Jump to content

Kadınlara Göre En Gözde 10 Erkek Mesleği...


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Hemen hemen hepimiz mesleğimizde seçkin ve dikkat çekici olmak istemişizdir. Kariyerimizin karşımızdaki cinsi etkilemesi hepimizi cezbeder. Sizce bayanlar erkeklerin yaptığı hangi meslek türlerine ilgi duyar? Sizler için hazırladığımız liste, sorumuza cevap olacak nitelikte. Listedeki kariyerler, farklı birçok kadından alınan düşünceye ve kesin istatistiklere dayanmaktadır.

Tabi ki bu ölçütte bir adam, aşağıdaki on mesleklerden birini yaparak karşı cinsinin aklını başından alır diye bir şey yoktur. Aşağıda sadece genellemeler sonucunda kadınların daha sıcak bulduğu, erkekler için meslekler vardır.

Kadınlar tarafından en gözde, erkeklerin çalıştığı 10 meslek:

 

[h=2]10 Mühendis[/h] muhendis.jpgÇekici derecede yüksek zekaları olduğu için mühendislerin seksi olduğu düşünülür. Mühendisler çok fazla heyecan verici olmasa da oldukça akıllı ve son derece yaratıcı insanlardır. Belki de kadınları etkileyen en önemli özellikleri zekaları ve kariyerleridir.

[h=2]9 Polis Memuru[/h] polis-memuru.jpgPolisler güçlü ve atletik yapıda olduklarından, kadınlar tarafından seksi olarak nitelendirilmektedirler. Basmakalıp, kel, şişman polisler değil burada bahsettiklerimiz. Liseli Polisler filmindeki Channing Tatum görünümlü polisler hakkında konuşuyorum.

Genç ve biraz da yakışıklı bir polisseniz; üniformayı giydiğinizde, kadınları mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Ayrıca üniformalı erkekler kadınların geçmişten beri ilgisini çekmeyi başarmıştır.

[h=2]8 Ressam[/h] ressam.jpgRessamlardaki esrarengizlik kadınlara oldukça seksi gelmektedir. Belki de onların herkesten farklı ruhları ve yetenekleri olduğu düşüncesi, ressamları inanılmaz çekici yapmaktadır. Ressamların ve sanatçıların en önemli özelliği romantik oluşlarıdır. Sanatçılar diğer erkeklere göre daha duygusal olma eğilimindedirler. Kadınlar romantizmin kokusunu aldıklarında kesinlikle karşı koyamazlar.

[h=2]7 Müzisyen[/h] muzisyen.jpgMüzisyenler tarih boyunca kadınlara her zaman çok çekici gelmiştir. Gitar çalan hangi erkek çekici olmaz ki? Belki de kadınları en etkileyen özelliklerinden biri de oldukça yüksek özgüvene sahip olmalarıdır.

[h=2]6 Sporcu[/h] sporcu.jpgSadakatsizlikleri ile dillerden düşmeyen sporcular, ne olursa olsun çekicidir. Müzisyenlere benzer olarak sporcular da kadınları kendilerine aşık etmekte oldukça başarılıdır. Sporcuların vücutlarının oldukça kusursuz olması kadınları daha da çok etkiler.

[h=2]5 Girişimci[/h] girisimci.jpgGirişimcileri bu derece seksi kılan, inanılmaz zeka sahibi olmalarıdır. Erkek işletmeciler, yolculuklarında yanlarında destek için güçlü, istikrarlı bir kadına ihtiyaç duyar. Böyle bir durumda kadına da çok iş düşer. Bir girişimcinin çok sayıda iş gezisine çıkması ve çalışma saatlerinin belirsizliği onların olumsuz özellikleridir.

[h=2]4 İtfaiyeci[/h] itfaiyeci.jpgKadınlar, kahraman erkeklere bayılır. İtfaiyeciler cesurluğu ve kahramanlıkları ile kadınların aklını başından alır. İtfaiyecilerin güçlü yapıları da diğer etkenlerden bir tanesidir. Unutulmasın ki bir kadın, güçlü erkeğin yanında kendini güvende hisseder.

[h=2]3 Avukat[/h] avukat.jpgAvukatlar; kendine güvenleri, dik başlılıkları ve zeki kafa yapılarıyla kadınların her zaman ilgilerini çekmeyi başarmışlardır. Ayrıca çalışkan olmaları da kadınların avukatları seksi bulmalarının bir nedeni olarak gösterilebilir.

[h=2]2 Doktor[/h] doktor.jpgKadınların doktorları çekici bulmalarının nedenleri arasında; zeki, kendine güvenen, bazen utangaç ve ılımlı olmaları gibi özellikleri sayabiliriz. Doktorlar meslekleri içerisinde çeşitlilik gösterir. Ancak en sıcak olanları cerrahlar ve çocuk hekimleridir. Çocuklarla anlaşan ılımlı bir doktor, her zaman kadınları kendine çekmeyi başarmıştır. Cerrahlar da yetenekli oldukları için kadınlar için oldukça çekici gelmiştir.

[h=2]1 Şef[/h] sef.jpgYemek pişiren bir adamdan daha seksi bir meslek var mıdır? Kadınlar bu sorunun cevabını vermiş gibi duruyor. Şefler; yaratıcı, sabırlı ve tutkulu insanlardır. Bir şefin sevgilisi olmak rüya gibi olmalı değil mi? Eğer yoğun tempoda çalışan bir adamla birlikte olmak isterseniz, şef ile başlayacağınız ilişki mükemmel olacaktır.

İstatistiklerin söylediğine göre kadınlar tarafından en ilgi çekici bulunan erkek meslekleri bunlardır. Fakat yapılan araştırmalar gösteriyor ki; evliliklerinde sorun yaşayan erkeklerin yaptığı meslek kollarının başında da bu listedeki meslek gurupları gelmektedir. Artık karar sizin…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...