Jump to content

Yengeç Burcu Yıldıznamesi.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Yıldızname kitabı yengeç burcu kadınını oldukça çalışkan, konuşkan, hazır cevap, hareketli ve güler yüzlü olarak tanımlar. Yengeç burcu kadını su elementine sahiptir, bu yüzden duyguları oldukça yoğun bir biçimde yaşarlar. Erkekler tarafından çok sevilen yengeç burcu kadını, kadınlar tarafından fazla sevilmezler. Yengeç burcu yıldıznameye göre nazar görmeye oldukça eğilimlidir bu yüzden genç yaşlardan itibaren başlarına kötü şeyler gelebilir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınının çocukları genel olarak kız olur. Zevk ve sefayı seven yengeç burcu kadını, genel olarak değişikliklerden hoşlanır. Yıldızname bakma sonucunda yengeç burcu kadını için terzi, konfeksiyoncu, artist, şarkıcı, şair ve imalatçı meslekleri uygun görülmektedir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınları sağlık açısından genel olarak hazımsızlık problemleri çekerler. Mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyaz renkleri yengeç burcu kadınına çok yakışmaktadır.

 

Akıllı ve zeki olan yengeç burcu kadını her gördüğünü yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yıldızname bakmaya göre erkekler konusunda talihleri de açıktır. Fakat erkekler konusunda zarar görmekten kaçındıkları da yazmaktadır. Yıldızname kitabına göre genel olarak başlarından iki evlilik geçmektedir. Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi seven yengeç burcu kadını, ziyneti ve güzel kokuları çok sever. Yengeç burcu kadınından çok iyi eş ve aile kadını olur. Yıldızname bakmaya göre yengeç burcu kadınının hayatı güzel geçer. Niyetleri saf ve temiz olduğundan güzel şeylerle karşılaşırlar. Yaptığı işlerde emin adımlarla ilerler. Oyun ve eğlenceyi seven yengeç burcu kadını iyilik etmeyi de sever. Fakat iyilik ettikleri zaman kötülük görebilirler. Yıldızname kitabına göre çalışkan ve namuslu olan yengeç burcu kadını ellerinin emeği ve alnının teriyle para kazanmak ister, eşlerinin mallarını da yerler. Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu kadınının serveti yaşlandıkça artar ve ömrünün sonuna kadar rahat bir ömür yaşarlar. Yıldızname kitabına göre genel olarak kız çocuk sahibi olan yengeç burcu kadınının çok çocuğu olur. İlk çocuklarının kız olması kuvvetle muhtemeldir. Yengeç burcu yıldızname yorumlarına göre yengeç burcu kadını 3, 18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi yaşarlar. Yengeç burcu kadını etrafı tarafından sevildiğinden muazzez ve muhterem olurlar.

 

Hayatta her istediğini elde edebilen yengeç burcu kadının hayırlı ve hayırsız günleri yıldızname kitabına göre pazartesi ve cuma günleri olacaktır. Her türlü kötülükleri iyimserlikleri ile atlatmak isteyen yengeç burcu kadını yıldızname bakmaya göre her türlü bela ve kazadan dualar aracılığıyla korunabilirler. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadını dileğini pazartesi günü dilerse, dileğinin gerçek olması oldukça muhtemeldir. Canları sıkıldığında Türk sanat müziği şarkısı dinleyecek olurlarsa, mutlu olacaklardır. Yengeç burcu kadının mutfakla arası oldukça iyi olduğundan çok iyi ve lezzetli yemek yaparlar. Tatlılarla arası iyi olan yengeç burcu kadını yıldızname kitabına göre evlilikten sonra kilo alsa da orta yaşlarda aldığı kiloları geri verecektir.

 

 

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği oldukça azimli, maceracı ve seyahat etmeyi seven karakterlere sahiptir. Yengeç burcu erkeği, burcunun özelliğini taşıdığından ruh durumları oldukça dalgalıdır. Sabırlı ve utangaç bir yapısı olduğundan yengeç burcu erkeği hayatın ya tam ortasında ya da dışında kalmak ister.Yıldızname bakma sonucu yengeç burcu erkeğinin, küçük yaşlarda suda boğulmalarından korkulur. Hayal kurmayı ve hayal dünyasında yaşamayı seven yengeç burcu erkeğinin, davranışlarında zaman zaman durgunluklar vardır. Yengeç burcu erkeği biraz panik bir yapıya sahip olduğundan yoldu yürürken sık sık arkalarına bakarlar. Yıldızname bakımına göre yengeç burcu erkeğinin Salı günü geçirdiği bir hastalık sonucu ölmesinden korkulur. Yengeç burcunun azimliliği, yengeç burcu erkeğinde de görülür, bir işe başladıklarından bitirmeden asla bırakmazlar.

 

Her gittiği yerde sevilen yengeç burcu erkeği kendi burcundaki arkadaşlarını da çok severler. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği yengeç burcu kadınıyla çok iyi anlaşır. Yıldızname bakma sonucu büyük bir makama erecekleri söylenen yengeç burcu erkeği refah ve bolluk içinde vefat eder. Ay taşı bir yüzük taktıklarında yengeç burcu erkekleri daha mutlu ve refah içinde olurlar. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkekleri için en uygun meslekler şair, ressam, artist, fırıncı, postacı, terzi, tüccar, nakliyeci ve gemicidir. Bu işlerde kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

Yengeç burcu erkeği, yıldızname kitabına göre genel olarak erkek çocuk sahibi olur. Yengeç burcu erkeğinin iş veya evlilik için şehir ve ülkelerini terk etme ihtimali vardır. Fakat daha sonra yine kendi yaşadığı yere geri dönecektir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği torununu gördükten sonra vefat edecektir. Her iki cinsiyetle de iyi anlaşan yengeç burcu erkeği yıldızname bakımı sonucu mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar. İlk çocukları erkek olacağı düşünülen yengeç burcu erkeğinin az çocuğu olur. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeğinin yüksek bir yerden düşmesinden, trafik kazası geçirmesinden ve hayvan tarafından ısırılmasından korkulur.

 

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği iyi yerde ve iyi vasıfta yaşarlar. Herkese yardım eden yengeç burcu erkeği, küçük yaşlarda çekeceği sıkıntıların karşılığını büyük yaşlarda alırlar. Yaşlandıkça rızkları artacağı düşünülür. Halleri daima iyiye doğru gider. Yengeç burcunun özelliği olarak, yengeç burcu erkeği de başlarına gelen belalara karşı sabırlı olur ve katlanırlar. Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu erkeği erkek ve kız kardeşlerinden fazla hayır görmez, daima aldatılma ve kandırılma tehlikesiyle karşılaşırlar. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği 7, 14, 20, 28 ve 40 yaşlarını atlatırsa ömrü de uzun olabilir. Yengeç burcu erkeği ilk eşiyle fazla uzun yaşamaz, onun için genellikle iki evliliği olur. Her türlü kötülükte sabırlı olan yengeç burcu erkeğinin hayırlı günü pazartesidir. Güzel yemekleri çok seven yengeç burcu erkeği, güzel yemek yapan kadınlarla evlenecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...