Jump to content

Halkçı Değil Paracı


berresu

Önerilen Mesajlar

[h=2]Yapımcılar, kötü giden reytinglerin ardından Hülya Avşar ve Beren Saat'in ücretinden 15 bin lira indirmek istedi. İkili, set çalışanlarının işten çıkarılacağını bile bile bu teklifi reddetti![/h]

 

1454528773253.jpg?50892790401

 

Hülya Avşar ve Beren Saat'in rol aldığı dizi 'Muhteşem Yüzyıl Kösem'in reytingleri her geçen bölüm daha fazla yere çakıldı. Bunun üzerine yapımcılar, birçok yerden kısıtlamaya gitti. Son çare olarak da yönetmenden senariste kadar birçok kişinin maaşlarında da indirim yapıldı.

 

İKİSİ DE TAVİZ VERMEDİ

Dedikodulara göre yapımcılar, haftalık 60 bin lira alan Avşar ile yine bölüm başına 90 bin lirayı cebine indiren Saat'in ücretinden de 15 bin lira indirim yapmak istedi. Konuyu iki yıldız isme açan yapımcılar, "Bu indirim olmazsa set ekibinden birçok kişiyi işten çıkarmak zorunda kalacağız" dedi. Ancak buna rağmen ne Hülya Avşar ne de Beren Saat, haftalık ücretlerinde indirim yapılmasını kabul etmedi.

 

1454528783627.jpg

 

OLAN ELEMANLARA OLDU!

Bunun üzerine de yapımcılar, aylık 2 bin-2 bin 500 lira alan birçok set çalışanını işten çıkardı. İki yıldız ismin yaşanılacak bu üzücü durumu bile bile 15 bin liralık indirimi kabul etmemesi "Lafa gelince konuşuyorlar ama iş paraya gelince tavırları başka" dedirtti.

 

BEREN'İN ÇELİŞKİSİ!

Ünlü oyuncunun sosyal medyada yaptığı 'halkçı' çıkışlarıyla yaptıkları arasında büyük fark var!

 

Halkçı değil paracı - Takvim - 04 Şubat 2016

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

set ekibini çıkaracağıma onları çıkarırım diziden, bu kadar aç gözlülük ve bunlara prim yaptıranlara yazıklar olsun. İzlemiyorum şu andan sonra da asla izlemeyeceğim dizi yayından kaldırılır ve bir daha bunlara iş verilmezse çok mutlu olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...