Jump to content

Hangi Burca Neden Aşık Olunur?


Olcix

Önerilen Mesajlar

Ona neden aşık olmalısınız?

Zodyaklı, gönül işlerini yıldızlara soruyor. Hayatının aşkı ile karşılaştığı hissine kapılanlara, neden sonuç ilişkisi ile mükemmel ilişki yaratmaya imkan sunan Zodyaklı’nın burçlar hakkındaki yorumları:

Koç ve Yükselen KoçBöylesine kendini beğenmiş, böylesine egoist bir insanın, nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Koç burcu:Koç burcuna aşık olmalısınız çünkü o cesurdur, sizin asla cesaret edemediğiniz işlere kalkışabilir. Onun cesareti karşısında korkularınız hızla anlamsızlaşabilir. Onun cesareti sizin karanlığınıza ışık gibi doğabilir.Koç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü o rutinlerden hoşlanmaz, yenilikler onun her zaman ilgisini çeker. Böylelikle ilişkiniz yıllar geçse bile yenilenecek, yeniden keyif alacak şeyleri birlikte keşfedebileceksiniz!Koç burcuna güvenmelisiniz çünkü onun borçlarına sadık biri olduğunu, hayatın gerçekliğinden uzaklaşmadığını göreceksiniz. Bu da size ona güven duymanızı sağlayacak!

 

Boğa ve Yükselen BoğaBu kadar asabi ve sorumsuz tavrın nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Boğa burcu:Boğa burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar doğuştan esprili, eğlenceli kişilerdir. Sizi kahkahalara boğarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız!Boğa burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar hayatta kalite aralar, gördükleri, yedikleri, yaşadıkları her şey kalitelidir. Onunla birlikte yaşadığınız dünyayı bir daha keşfedebilirsiniz!Boğa burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar para harcamayı severler. Para harcamayı seven biri para kazanmayı da sever. Bu yüzden çok çalışkan insanlardır. Arzu ettikleri her şeye kavuşurlarsa ihanet etmek akıllarına bile gelmeyecektir!

İkizler ve Yükselen İkizlerBu kadar dengesiz ve duygusal karışıklık içinde bulunan bir burcun nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı İkizler burcu:İkizler burcuna aşık olmalısınız çünkü onların ilgisini uzun süre üzerinizde tutmak gerçekten büyük başarı! Onlar iletişime geçilmesi en kolay insanlardır. Onlarla bir günün nasıl geçtiğini asla anlamazsınız!İkizler burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onların her konuda bilgileri vardır ve onlar gerçekten iyi yalancılardır. Sizi kolayca süslü sözlerle baştan çıkarabilirler.İkizler burcuna güvenmelisiniz çünkü onların o muzip, yaramaz hallerinin altında katil değil, küçük bir çocuk vardır!

Yengeç ve Yükselen YengeçBu kadar endişeli ve ağır kanlılığı ile sizi çıldırtacak birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Yengeç burcu:Yengeç burcuna aşık olmalısınız çünkü onların merhametli yapıları sizi ciddi bir ilişkiye hızla sürükleyecektir. Size verdiği güven sizi huzurlu hissettirecektir.Yengeç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar dürüst davranışları ile sizi şaşırtacak, sadakatleri ile ayaklarınızı yerden kesecektirler!Yengeç burcuna güvenmelisiniz çünkü onların da aradığı tek gerçek güvenmektir!

 

Aslan ve Yükselen AslanBu kadar egolu ve kibir budalası birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Aslan burcu:Aslan burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar özgüveni yüksek olan kişilerdir. Bir süre sonra sizi evrende tek olduğuna ve yaşamanız için onun aşk denizinde boğulmanız gerektiğine inandıracaktır!Aslan burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar farklıdırlar, sizi elde etmek için yapılmamışı yapacak, söylenmemişi söyleyecektir.Aslan burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar takdir etmeyi bilirler, sizin başarılarınıza mutlu olacak, hüznünüze ortak olacaklardır.

 

Başak ve Yükselen BaşakBu kadar kötümser ve memnuniyetsiz birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Başak burcu:Başak burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar mükemmeliyetçidir; böylelikle kendinizi kusursuz hissedebilirsiniz. Onlar sizi seçmişse bu evrendeki en özel, en mükemmel insanlardan biri olduğunuz anlamına gelir.Başak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar hırslıdırlar, böylesine hırslı bir insanın mücadelesi size çekici gelecektir. Sizi elde etmek için durmadan hareket etmesi ayaklarınızı yerden kesmeye yardımcı olacaktır.Başak burcuna güvenmelisiniz çünkü bazen siz de hata yapabilirsiniz ancak ona güvenmek bir hata sayılmayabilir. Onlar takıntılı insanlardır, kolay kolay sizden vazgeçmeyeceklerdir!

 

Terazi ve Yükselen TeraziBu kadar adaletli ama adaletin suyunu çıkaran birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Terazi burcu:Terazi burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar naif kişilerdir. Sizleri naif ve anlayışlı davranışları ile hızla büyülemeyi başarabilirler.Terazi burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar romantik insanlardır, fakat sizlerin ayaklarını yerden romantizmle değil de alıştığınız klişelerden uzak bir romantizmle yerden kesecektir.Terazi burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar empati kurabilirler ve sizi incitmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

 

Akrep ve Yükselen Akrep ,Bu kadar çılgın birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Akrep burcu:Akrep burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar sıra dışı insanlardır. Size bilmediğiniz kapıları açarak bilmediğiniz dünyalara, yaşamadığınız zevkleri tattırarak görmediğiniz düşlere sürüklerler.Akrep burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar oldukları gibidirler, oyun oynamakla uğraşmazlar ve sizden istediklerini açık bir şekilde söylerler.Akrep burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar tutkuludurlar, tutkuları yüksek olduğu sürece size zarar gelecek davranışlarda bulunmayacaklardır. Yani pek de güvenmeyin!

 

Yay ve Yükselen YayBu kadar Pollyanna olmaktan zevk alan birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Yay burcu:Yay burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar hırslıdırlar, sizi elde edene kadar istediğiniz her şeyi yapabilirler. ve inanın eğer sizi akıllarına koydularsa, hikayenin sonunda onların olmanız için hiçbir davranıştan kaçınmayacaklardır.Yay burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar iyimserlerdir, onların hayat enerjisi karşısında şaşkınlıktan küçük dilinizi yutabilirsiniz!Yay burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar dürüst insanlardır, eğer bir gün size zarar vermek isterlerse bunu önceden size haber vereceklerdir!

 

Oğlak ve Yükselen OğlakBu kadar sert ve öğretmen edalı birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Oğlak burcu:Oğlak burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar zekidirler, Onların bilgileri karşısında kendinizi küçük bir çocuk gibi hissedebilirsiniz. Onlara önce hayran sonra aşık olacaksınız!Oğlak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar öğretmendirler, size her gün yeni şeyler öğreterek ufkunuzu genişleteceklerdir.Oğlak burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar gençken olgunlaşırlar, size zarar gelecek davranışların çocukça olduğunu çoktan öğrenmişlerdir.

 

Kova ve Yükselen KovaBu kadar içi dışına sığmayan ve ukala birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Kova burcu:Kova burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar marjinal kişilerdir, farklı kişilikleri ile sizlerin başlarını döndüreceklerdir.Kova burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar romantik kişilerdir, sizlere o hayalini kurduğunuz romantizmi çekinmeden yaşatacaklardır.Kova burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar vatansever insanlardır ve vatansever insanlar kolay kolay kimseye zarar vermezler!

 

Balık ve Yükselen BalıkBu kadar hayalperest birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Balık burcu:Balık burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar tutkuludurlar, onların tutkulu davranışları karşısında aşık olmamanız mümkün olmayacaktır.Balık burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar hayalperest insanlardır. Sizlerin daha önce tahayyül bile edemeyeceği dünyaları görebilir, hissedebilirler. Sizlere bu dünyaları anlatmaktan sıkılmayacaklardır.Balık burcuna güvenmelisiniz çünkü neden bir Balık burcuna güvenilmemesi gerektiğini anlayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslan ve Yükselen AslanBu kadar egolu ve kibir budalası birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Aslan burcu:Aslan burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar özgüveni yüksek olan kişilerdir. Bir süre sonra sizi evrende tek olduğuna ve yaşamanız için onun aşk denizinde boğulmanız gerektiğine inandıracaktır!Aslan burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar farklıdırlar, sizi elde etmek için yapılmamışı yapacak, söylenmemişi söyleyecektir.Aslan burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar takdir etmeyi bilirler, sizin başarılarınıza mutlu olacak, hüznünüze ortak olacaklardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar çılgın birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Akrep burcu:Akrep burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar sıra dışı insanlardır. Size bilmediğiniz kapıları açarak bilmediğiniz dünyalara, yaşamadığınız zevkleri tattırarak görmediğiniz düşlere sürüklerler.Akrep burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar oldukları gibidirler, oyun oynamakla uğraşmazlar ve sizden istediklerini açık bir şekilde söylerler.Akrep burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar tutkuludurlar, tutkuları yüksek olduğu sürece size zarar gelecek davranışlarda bulunmayacaklardır. Yani pek de güvenmeyin!

 

Vayy bee ben neymişim uzaylıyimda benimmi haberim yok :derisive:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Terazi ve Yükselen TeraziBu kadar adaletli ama adaletin suyunu çıkaran birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Terazi burcu:Terazi burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar naif kişilerdir. Sizleri naif ve anlayışlı davranışları ile hızla büyülemeyi başarabilirler.Terazi burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar romantik insanlardır, fakat sizlerin ayaklarını yerden romantizmle değil de alıştığınız klişelerden uzak bir romantizmle yerden kesecektir.Terazi burcuna güvenmelisiniz çünküonlar empati kurabilirler ve sizi incitmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

 

Yani ne diyeyimm Rabbim beni böyle yaratmış:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yay ve Yükselen YayBu kadar Pollyanna olmaktan zevk alan birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için yorumladığı Yay burcu:Yay burcuna aşık olmalısınız çünkü onlar hırslıdırlar, sizi elde edene kadar istediğiniz her şeyi yapabilirler. ve inanın eğer sizi akıllarına koydularsa, hikayenin sonunda onların olmanız için hiçbir davranıştan kaçınmayacaklardır.Yay burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü onlar iyimserlerdir, onların hayat enerjisi karşısında şaşkınlıktan küçük dilinizi yutabilirsiniz!Yay burcuna güvenmelisiniz çünkü onlar dürüst insanlardır, eğer bir gün size zarar vermek isterlerse bunu önceden size haber vereceklerdir!

 

Ay yine mi guzeliz be yine mi super :D canim burcum, cok dogru, insanlar hep ne bu enerji kizim der. Bazilarina fazla gelir tabii bu enerji orasi ayri :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...