Jump to content

Koç Burcu Yıldıznamesi


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Koç Burcu Kadını

Yıldızname kitabı koç burcu kadınlarını güler yüzlü, hareketli ve neşeli olarak tanımlar. Koç burcu kadınının tabiatı ateştir. Bu özellik onların çabuk kızan ve çabuk barışan insanlar olduklarını gösterir. koç burcu kadınlarının merhametli yapılarına dikkat çeker. Yıldızname bakma sonucuna göre koç burcu kadını her kese iyilik yapmayı, her kesin yardımına koşmayı sever. Son derece enerjik bir yapıya sahiptirler ve başkaları için de çalışmak onlara zor gelmez. Eski el yazması yıldızname kayıtlarına göre, koç burcu kadınları için dürüstlük son derece önemlidir. Dürüst olmayan insanların yıldız uyumu bakımından koç kadınları ile hiç şansı yoktur.

 

Yıldızname kitabı koç kadınlarının erkeklere boyun eğmeyen yapılarına dikkat çeker. Mars gezegeninin mesut saatlerinde doğanlar ömürleri boyunca bolluk içerisinde yaşarlarken, Mars gezegeninin ters açılarında doğanlar fakirlik çekerler ve özellikle erkeklerle anlaşamazlar. Zaten kendilerinin de erkek tabiatlı oldukları yıldızname bakımı içerisinde yer almaktadır. Yıldızname bakma sonucuna göre koç burcu kadını çabuk sıkılan bir yapıdadır. Başladıkları işleri derhal bitirmek isterler. Aksi halde hemen heveslerini kaybederler. Zeki ve akıllı olurlar. Her işi kolaylıkla kavrayabilirler. Yıldızname kitabı onları tüm burçlar içerisinde en asi olanlar olarak tanımlar.

 

Yıldızname bakımı onların pek azı haricinde rızıklarının geniş olduğunu gösterir. Genellikle geçim sıkıntısı çekmezler. Çok çalışkan ve iyilik sever oldukları da yıldızname bakma sonucunda çıkan sonuçlardandır. Yaşları ilerledikçe daha da itibarlı olurlar. Genellikle erkekler vasıtasıyla büyük imkanlara kavuşurlar. Fakat ellerindekileri israf etme konusunda onların ellerine kimse su dökemez. Bu yüzden de kendilerini zor durumlara sokarlar. Yıldızname bakımı onların genellikle kız kardeşleri ile iyi geçinmelerine rağmen, erkek kardeşlerinden fayda gördüklerini söyler. Aile büyükleri onları çok sever. Bu yüzden miras yönünden talihlidirler. Koç kadını yıldızname yorumu onların hastalıklarının genellikle ilerleyen yaşlarında ortaya çıktığını söyler. Bu hastalıklar genellikle, böbrek, kalp, karın hastalıkları olarak sıralanır. Ekşi şeyler yemelerinin ve özellikle yaz başlangıcında kan aldırmalarının faydalı olduğu da yıldızname de değinilen konular arasındadır.

 

Koç kadını yıldızname yorumu onların evlilik anlamında taliplilerinin çok olduğunu gösterir. Eşleri tarafından çok sevilirler. Seyahat seçimlerini kara yolculuğu olarak yapmaları daha iyidir. Genellikle güney ve batı taraflarına yaptıkları yolculukların, kendileri için daha faydalı olduğu ve kamil olanların hacca gitme ihtimallerinin yüksekliği de koç kadını yıldızname bakımı içerisinde değinilen konulardır.

Koç burcu kadınları çok kıskanılan insanlardır. Bu yüzden düşmanları da çok olur. Ama kuvvetli yapıları, düşmanlarına üstünlük sağlamaları için yeterlidir. Koç burcu kadınlarının kendileri gibi ateş tabiatlı olanlarla dostluk kurmaları iyidir. Tabiatı su olanlardan özellikle kaçınmaları gerekmektedir.

 

Koç Burcu Erkeği

 

Cesur, girişken ve güçlü yapıları koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde en dikkat çeken konular arasındadır. Yıldızname kitabı koç burcu erkeklerinin, her zorluğu yenebilecek kadar güçlü ve her tehlikeye atılabilecek kadar cesur olduklarına dikkat çeker. Hiç durmadan, yorulmadan çalışmak, yıldızname bakımı içerisinde koç erkeklerine dair söylenen şeylerdendir. Son derece zeki yapıları ve her işe çabucak adapte olabilmeleri de yıldızname kitabı içerisinde yazılıdır. Koç burcu erkekleri son derece çalışkan insanlardır. Hiç bir iş onları yıldıramaz. Giriştikleri her mücadeleden galip çıkabilecek donanıma sahiptirler.

 

Koç erkeklerinin dürüst kişilikleri de, yıldızname bakma sonucunda çıkan şeyler arasındadır. Yıldızname bakımı onların yalandan nefret eden ve yalancılardan hoşlanmayan yapılarına dikkat çeker. Anne adı ve doğum tarihi ile yıldızname hesaplaması koç burcu olanlar, her kes tarafından sevilen ve aranan insanlardır. Bunun en büyük sebebi enerjik, güler yüzlü ve yardım sever olmalarıdır. Ne var ki, onları kıskanan da çok olur. BU sebeple dostları kadar düşmanları da çok olur.

Yıldızname yorumları genellikle koç burcu olanların karşı cinsle çok iyi anlaşamadıklarını söyler. Hayat ve maişet haneleri hem iyi, hem de kötüdür. Yıldızname bakma sonucu koç burcu çıkanlar çok çalışıp çok kazanırlar ama her zaman kazandıklarından daha fazlasını harcamaya eğilimlidirler. Bu da varlık içinde bile yokluk çekmelerine neden olur. Her zaman meşru yoldan kazanmayı tercih ederler. Anne babalarına karşı itaatkar olup, onların hayır duasını alırlar. Çocuklarına son derece bağlı oldukları da koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde değinilen konulardandır. Genellikle baş ağrısı, romatizma ve kalp hastalıklarına meyillidirler.

Eski el yazması yıldızname kitapları koç erkeklerini, çalışkan, dürüst, yardımsever insanlar olarak anlatır. Yine eski yıldızname kayıtlarına göre, burçlar içerisinde en girişken ve en cesur olanlar koç burçlarıdır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...