl ışıl ekinlere….

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürekli param yok diye düşünürseniz, asla paranız olamaz. Hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünürseniz, asla ulaşamazsınız, şansız olduğunuzu düşünürseniz, asla şansınız olmaz, şişman olduğunuzu düşünürseniz asla zayıflayamazsınız.

 

Olumsuz şeylerin gerçekleşmesi daha olası olduğundan dolayı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...