Jump to content

Tutkulu Bir Sene İçin Akik Taşı


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

2015’i ardımızda bırakıyor, yeni umutlar yeni kararlarla yeni yıla girmeye hazırlanıyoruz. Peki, 2016 yılında burcumuza hangi şifalı taşın uygun olduğunu biliyor musunuz? Bu yıl amaçlarını gerçekleştirmeye odaklanacak Koçlar’a sitrin iyi gelirken aşk hayatında sorumluluktan kaçmaması gereken Akrepler’e de turkuaz iyi gelecek. Şifalı taşlar danışmanı Havvanur İncekara anlattı.

 

261220152244373201077_2.jpg

 

2016’DA KOÇLARA ZÜMRÜT

 

 

Bu yıl amaçlarını gerçekleştirmeye odaklanacak Koç burcu zümrüt, sitrin, akuamarin kullanmalıdır. İç dünyaları ve dış dünyaları arasındaki çatışmayla yüzleşecek, ortak idealleri olan insanlarla topluma hizmet yolunda çalışacak Boğa burçları pembe kuvars, selenit, künzit ve kyanit kullanabilir. Yeni projeleri tamamlamak üzere, tutkulu bir yıl geçirecek İkizler’e ise krizokol, safir, akik taşları uygun.

 

 

GÜVENLİ GELECEĞE AYTAŞI

 

 

Bu yıl Teraziler artık hayatta ne istediğine karar vermeli, güvenli bir geleceğin inşası için çaba sarf ederek harekete geçmelidir. Pembe turmalin, aytaşı ve krizopras kullanabilirler. Akrepler kişisel başarılar elde edeceği bir yıl geçirirken aynı zamanda çok sıkı çalışmalıdır. Aşk ve iş hayatında sorumluluklardan kaçmamalıdır. Turkuaz, malahit, rodokronit ideal taşlardır. Yay burcunun ilişkilerini gözden geçireceği ve bazı zor kararlar alma zorunluluğunda kalacağı bu yıl lapis lazuli, azurit, obsidyen kullanmalıdır.

 

 

TURKUAZ TAK SABIRLI OL

 

 

Oğlak burcunun bilgileri değerlendirmesi, ihtiyaçların giderilmesi, öğretime eğilimde bulunması, kaynakların kullanılması konusunda, labradorit, sodalit kar tanesi obsidyen kullanması idealdir. Kova burçları yeni ilişkiler ve dostluklar edinebilir. Aynı zamanda yeni fikirlere hazır olunmalıdır. Detaycı projelere önem vermeliler. Ametist, akik, garnet, hematit, jasper kullanabilirler. Bu yıl gerçekçi ve sabırlı bir tutum içinde olması gereken Balık burcu, eline geçen fırsatları tanıyıp değerlendirebilmelidir. Akuamarin, mavi dantel akik, florit, lapis lazuli, turkuaz kullanmalıdırlar.

 

 

SEZGİLER İÇİN YAKUT

 

 

Yengeç burcu problemleri çözme kabiliyetinin artması, aile içi birleştirici bir rol oynaması sebebiyle sezgilerinin güçlü olacağı bu yıl yakut, aytaşı, kalsit ve kaplangözü kullanmalıdır. Aslan burcu bu yıl sosyal çevresini genişletecek, yeteneklerini açığa çıkaracak, geleceğe köprü kuracak. Bu yüzden peridot, kehribar, topaz onlar için ideal taşlar. Başaklar bu yıl keşfederek geliştirdiği yetenekleri kullanmak için yeni hedefler belirleyecek. Bazı özelliklerini değiştirmek zorunda kalacak. Dolayısıyla amazonit, sugilit, manyetit kullanabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...