Jump to content

Meme Büyütme Estetiği Önerileri...


Renan

Önerilen Mesajlar

Meme büyütme estetiği önerileri

 

gogus-estetigi-main1-620x330-640x360.jpg

 

Meme büyütme estetiği ameliyatları silikon jel implantlar, tuzlu su implantları ya da bazı durumlarda yağ transferi veya dolgu enjeksiyonları ile memenin boyutunun artırılması operasyonlarıdır.

 

En popüler ve en eski plastik cerrahi prosedürlerinden birisi olan göğüs büyütme estetiği ameliyatları ile boyut ile hacim artırma ve asimetrileri düzeltme sorunlarında büyük başarı sağlanılmaktadır.

 

Meme büyütme ameliyatlarını hangi durumlarda düşünmelisiniz?

Doğal meme dokunuz az, göğüsleriniz giydiğiniz kendinize yakıştırmayacak kadar küçük, en önemlisi ise kendinizi mutsuz hissedecek kadar sizi rahatsız ediyorsa meme büyütme estetiği yaptırmayı düşünebilirsiniz.

grey.gif

 

Meme büyütme estetiği nasıl yapılır?

Meme implantı yerleştirilerek yapılabilir, bu işlemde kişinin var olan meme dokusuna göre kas altı ya da kas üstü kesiler açılarak meme implantı yerleştirilerek yapılabilir. Gelişen tıp sayesinde belli belirsiz izle, süt kanallarına herhangi bir zarar vermeden, doğala en yakın boyut ve hisse sahip meme implantı kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Bu seçenekte anestezi uygulaması yapıldığı için hasta hiçbir şey hissetmeden kısa süre içinde dolgun göğüslere kavuşabiliyor. İyileşme süreleri giderek daha da kısalan bu ameliyatlar sonrası hasta birkaç gün içinde gündelik yaşamına geri dönebiliyor.

 

Ameliyatsız göğüs büyütme seçeneği ise son zamanlarda giderek daha popüler hale gelen estetik prosedürlerin başında geliyor. Bu yöntemle hasta öğle yemeği molasında bile iyileşme süreci olmaksızın hemen dolgun göğüslere sahip olabiliyor. Bunun için vücutla uyumlu dolgu malzemeleri kullanılıyor. Hasta dolgun ve hacimli göğüs dekoltesine ameliyatsız yöntemler ile kavuşabiliyor. Ortalama 15 ile 20 dakika süren dolgu enjeksiyonu uygulaması ile 9 ile 18 ay boyunca dolgun ve hacimli göğüslere sahip olunabilir.

 

Ameliyatsız göğüs büyütme yöntemlerinden bir diğeri ise yağ transferidir. Vücudun diğer bölgelerinden alınan fazla yağlar özel işlemlerden geçirilerek kişinin meme bölgesine enjekte edilir.

 

Meme büyütme estetiğinin en önemli unsurlarından birisi memede sarkma olup olmadığıdır. Eğer var olan meme dokusunda kilo kaybı ya da doğum gibi sebeplerle sarkma varsa bu durumda meme büyütme ameliyatı ile birlikte göğüs dikleştirme ameliyatı da yapılması gerekebilir.

 

Günümüzde plastik cerrahi prosedürleri kadınlara dolgun ve hacimli göğüslere sahip olabilmeleri için çeşitli seçenekler sunuyor. Ve bu seçenekler ile kadınlar isterlerse 15-20 dakika içinde isterlerse birkaç gün içinde hayal ettikleri gibi doğal ve dolgun görünen göğüslere sahip olabiliyor. Ağrısız, izsiz, gittikçe kısalan iyileşme süreleri meme büyütme estetiğinin sunduğu seçeneklerden siz de faydalanabilir, güzel göğüslere sahip olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...