Jump to content

Başak Burcu Yıldıznamesi.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Başak burcu kadını için yıldızname kitabı toprak grubunu göstermiştir. Kendileri çok güler yüzlüdür ve eğlenceyi severler. Eli boldur fakat genellikle kime iyilik yaparsa o kişi başak burcu kadınına kötülük yapar. Bu yönden talihi hiç yoktur. Başak burcu kadını yıldızname analizi bu yıldıza mensup kişilerin sarıya yakın ve ya esmer tenli olduklarını genellikle kısa boylu, yuvarlak yüzlü ve güzel olduklarını söylemiştir. Genellikle yüzünde bir ben olur.Yıldızname bakımı onların eğlenceyi seven ve cana yakın tavırlarının ona kötülük getirdiğini bildirir. Başak burcu kadını çok saftır ve herkese inanır. Bunun neticesinde sırlarını herkese söyler. Dost bildiği kişiler kendine kötülük edeceği zaman verdiği sırları koz olarak kullanırlar. Başak bayanlarına genellikle kötülükler hemcinsi bayanlardan gelir. Başak burcu kadını yıldızname bakımı kendilerine dost seçerken kesinlikle akrep burcu olanları seçmelerini söylemişlerdir. Aynı zamanda Başak burcu kadınının bir numaralı düşmanı yay burcudur. Yay burcu kimseler başak burçlu bayanlar için hep kötülük ve şer düşünürler. Onlardan uzak durmalı, aralarında ki mesafeyi hep korumalıdırlar.

 

Başak burçlu bayanlar kardeşleri yönünden çok şanslıdırlar. Kardeşleri hep sözüne güvenir, onu dinlerler. Bir süre kardeşlerinden ayrı kalabilir fakat tekrardan yan yana olacaklardır. Başak burcu kadınının kardeşleriyle bir problem çıkarsa genellikle haklı çıkan kendisi olur. Başak burçlu bayanlar haksızlığa hiç gelemezler ve genellikle çevresinde olaylara hakemlik edebilecek biri gözüyle karşılanırlar. Başak burcu kadını yıldıznamesi onların anne ve babası tarafından çok sevildiğini söyler. Anne ve babasından kendisine miras kalırsa bu miras kendisine bir fayda etmez. Sadece eğlenerek parayı bitirir.

Yıldızname kitabı başak burçlu bayanların bazen çok zengin olup serveti yüklü miktarlara gelebilirler bazen de fakirlik ve sefalet içerisinde hayatını sürdürebileceğini söylemiştir. Başak burcu kadını yıldızname bakımı kendisinin birden fazla evlilik geçirebileceğini söylemiştir. Bunlardan ilki ölüm ikincisi de ayrılıkla bitecektir. Eğer birden fazla evlilik yaparsa orta yaşlarda yaptığı evlilikte ki eşi tüm malını mülkünü bitirecektir. Ama daha sonra hayatını düzene sokup servetine tekrardan kavuşacaktır.

Yıldızname bakımı başak burcu bayanların en belirgin özelliği temizlik olarak belirtmiştir. Kendileri hiçbir şeyi işinde başarılı olmak kadar arzulamaz. Bunun yanında toplumda beğenilen sevilen ve sayılan biri olmak kafasında ki kendi için kurduğu portrenin en temel taşıdır. Tüm bunları isterken ve hayal ederken sahip olduğu en büyük yanlış çekingen tavırlarıdır. Bu tavırlar bazen işinde başarılı olmasını dahi engeller. Ondan daha az başarılı kişiler sadece daha atılgan oldukları için ondan iyi yerlere gelebilirler. Başak burcu kadını bu davranışından kesinlikle kendisini kurtarmalıdır.

 

Başak burcu kadını yıldıznamesi beyaz yeşil ve mavi renkli elbiseler giymenin günlük hayatını pozitif yönde etkilediğini ortaya çıkarmıştır. Kendileri bir sayı seçmeleri gerektiğinde beş sayısını seçmelidirler. 1 6 14 ve 40 yaşları ölümcül tehlikeler geçirebileceği yaşlardır. Bu yaşları sağ salim atlatabilirse 90 yıl yaşayabilirler. Yüzük seçerken zümrüt ve akik taşlı olmasına dikkat etmeleri vücutlarına pozitif bir enerji girmesini sağlar.

 

Başak Burcu Erkeği

 

Başak erkeği için yıldızname kitabı toprak grubunu tanımlamıştır. Bir toprak grubu özelliği olan şehvet, başak burcu erkeği için vazgeçilmezdir. Her türlü işi büyük bir şevk ve şehvetle yapar. Kendisi çocukla çocuk olur, büyüklerle olgun bir insanmışçasına konuşur. Aşırı alçak gönüllüdür. Yalnız çalışmayı pek sevmez, grup çalışmalarından büyük bir zevk duyar. Başak burcu erkeği yıldızname yorumları bu yıldız mensuplarını beyaz tenli uzun boylu ve büyük ayaklı olarak tanımlar. Başak erkeği yıldızname bakımı başak erkeklerinin dizlerinde ağrı, vücutlarında kaşıntı olmasını doğal bulur. Ayrıca kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi iltihabı olma şansı yüksektir.

Başak burcu erkeği kardeşleri arasında en güzel, en yakışıklı olandır. Kardeşleri onu kıskanır ve ona karşı hep kin besler. Fakat bu düşmanlığın ona zararı hiçbir zaman olmaz. Anne ve babası başak burcu erkeğinden hep hoşnutturlar. Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çocuklarının genellikle kız olduğunu ve olan erkek evlatlarının kendisi için bir hayrı olmadığını söyler. Başak burcu erkeği yıldıznamesinde söz konusu talipler olunca kendisi için bolca talip gözükür. Birden fazla evlilik yapma ihtimali yüksektir. İlk eşi genellikle kendisinden önce ölür. Yaptığı birden fazla evlilikten birinde evlendiği kadın kendisinin tüm parasını yer ve onu felaketin eşiğine getirir.

Akrabaları kendisini kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık ederler. Aynı zamanda yanında çalışanlarda kendisine düşmanlık beslerler. Yıldızname kitabı kendisi için en uygun dostun toprak grubundan olanları gösterir. Özellikle akrep burcu olanlar, başak erkeği için en iyi dosttur. Bunun yanı sıra hava grubu mensupları da bir numaralı düşmanıdır. Başak erkekleri yay burcu insanlarla arkadaşlık etmekten kaçınmalıdır.

Başak erkeği yıldız bakımı sonucu onun en belirgin özelliği içinde ki temizlik yapma isteği seçilmiştir. En ideali toplumda beğenilmektir ve bunun içinde en büyük arzusu işinde başarılı olmaktır. Bunları yapma yolunda yaptığı en büyük hata çekingen tavırlar sergilemektir. Bu tavırlar başak erkeğinin ilerleme hızını yavaşlatır. Hatta bazen öyle bir çekingen hal içine girer ki tüm emekleri bile boşa gidebilir.Yıldızname kitabı başak erkeği için yolculuk yapmanın iyi bir şey olduğunu belirlemiştir. Deniz yolculukları, yıldızname yorumuna göre, başak erkeği için her zaman iyi gelecektir. Özellikle yolculukları sırasında yeşil, beyaz veya lacivert elbiseler giymesi onun için çok daha iyi olacaktır. Kendisi bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmesi onun için en uğurlu olanıdır.

 

Başak erkeği maddi yönden bazen fakir olur bazen de zengin. Kadınlara dikkat ettiği ve işlerini planlı yürüttüğü sürece yıldızname bakımı onun fakirliğe pek yanaşmayacağını belirtmiştir. Yaptığı işler onun için fazla zahmetli gelir. Ama azmini kaybetmeyip şevkle devam etmesi gerekir. Hileye ve harama başvurmamalıdır. En ufak hile ve haram tüm işlerinin yolundan çıkmasını sağlayabilir.

 

Başak erkeği yıldıznamesinde 7,14 ve 28 yaşlarında ölümcül tehlikeler yaşama ihtimali olduğu belirtilmiştir. Bu tehlikeleri atlattığında 83 yıl yaşayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...