Jump to content

Ünlülere Dair Kehanetler


Önerilen Mesajlar

Yine Aslı Güder'den...

Önce 2015 te neler söylemiş ne olmuş ona bakıp sonra 2016 diyelim.

 

Dolar 2,70’i, Euro 3,20 TL’yi zorlayacak. Altın fiyatlarında yükseliş devam edecek. (Röportaj yayınlandığında dolar 2,15, Euro ise 2,75’ti. Yılın sonunda Dolar 3, Euro 3,20 sınırına dayandı.)

- Cem Yılmaz ile ciddi bir ilişki yaşayacağına inanmadığım Ayşe Hatun Önal, dünyaca ünlü bir starla düet yapıp Avrupa’da kendinin bile inanamayacağı bir çıkış sağlayacak. (Ayşe Hatun Önal, Ricky Martin’le yaptığı düetle kendinden söz ettirdi.)

- Gülben Ergen, eşiyle ortak bir şirket kurup alkolsüz içecek sektörüne girecek. (Gülben Ergen eşiyle ortak bir şirket kurup gıda işine girdi.)

- Serenay Sarıkaya, herkesin yakından tanıdığı farklı bir isimle aşk yaşayarak magazin gündemine bomba gibi düşecek. (Çağatay Ulusoy’la ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin’le magazin manşetlerinden düşmeyen bir ilişkiye yelken açtı.)

- Arda Turan bu sene, hiç olmadığı kadar büyük bir aşk yaşayıp evlilik yolunda hızlı adımlar atacak. (Arda Turan, Sinem Kobal’la ayrıldı, Aslıhan Doğan’la birlikte olmaya başladı. Doğan’ın ailesiyle tanışarak da ilişkisini ciddi boyuta taşıdı.)

- Esad’ı 2015’te gerekli önlemleri almazsa kötü bir son bekliyor. Kara saldırılarında her türlü tehlikeyi önlemeyi başaran Esad’ı denizden gelen büyük bir darbe yıkabilir. (2015 Esad’ın hayatının en zor yılı oldu. Rus füzeleri her ne kadar Esad’ı koltuğundan indirmek için olmasa da, Hazar Denizi ve Akdeniz’den Suriye’yi bombaladı.)

- Daha önce patlamış bir volkanın yeniden hareketlenmesine şahit olacağız. (İtalya’daki Etna, Şili’deki Calbuco ve Meksika’daki Kolima yanardağları faaliyete geçti.)

- Dünyanın önemli başkentleri, terör saldırılarının hedefi haline gelecek. Özellikle havaalanları, metro istasyonları ve tren garlarına yapılacak silahlı saldırılar toplu ölümlere sebep olacak. (Ankara, Beyrut, Paris ve Londra’da terör saldırıları meydana geldi. Yüzlerce insan hayatını kaybetti.)

- Geçmiş yıllarda Galatasaray’a hizmet etmiş bir isim, başkanlık koltuğuna oturabilir. (Galatasaray’a yıllarca hizmet etmiş Mustafa Denizli, ani bir kararla tekrar takımın teknik direktörlüğüne getirildi.)

- İkinci yarıdaki puan kayıplarıyla Beşiktaş, ligin zirve yarışından kopacak. 2015’i yatırım yılı olarak geçirip 2016’da yıldızı parlayacak. (Fikret Orman: Yatırım dönemi yavaş yavaş bitiyor, sportif başarı zamanı geliyor diye düşünüyorum - 8 Aralık 2015)

- İç karışıklıklar yeni senede de Trabzonspor ekibinin yakasını bırakmayacak. Sahada yapacaklarından çok, 2015’te aralarındaki iç çekişmeleri konuşacağız. (Trabzonspor’da kongreye gidildi ve başkan İbrahim Hacıosmanoğlu koltuğunu Muharrem Usta’ya kaptırdı.)

- Putin her ne kadar eylül ayından sonra yeni bir yönetim stratejisiyle sorunlarının üzerinden gelmeye çalışsa da ülkesini krizden kurtarmayı başaramayacak. (Rusya’nın Türkiye ve Batı’yla olan ilişkileri 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana en gergin günlerini yaşadı.

 

SERENAY SARIKAYA: Şöhret yüzünden hayatının renksizleştiğini ve zorlaştığını düşünen Serenay Sarıkaya, bunun intikamını yaptığı yeni projenin başarısıyla alacak. Kerem Bürsin ile ilişkisinde; karşı tarafın bencilliği ve çocuksu davranışlarından sıkılabilir, yaptığı fedakarlıklardan vazgeçip her an bu aşka nokta koyabilir. Ama aramızda kalsın ben onları birbirlerine çok yakıştırıyorum. İnşallah ayrılmazlar.

 

- DENİZ SEKİ: Deniz bu sene kalemini konuşturacak... Yazacağı kitap ve şarkı sözleriyle hapishanede geçirdiği günlerin tercümanı olacak. Cezasında bir hafifletme olabilir, erken tahliye sürprizi yaşayabilir. İnşallah da öyle olur.

 

- SİNEM KOBAL: Evlilik konusunda acele etmemesi gereken Sinem Kobal, bu yılki yatırımlarını gayrimenkule yapmalı. Kısaca evlenmesin, ev alsın. Yıllardır üzerinden bir türlü dağılmayan kara bulutu spiritüel yollarla temizlemeli...

 

- EBRU GÜNDEŞ: Bu sene zirve yine onun. Türkiye’deki başarısını Ortadoğu’da da yakalayacak. Büyük ihtimalle kozmetik alanında yaratacağı yeni bir marka ile sahne dışında da patroniçeliğin keyfini yaşayacak.

 

- BARIŞ ARDUÇ: Senaryosunu kendi yazıp çekeceği bir filmle ününe ün katacak. Yaptığı bu film onun yurtdışı bileti olacak. Gıda sektöründe hizmet veren bir markadan gelecek reddedemeyeceği bir reklam filmiyle yüzü ve cebi gülecek.

 

- HANDE ATAİZİ: İş hayatında atağa geçen Hande Ataizi maalesef ki özel hayatında aynı ivmeyi gösteremeyecek. Sonradan üzülmemesi için yıllardır süren evliliğinin üzerindeki “gözlere” dikkat etmeli...

 

- BÜLENT ERSOY: Bülent Hanım estetik operasyonlardan uzak durup sağlığına her zamankinden fazla özen göstermeli. Yeni bir evlilikle hepimizi şaşırtacak.

 

- CRISTIANO RONALDO: Başka bir takımdan alacağı teklifle büyük bir ikilem yaşayacak olan Ronaldo, her şeyin paradan ibaret olmadığını dünyaya ispatlayacak. Arkasından dönen bütün oyunlara rağmen bu yıl da hepimizi kendine hayran bırakacak. Takım arkadaşlarından biriyle adının karışacağı yeni bir skandal uzun süre gündemde kalacak.

 

- JOSE MOURINHO: Alacağı bol sıfırlı bir transfer teklifiyle yıldızını tekrar parlatacak. Başka bir takımın başına geçerken, ekibinden üç kişiyi de yanında götürebilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Ateşin Kökenine Dair Mitler / James George Frazer

   “Her gün bazı erkekler, kadınlar ve çocuklar göğe tırmanırlar ve yeniden ağacın dallarını kullanarak geri inerlermiş. Bir gün yukarı doğru tırmanırlarken Kakan adlı yaşlı bir şahin bir çubuğu diğerinin üzerinde hızla döndürerek ateş yakmanın yolunu bulmuş. Fakat bu kuş ile beyaz bir şahinin arasındaki sürtüşmeden ötürü tüm bölgeyi ateş sarmış ve ne yazık ki çam ağacı yanmış; bu yüzden yukarı çıkan insanlar yeniden yeryüzüne dönememiş ve bu hadiseden sonra gökyüzünde kalmışlar. Yukarıda kalan ins

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Kadının Ruh Haline Dair Herşey

   Dünya üzerinde toplumsal cinsiyet rollerinde eşitsizlik yaşanan ülkelerde kadınların ruh sağlığının bozulduğu görülüyor. Bunun sonucunda depresyon ve kaygı bozukluğu yaşayan kadınlarla daha sık karşılaşılıyor. Toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin göstergeleri arasında kadının eğitim düzeyi önemli rol oynuyor. Ücretli ve güvenceli işlerde çalışmaya katılım, doğum kontrol yöntemlerine ulaşım ve ortalama evlilik yaşları gibi konularda karnesi kırıklarla dolu ülkelerde yaşayan kadınlarda ruhsal hastalı

   , Yer: Aşk-İlişkiler-Evlilik

×
×
 • Yeni Oluştur...