Jump to content

Uzun Saçlar İçin Pratik Ve Şık At Kuyruğu Modeli


Olcix

Önerilen Mesajlar

Uzun saçlı kadınlar bir davete gitmeden önce kuaföre giderek saçlarına şekil verdirirler. Ancak bazen kuaföre gitmek için vakit olmaz. O zaman her türlü davete gidebilecekleri bir saç modeli önereceğiz. Şık ve pratik olan bu at kuyruğu şekli inanın sizi kuaförden çıkmış gibi hissettirecek.

 

  • Aşama

11.gif

Önce saçlarınızı tarayın. Ardından saçınızın her iki yanından birer parça alın ve elinizle bükün. Büküyen saç ne gevşek ne de çok sıkı olmamalıdır. Saçınızın yarında doğal bir şekilde durmalıdır. Aşağıda görünen resimdeki saçınızı büyük ve bir toka ile saçınızın arkasına sabitleyin. Aynı uygulamayı saçınızın diğer yanı için de yapın

 

  • Aşama

21.gif

Saçınızın her iki yanında büktüğünüz bölümleri saçınızın arkasına getirin at kuyruğu olacak şekilde bir düğüm atın. Böylece yandan getirdiğiniz iki büküm ve ortada bulunan at kuyruğu birbirine bağlanmış olacak. Bu bağlantının daha sağlam olması için bir kez daha düğüm atın.

 

  • Aşama

3.gif

İki kez düğüm attığınız saçınızın iki ucu elinizde duruyor. Bu ucların saçınızın içine doğal bir şekilde karışması için yanda bulunan büklümlerin arasına sokun ve tokalarla sabitleyin. Saçınızın rengine göre toka kullanmanız halinde yaptığınız bu işlem görünmeyecektir.

Artık at kuyruğunuz hazır. Şimdi isetdiğiniz partiye veya davete kendinizden güvenli bir şekilde gidebilirsiniz.

4.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...