Jump to content

Akrep Burcu Yıldızname


denmeh1
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Akrep burcu kadını yıldızname kitabına göre su grubunda yer alır. Pembemsi beyaz teniyle orta boyuyla ve çatık kaşıyla çok dikkat çeken bayanlar güzel yüzlüdürler. Zevke ve sefaya düşkünlükleriyle bilinirler ve çok yalan söylerler. Unutkanlıkları sayesinde yalanları çok çabuk ortaya çıkar. Çok huysuzdurlar bu yüzden çok düşmana sahiptirler.

Genellikle mide hastalıklarıyla mücadele ederler akrep kadınları. Kadın arkadaşlarına dikkat etmelidir Akrep kadınları. Arkadaşlarından birisi onu zehirleyebilir. Bazen vücudunun tamamını ağrı ve sızılar kaplar acı çeker bunların sebebi soğuktur, safrasının fazlalığındandır. Sık sık başı döner ve midesi bulanır. Ölüm korkusu 2 - 7 - 24 yaşlarında onu tehdit eder. Bu tehlikeleri atlatırsa 70 yıl yaşar Güzel bir hayat geçirirler.

Çocukluktan annesine ve babasına bağlıdır onlardan ayrı kalamaz yanlarına geri döner hayır dualarını alır ve kısa süreli ayrılıklar yaşar. Ailesinden kalan miras onun işine yaramıştır her zaman.

Orta hallidir yıldızname bakımına göre akrep kadınlar. Hiç bir zaman kimseye muhtaç değildir. Parası fazla olmasa da geçinmeyi becerebilir. Bazen israfı fazla yapsa da sıkıntı çektikten sonra düzelir. Yakınlarıyla iyi geçinemez kardeşlerinden ve akrabalarına yüz vermemeli onlardan uzak durmalıdır. Akrep burcu kadınlarına her an zarar verebilirler.

 

Bazı insanlarla çok iyi geçinir bazıları tarafından sevilmezler. Erkek ve kadın olmak üzere bir çok düşmana sahiptir. Ancak kadınlar Akrep kadınlarını çekemez kıskanırlar. Sarışın ince narin vücutlu bir bayandan zarar görebilirler her zaman dikkat etmeli akrep kadını.

Yıldızname bakımına göre Akrep burcu kadını yeşil ve mavi renkleri her zaman tercih eder ve tatili sever. Parmağında altın veya gümüş yüzük taşımalıdır Hem ruh hem fizik sağlığı için gereklidir.

Önemli bir aileye sahip olan bir bayanla karşılaşır ve onun sayesinde ünlenir herkes tarafından sevilir. En büyük ideali olan zenginliğe bu kişi sayesinde yaklaşır akrep kadını. Bu idealini gerçekleştirmek için çabalayan akrep burcu kadını bazen kendini bile çiğneyecek kadar hırslı bir bayan olabilir. Akrep kadınları bu yüzden tehlikelidir.

Yıldızname kitabına göre başından iki evlilik geçer. İlk eşinden ölüm veya boşanma sebebiyle ayrılır. İkinci eşiyle ömrünün sonuna kadar yaşamak ister yaşayabilir. Fakat akrep kadını geniş bir bayandır eşi bundan rahatsız olur ve onu çok kıskanır bu akrep kadınının umurunda olmaz. Ufak tefek tartışmalara sebep olan bu sorun Akrep kadınıyla eşinin arasını açmayı başaramaz.

Yıldızname bakımına göre ilk kocasından ayrılma sebebi zenginlik hırsı ve merhametsizlik olabilir. Akrep kadınımız erkekleri etkilemekten hoşlanır ve bu etkiyi yaratabilmek için manolya kokusunu kullanmaktan büyük haz alır. Dans etmeyi seven akrep burcu kadını, canlı parçalardan hoşlanır ve eğlenceyi sever.

Genellikler çocukları erkek olur. Bunlardan bir kaç tanesi yaşar. Çocukları akrep burcu kadınına çok eziyet çektirir. Akrep burcu kadını çocuklarından neredeyse hiç hayır görmez. Sadece bir oğlu annesine yardım eder ve bu yardım akrep kadınının içini ferahlatır. Akrep kadını kendine dost seçerken su tabiatlı olan erkek ve bayan dostlar edinmelidir. Havai grubundan kaçınmalıdır. Bir numaralı düşmanıdır. Yani akrep burcu kadını ikizler grubuyla dost olurken, kova grubundan uzaklaşmalıdır, kesinlikle yaklaşmamalıdır. En büyük arzusu olan ömür boyu güveni kimsede tamamen yakalayamaz. Ve en büyük arzusunu gerçekleştiremezler.

 

Akrep burcu erkeği yıldızname kitabı içinde su grubunda yer almaktadır. Akrep burcu erkekleri genelde orta boylu, ten rengi buğday rengi olan genellikle mavi gözlü, yüzü dolgun, ağzı geniş, saçları sarı ve yuvarlak yüzlüdürler. Kararlılığıyla dikkat çeken bu burçlar, akrep erkeği yıldızname bakımına göre zenginliği en büyük idealleri olarak edinmişlerdir. Merhametsizlik ise yaşantılarında yaptıkları en büyük hatadır.

Yıldızname kitabı akrep erkeklerini sabırsız bulur. Çabuk kızar ve kızgınlığı hemen geçer. Gülüp oynamaktan pek hoşlanmazlar. Kibirlidirler ve kimsenin ayağına gitmezler. Hayatı iyidir. Bazen eline para geçer ve bazen de parasız kalırlar. Yaşları ilerledikçe servetleri artar. Ellerine geçen parayı az zamanda zevk ve sefa yoluna harcarlar. Maddi açıdan sıkıntıya düşerler ancak tekrar işleri düzelir. Gidişatı iyidir.

Kardeşlerinin çoğu kadındır. Aralarında kimi zaman güzel geçinme kimi zaman da kavga olur. Yıldızname bakımı akrep erkeğinin annesinin ve babasından önce öldüğünü söyler. Annesinden ve babasından eline para geçmez. Onların sevgilerini bir türlü kazanamamıştır. Kendisine anne ve babasından bir miras kalmaz. İlk çocukları kız, sonrakiler erkek olur. Çocukları da vefat eder ancak, birisinin hayrı çok dokunur.Yıldızname akrabasından düşmanlarının çok olduğunu söyler. Dostu ve eşlerini su tabiatlı olanlardan seçmeli, ateş tabiatlılardan uzak durmalıdır.

 

Yıldızname kitabına göre akrep erkeklerinin hastalıkları kan fazlalığı, safra, humma, baş dönmesi, soğuk algınlığıdır. Bunlara önlem olarak kan aldırmalı, müshil içmelidir. Limonata gibi şerbetler de fayda verir. Soğuktan korunmalılardır.

 

Akrep burcu erkeği yıldızname bakımı iki kadınla evleneceklerini öngörmektedir. Bunlardan birincisini boşar ikincisi yaşar. Göğsünde ben bulunan kadın ona çok kahır çektirir. Genç iken kadınlar etrafında çok dolanır ve o da kadınların peşinde koşar. Çok seyahate çıkar ve bu yolculuklar onun için çok sıkıntılı geçer. Salı günlerinde güneye doğru yapacağı yolculuklar onun içi iyilik ve bereket getirir. Yolculuğun deniz veya kara yolunda olması onun için fark etmez. İş yerinin en üst düzey yetkililerinden biri ona yardım eder yıldızname bakımına göre. İyi bir makama yükselir. Bir şeyi kafasına koyduğunda başarılı olmadan o işi bırakmaz. Hedefine kısa zamanda ulaşmak için elinden geleni yapar ve gerçektende kısa zamanda ulaşır.

 

Bir sayı seçmeleri gerektiğinde 13 rakamını seçmelidirler. 13 onlar için en uğurlu rakamdır ve bir işe başlayacağında Salı gününü tercih etmelidirler. Salı günü başladığı işlerde başarılı olma şansı yüksektir. Ağustos ayı hastalanması için resmen davetiye çıkarır. Bu ayda sağlığına fazladan dikkat göstermesi gerekir. Para işleri için şanslı günleri eylülün ilk haftasıdır. Eylülün ilk haftasında yapacağı işler kendisine gelir getirir. Söz konusu evlenmek olduğunda kendisi için doğru zaman Mayıs ayının üçüncü haftasıdır. Bu yıldızda olanlar herkese kanmamalıdırlar. Başkaları kendisini kandırmaya çalışacaktır.

Elbiselerinde siyah ve kırmızı renkleri tercih etmelidir. Bu onlara hem uğur hem de şans getirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...