Jump to content

Aslan Burcu Yıldıznamesi


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Aslan burcu kadını yıldıznamesine göre ateş grubuna dâhil olan bu bayanlar, sarıya yakın beyaz yüzlü bayanlardır. Genellikle saçları seyrektir. Yüzünde bir yaraya benzer nişan taşır. Herkese karşı iyi niyetlidir kalbinde kötülük beslemeyen bir yapıya sahiptir aslan kadını.

Genellikle hasta olma sebebi soğuklardır. Soğuk aylar ona gelmez. Sıcak ayların kadınıdır. Tatili sever bu yüzden. Her ne kadar tatili sevse de denizden ve deniz yolculuğundan çekinmelidir. Çünkü batma ve boğulma korkusu yaşar tehlikelidir. Kesinlikle deniz yolculuğundan kaçınmalıdır.

Yıldızname kitabına göre Kalbinin saflığı onun başına bazı işler açabilir. Kadınlar onu hiç çekemezler. Kocasından ayırmak isteyenler olabilir. Hatta bu amacı için büyüye bile başvuranlar olabilir. Sarı veya esmer fark etmezler kadınlardan çekinmelidir uzak durmalıdır tehlike yaratabilirler.Yıldızname bakımı dost seçerken ikizler burcunu seçmelerini önerir. Çünkü ona yakındır. Ilımlı ilişkilerin başında gelir. Ancak Boğa grubundan kaçınılmalıdır, tehlikelidir, bir numaralı düşmandır.

 

Aslan burcu kadınına yıldıznameye göre beyaz renkli erkeklerden iyi şeyler görebilir esmer erkeklerden kaçınmalıdır. Başından iki veya daha fazla evlilik geçebilir. İlk kocasına baskıyı kendisi uygular geçinemezler onu istemez. Ayrıldıktan sonra ikinci eşi ve üçüncü eşi ona baskı yapar ve onların yaptığı bu işkenceyi çeker, malını ve mülkünü kaybeder. Etrafında birçok erkek dolaşır ve ondan yararlanmak ister aslan kadınına zarar verir.

Yıldızname bakımına göre çocukken annesi ve babası tarafından çok sevilir. Annesi ve babasından çok yarar görür, kardeşleri arasında en çok sevilendir, en güzeli de aslan kadınıdır. Annesi ve babasından miras kalıp kalmaması çok önemli değildir, kalsa da yararı olmaz daha çok zarar getirir. Orta yaşlarda servetini kaybeder, parasız kalır ancak yinede servet tercihi değildir yavaş yavaş kendini toparlar.

 

Çocuğu ya olur ya da hiç olmaz. Çocuğunun olmayışı aslan kadınında sinir yaratabilir. Çocuğunu düşürebilir acı çekebilir bu yüzden hatta hastalanabilir ama çabuk iyileşir. Kendini toparlar ve çocuk sahibi olmayı ister tekrar tekrar. Çocuklara olan sevgisi büyüktür. Kendi çocuğu olmasını bu yüzden çok ister.

Yolculuk yapmaktan çekinmelidir. Deniz yolculuğu yerine kara yolculuğu yapması aslan kadını için daha iyidir çünkü batma ve boğulma korkusu ve tehlikesi taşır. Yıldızname kitabı verilerine göre dikkat edilmesi gereken bir husus daha hassas olmasıdır. Ümit ve hayalleri yüksektir umutsuz, karşılıksız aşkları vardır. Bu duygular yıpratabilir, üzebilir ancak kendini çok çabuk toparlayabilir. Ummadığı yerlerden eline para geçebilir mutlu edebilir bu onu.

Turuncu renkli elbiseler giymekten hoşlanır, elmasın ve yakutun kendine uğur getirdiğine inanır ve üstünde taşır. Kandını övmekten hoşlanır ve kendini beğenmiştir. Her şeye sahip olma arzusu ona bazen zarar verse de peşinde koşar amacının. Cömert oluşu mirasını çabuk yemesine sebebe olur . Uğurlu rakamı olan bir i hayatının her alanında kullanmaktan mutluluk duyar. Erkekleri etkilemek için portakal çiçeği kokusunu kullanır ve çok sever. Bir erkekten aldığı kırmızı gül onu hayatı boyunca ona bağlayabilecek güçtedir.

 

 

Aslan burcu erkeği yıldızname analizleri, onlar için ateş grubunu göstermiştir. Aslan erkeği genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Boyu uzun, kolları kalın, göğsü geniş teni buğday veya sarı renklidir. Saçları da sarı veya kumraldır. Aslan erkeği çok cömert bir yapıya sahiptir. Fakat bunun yanında şehvet uğruna birçok hileye başvurabilen bir yapısı vardır. Özellikle bir takım olaylar karşısında hile yapmaktan kaçınmaz.

Aslan erkeği yıldızname bakımına göre sık sık grip ve nezle olurlar. Kalp çarpıntısı ve safra iltihabı gibi hastalıkların görünme ihtimali yüksektir. Başı ve ayağı da genellikle ağrır. Aslan erkekleri yolculuk yapmayı pek sevmezler. Zaten onlar için yolculuk yapmakta pek hayır getirmez. Çok gerekli olmadığı sürece yolculuk yapmaması en hayırlısıdır. Fakat çok zorda kalırsa kara yolculuğunu tercih etmelidir. Yapacağı yolculuk Salı günü olursa çok daha doğru bir seçim olur kendisi için. Deniz yolculukları kendisi için ölümü dahi getirebilir. Yıldızname kitabına göre aslan erkeği 7 14 28 ve 40 yaşlarında ölümcül bazı olaylar yaşar. Bu olayları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

Yıldızname bakımı sonuçları onların biraz kadın düşkünü olduklarını söyler. Fakat kadınlara çok dikkat etmelidirler. Kadınlar onları kandırmaya çalışır ve bunu başarmak için bin bir türlü tezgâh hazırlarlar. Anne baba ilişkilerinde biraz kopukluk yaşayabilir. Babasının birden fazla kez evlenmiş olma ihtimali yüksektir. Kardeşleri kendisini sever fakat birbirleri arasında anlaşamazlar. Anne, baba, kardeş ve çocukları dışında nerdeyse tüm akrabaları kendisine düşmanlık eder. Kız çocuklarına çok bağlıdır ve onların ölümü kendisinden önce olacaktır yıldızname yorumuna göre. Evlatlarından gerek ölüm gerekse uzak yerlere gitmelerinin sonucu olarak, çok erken ayrı düşecektir. Anne ve babası varlıklı kişilerdir onlardan kendisine miras kalır. Fakat bu miras akrabalarını kendisine düşman eder. Bu miras çabucak elinden gider ve bir fayda görmez.

Yıldızname kitabı aslan erkeğinin en büyük tutkusunun bir şeylere sahip olmak olduğunu belirtirken, hedefinin de zirveye çıkmak olduğunu belirtiyor. Bu yolda en büyük özelliği cömertliği olmasına karşın, kendisiyle övünme huyu yaptığı en büyük hata. Bu huyu insanların ondan uzaklaşmasına vesile olurken aynı zamanda içinde ki benlik duygusunu ortaya çıkarıyor ve kendisini aynı zamanda bencilliğe de itiyor. Bu huyunu dizginleyemediği zaman gerek arkadaş çevresinde gerekse iş hayatında hep aranılmayan kişi olmaya mahkûm.

Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çok küçük yaşta parayı bulacağını söyler. Genç yaşta çok fazla kazanır. Ama tecrübesiz yaşlarda eline para geçmesinin sonucu olarak, malını ve parasını işine hiç yaramayacak kişilere yedirerek bitirir. Bir süre fakirlik ve sıkıntı çeker. Daha sonra edindiği tecrübelerle hayata tekrar tutunur ve iyi yerlere gelir. Aslan erkeği yıldızname bakımı onların çok iyi niyetli olduğu için başkalarına sırlarını açtığını söyler. Bu, zamanla aslan burcu erkeği için sorun olarak kendisine dönmektedir. İyi niyeti sık sık suiistimal edilir.

Aslan burcu erkeği yıldızname bakımı, erkeğin bir işi kafasına koyduğun da kesinlikle yapacağını gösterir. Bu özelliği kendisine başarıyı getirir. Ve çevresindekiler başarısını çokça kıskanır. Bir işi yapmayı kafasına koyduğunda ortak araması kendisi için sakıncalıdır. Yalnız yapması en doğrusudur. Ortaklık kendisi için pek hayırlı değildir.

Aslan erkeği yıldızname yorumu, en iyi anlaşabildiği burcun ikizler olduğunu ortaya koymuştur. Buna karşı boğa burcundan uzak durması gerektiğini de belirtmek gerekiyor. İkizlerin cana yakın tavırları ve aslanın iyi niyeti birleştiğinde çok iyi bir dostluk kurulabilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...