Jump to content

İkizler Burcu Yıldıznamesi.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Yıldızname bakımı ikizler kadınını hava grubu olarak tanımlamıştır. İkizler erkeği gibi ikizler kadını da çok güler yüzlü ve tatlı dillidir. Kin tutmaz, kimseye darılamaz bir yapısı vardır. Küstüğü kişilerle bile kısa sürede tekrardan barışır. İkizler kadını yıldızname analizi bu yıldız altında doğanların yüzü büyük ve yuvarlak, kaşları güzel, boyu ve boynu uzun olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Yine ikizler burcu erkeği gibi ikizler kadını da gevezedir. En az erkekleri kadar edebiyatta şan ve şöhrete sahip olmayı arzular. Yıldızname bu kişilerin de sezgi gücünün çok kuvvetli olduğunu söyler. İkizler kadını yazar olmayı ve yazarlık yapmayı hep hayal eder ve bir gün ün kazanmış gerçek bir yazar olacağına inanır.

 

İkizler burcu kadını yıldızname bakımı bu burca mensup bayanların genellikle insanlarla içli dışlı olmadığını gösterir. Evleneceği kişiyi akrabalarından seçmeyi tercih ederler. Anne ve babası kendisi için çok çaba harcar. Onun iyiliği için yapmadıkları şey kalmaz. Eşiyle birlikte bir çok çocuğu olur ve genellikle bu çocuklar erkek olur. Çocukları da anne babası gibi onun için çok hayırlı olurlar. Kalabalık yerlerde yaşamamak onun için iyi bir şeydir.

Yıldızname kitabı ikizler kadınının en iyi dostunun aslan olduğunu belirtmiştir. Aksine, balık burçları da kendisinin baş düşmanıdır. Aslan burcu insanlarla dost olmaya ne kadar çalışacaksa balık burcu insanlardan da o derece kaçmalı, uzaklaşmalıdır. İnsanlarla olan ilişkilerinde genellikle cömert davranır ve eli boldur. Verdiği malın veya paranın tasasına düşmez. Genellikle iyilik yaptığı kişilerden kötülük bulur. Kötü, korku dolu işleri sevmez ve onlardan uzak durur. Tuzlu yemekleri sever ve sebze yemeklerini bolca tüketir. Ayrıca yemeklerde ekşi şeyleri de sever. Tatlıya bayılır ve hiç karşı koyamaz.

İkizler kadınının yıldızname bakımına göre, safra iltihabı hastalığına yakalanma ihtimali yüksektir. Ayrıca diz ve kalp ağrısı çeker. Sık sık baş dönmeleri yaşayabilir. Soğuk algınlığına yakalanmamak için ayrı bir özen göstermelidir.

İkizler burcu kadını yıldızname yorumları kişinin yatarken güneşin battığı yöne doğru yatmasının kendisini daha huzurlu ve rahat hissetmesini sağladığını söyler. Bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmelidir. Beş onun için uğurlu sayıdır. İkizler kadını için zümrüt yüzük takmak uğur getirebilir. Sarı gri ve mavi elbiseler giymek kendisine uğur getirir ve vücuduna pozitif enerji girişini sağlar. Evinde mimoza ve çiğdem yetiştirmesi evine bereket getirir. Daha huzurlu ve mutlu bir ailesi olur. Biriyle buluşmaya giderken ve ya stresli bir iş yaparken hareketli müzikler dinlemesi hem şans verir hem de kafasının dağılmasını sağlar. İkizler kadını tam bir emanetçidir. Verdiğiniz hiçbir emanete ihanet etmez. Eğer sizi dost olarak görmüşse, gerçekten dostusunuzdur. Arkanızdan kötü planlar kurmaz. Hep sizin iyiliğinizi düşünür, sizin iyiliğiniz için çaba harcar. Hamileyken düşük yapma ihtimali vardır. Doğurduğu çocuklar genellikle erkek olur.

 

2, 20, 25 ve 43 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirirler. Bunları atlattığı zaman doksan yaşına kadar rahatlıkla yaşayabilirler. Aralık ayının sonlarına doğru eline para geçme ihtimali yüksektir ve kendisi için en uğurlu ay ocaktır.

 

 

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeği için hava grubunu göstermiştir bizlere. İkizler burcunun gezegeni olan Merkür’ün hava grubuyla birlikte etkisini ikizler burcu erkeğine vermesi; bu burçların zeki olmasını sağlar. Fakat bunun yanında ona havanın değişim özelliği de katılır ve üzerinde bir kararsızlık bulutu gezinir daima. Huyu da kararları gibi sık sık değişir. İkizler burcu erkeği yıldızname sonuçları bu yıldıza üye kişilerin orta boylu, sarışın ve beyaz olduklarını söyler. Aynı zaman da bu kişiler ağzı geniş bakışları keskin ve yüzünde yara olma ihtimali yüksek olan kişilerdir. Yıldızname bakımı ayak ve diz ağrılarının fazlaca olabileceğini gösterir. Fakat bu ağrılar tabi ki ebedi değildir.

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin birçok dostu olduğunu ve çevresince çok sevildiğini söyler. Onların sahip oldukları kıvrak zekânın getirisi olarak bazen işlerinde hileye kaçarlar. Ama bu hileler genellikle küçük çaplı sadece kendine faydası olan, başkalarına zararı dokunmayan hilelerdir. Yıldızname bakımı ikizler burcu erkeğinin küçük yaşlarda maddi durumunun sıkıntılı olduğunu, fakat yaşı ilerledikçe bu durumunun düzeldiği ve zenginliğe kavuştuğunu gösterir. Bu zenginlik kendisine zekâsının bir mükâfatıdır. Zekâsını ticaret üzerinde kullanması onu bolca paraya, hatta üne bile kavuşturur. Zenginliğini genellikle eğlence, zevk ve mutluluk için harcar. Ticari işlerde haksızlık ve hile yapmışsa, işleri kötüye girer, zarara uğrar ve yaptığı hatayı anlayıp doğru yolu bulur. Yaptığı hile ve haksızlıklardan vazgeçer. Bunun sonucunda işleri tekrardan yoluna girer ve zenginliği yaşamının sonuna kadar onunla gelir.

 

İkizler burcu erkeği yıldıznamesi ikizler burcu erkeğinin dostlarını seçerken hava grubundan olanları seçmesini söyler. Bu durum dostlarıyla olan ilişkilerinde bağlarının daha sıkı olmasını sağlar ve ikizler burcu erkeğinin ihanete uğrama olasılığını azaltır. İkizler erkeği için en iyi dost aslan burcuna mensup olan insanlardır. Bunun yanında balık burcu ikizler burcu erkeği için potansiyel bir düşmandır. Kişi kendini balık burcu olan kişilerde kollamasını bilmelidir. Aynı zamanda ikizler burcu erkeği yıldızname bakımı onların zümrüt taşlı gümüş yüzük taşımalarının hayatlarının gidişatının iyi olması yönünde fayda sağlayacağını da göstermiştir.

İkizler erkeği yıldızname bakımı kişinin en belirgin özelliği olarak sezgilerini işaret etmiştir. Çevresindekiler, ikizler burcu erkeğinin yüksek sezgi gücüne inanmalı ve güvenmelidirler. Genellikle yanılma ihtimali oldukça düşüktür. İkizler erkeğinin genel olarak idealleri ve arzusu paraleldir. Onlar kendilerine ideal olarak yazarlığı belirlemiş ve en büyük arzuları da bu yönde ün yapmak olmuştur. Edebi şöhret ikizler burcu erkeğini tatmin edebilecek bir oluşumdur. Fakat kendisinin çevresinden aldığı en büyük tepki gevezeliğinedir. Onlar her ne kadar bilgili ve zeki olsalar da, bazen bu yetilerini saklamalıdırlar. Bunu beceremediklerinde çevreleri tarafından geveze ve çokbilmiş olarak nitelendirilmekten kaçamayacaklardır.

İkizler burcu erkeği yıldızname yorumları onların devletsel meselelerle uğraşmaya en müsait kişiler olduğunu belirtir. Genel olarak ikizler burcu erkeği devlet meseleleriyle uğraşır. Anne ve babasını sever. Fakat bazı zamanlar büyük tartışmalar yaşayabilirler. Zira kendisi çok çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahiptir. Ama bu sinir çok çabuk geçer. İkizler erkeği kendisini dizginleme yeteneğine sahiptir ve bu konuda oldukça başarılıdır.

 

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin 7, 25, 40 ve 43 yaşlarında başına ölümcül meseleler gelebileceğini belirtir. Bunları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...