Jump to content

Olumlamalarla Altın Tavsiyeler


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Gündelik hayatımızda yaşadığımız belli başlı önemli sorunlar ve bu sorunlarla baş edebilmek için,olumlamalar,uygulamalar ve bunları kuvvetli destekleyen esmalardan yararlanmamız önem teşkil eder.Olumlamaları uygularken niyetlerinizi yüksek sesle okuyun ve okurken, gerçek olacaklarını hissetmeye çalışın. İnanç ve pozitif duyg içinde olmanız çok önemlidir.Bilinç altı,olumlama cümlelerini kayıt alır.Tekrar edilencümleler ruhu ikna eder. Olumlama cümlelerini günde en az üç kere,dört hafta tekrarlayınız.21 günün sonunda enerji titreşimleri birleşerek oluşumların zeminini hazırlar.

 

 

Bu çalışmaları büyük ölçüde desteklemek için Esma-ül Hüsna’da yer alan Allah’ın isimlerini sabah uyanır uyanmaz ya da gece uyumadan hemen önce zikretmek gerekiyor. Esmaları devamlı verilen sayılarda tekrar ederseniz, kozmik alana ulaşıp, ilgili alanla bağlantı kurarak dileklerinizin gerçekleşmesini kolaylaştırabilirsiniz.Uygulamalı olarak verilen Esma-ül Hüsna İsimleri ve duaların faydalı olması için en az yedi gün uygulanması olumlamalardaki dileklerinizin gerçekleşmelerini hızlandıracaktır.

 

 

AŞK TILSIMI:”Mutlu bir aşk içinde yaşamayı seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve benliğimle evet diyeceğim, evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi güçlü bir şekilde niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.

 

 

Pembe renkte bir mum alınız.Evinizin en sessiz,tamamen kendinizle baş başa kalabileceğiniz bir yerinde,mumu yakınız.Mum yanarken yanında Pembe Kuvars Taşı bulundurmanız daha faydalı olacaktır.Mumu her gün en az on dakika yakınız Mum yanarken “Mükemmel aşkı kendime çağırıyorum.Aşkın çekimi ve gücüyle doluyum.Hayatımdaki aşka teşekkür ediyorum” şeklinde kendi duyacağınız tonda sesli olarak dileğinizi tekrarlayınız.Her gün yeni bir mum yakınız ve her gün aynı saatte yakmaya özen gösteriniz.Artan mum kalıntılarını pembe bir kese içerisine koyup,keseyi uyuduğunuz odada yüksek bir yerde saklayınız.

 

 

NOT: Esma-ül Hüsna’daki “Ya Vedud Celle Celalühü” ismini abdestli olarak günde 101kere tespih çekmek,aşkın size hayırlı ve emin adımlarla geldiğini tecrübe etme olanağı sağlayacaktır.

 

 

EVLİLİK İÇİN: “Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum.Eşimi sevmeyive onu desteklemeyi kabul ediyorum.Eşimin bana sevgi, saygı ve anlayış göstermesini tüm kalbimle istiyorum ve bu isteğimi elde etmeye kesin olarak niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

 

 

NOT: PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.V)’’e her gün 51 kez

 

 

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdetive tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim” şeklinde salavat göndererek dileğinizin en kısa zamanda gerçekleşmesini vesile kılacaktır.

 

 

SAĞLIK İÇİN: “Her geçen gün daha da iyi olmayı ve sağlığımın mükemmel olmasınıseçiyorum. Sağlığımı korumayı ve sağlıklı olmanın tadını çıkartmayı kabul ediyorum. Tam olarak sağlığıma kavuşmaya bütün benliğimle ve yüreğimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Esma-ül Hüsna’daki “Ya Baki Celle Celalühü” ismini abdestli olarak günde 113 kere tespih çekmek,sağlıklı ve uzun ömürlü olmak için Rabbimizin bizlere bir lutfudur.

 

 

HUZUR ve MUTLULUK İÇİN: “Huzurlu ve dengede olmayı seçiyorum. Güzel şeylerdüşünmeyi ve hissetmeyi kabul ediyorum.Zihnimin olumlu düşünceler üretmesine, huzurn içinde dengede olmasına ve kendimle barışık olmaya tüm kalbimle niyet ediyorum.Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

 

 

NOT: Esma-ül Hüsna’daki “Ya Kuddüs Celle Celalühü” ismini her gün 100 defa tekrarladığınızda huzur ve dengeye ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

BAŞARI İÇİN: “İşlerimi başarılı bir şekilde yapmayı ve başarımın başkaları tarafından da takdir edilmesini seçiyorum. İnsanlara başarmaları için destek vermeyi ve katkı sağlamayı kabul ediyorum.İşlerimi yaparken başarılı olmaya ve her zaman en iyisini yapabilmeye tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum. “Bu dilekleri, akşamları yakacağınız yeşil renkte muma bakarak sesli olarak tekrar etmeniz,başarının gelmesini hızlandıracaktır.Ayrıca yeşil renkte mumu çalıştığınız ortamda bulundurmanız da faydalı olacaktır.

 

 

NOT: Esma-ül Hüsna’daki “Ya Bari Celle Celalühü” ismini abdestli olarak günde 214 keretespih çekerek,başarılı bir hayat için Rabbimizden yardım dilemek de etkili bir yoldur.

 

 

İŞE GİRMEK İÇİN: ” Yeteneklerime en uygun, başarılı olacağım ve parasal kazancımdan memnun olacağım bir işe girmeyi seçiyorum.İşimde en verimli şekilde çalışmayı ve iş yerime faydalı olmayı kabul ediyorum.En kısa zamanda başarılı olacağım ve refahımı yükseltecek bir işe girmeye tüm kalbimle niyet ediyorum.İşim şu an hazırlanıyor ve niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başlıyor.Bunun için tüm kalbimle teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Gece 24:00’ den sonra Esma-ül Hüsna’daki “Ya Rezzak Ya Fettah Celle Celalühü” esmalarını 1O1 kere tekrar etmek,iş bulma sürecini hızlandıracaktır.

 

 

DEPRESYON İÇİN: ” Mutlu olmayı, kendimi sevmeyi ve hayattan tat almayıseçiyorum.Mutluluğumu çevremdeki insanlarla paylaşmayı ve sevgimle onları desteklemeyi kabul ediyorum.Kendimi canlı, yaşam dolu, keyifli ve istekli hissetmeye hemen şimdi burada bütün kalbimle niyet ediyorum. Niyetimin gerçekleşmeye başladığını biliyorum ve içimde hissediyorum. Bunun için tüm kalbimle teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Hz. Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında iken yaptığı zikir olan “La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin” ayetini abdestli olmak üzere her gün 1OO defa tespih ile tekrar etmek ruhsal problemler için şifa vericidir.

 

 

KİLO VERMEK İÇİN: “Sağlıklı beslenmeyi ve en ideal kilomda olmayı seçiyorum. Bedenim için en iyi kiloya ulaşınca, doğru beslenerek ve bedenime iyi bakarak kilomu korumayı kabul ediyorum. Hemen şimdi hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlamaya ve en kısa zamanda ideal kiloma ulaşmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Sabahları abdestli olarak 520 kere “Ya Samed Celle Celalühü” tespihine devam etmek,iştahınızı azaltıp, hızla kilo vermenizi sağlayacak olan ve birçok kişi tarafından uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmış bir uygulamadır.

 

 

ŞANSLI OLMAK İÇİN: “Şansımın çok artmasını ve evrenden bana şans enerjisinin bol bolgelmesini seçiyorum.Şanslı bir insan olarak kendim için ve başkaları için olumlu düşünceler üretmeyi ve şansımı herkesin iyiliği için kullanmayı kabul ediyorum. Her gün daha da şanslı olmaya ve şansımı daha fazla fark etmeye hemen şimdi niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Abese suresinin 20.ayetinde geçen “Sümmes Sebila Yesserahu” bu bölümü günde en az yedi kez,vaktiniz varsa elinize tespih alıp,yüz kez de okumanız şansınızı arttırıp,işlerinizin yolunda gitmesini zor zamanlarınızda kurtarıcınız olacaktır.

 

 

CHAKRA TEMİZLİĞİ İÇİN:” Chakralarımın tamamen dengeli ve pozitif enerjiyle çalışmalarını seçiyorum. Sahip olduğum yüksek pozitif enerjiyi en güzel şekilde ve faydalı alanlara yönelterek kullanmayı kabul ediyorum. Chakralarımın hemen şimdi nazikçe ve etkili olarak temizlenmesine, dengelenmesine ve pozitif enerjilerle dolmasına niyet ediyorum.Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum”

 

 

NOT: Abdestli halde iken”Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim ,Ya Kerim (Celle celalühü ilave ederek) ” isimlerini 1OO er kere tespihle tekrar etmek çakralarımızın temizlenmesinde büyük fayda sağlar.

 

 

KAVGALARI SONLANDIRMAK İÇİN: “Sakin, huzurlu ve dengeli ilişkiler içinde olmayı seçiyorum.Çevremdeki insanlara ve sevdiklerime dengeli bir şekilde yaklaşmayı ve onlara huzur vermeyi kabul ediyorum.Tüm ilişkilerimde yada (Buraya kişinin ismi ile de ilişkimiz) uyum,iyilik ve olumlu duyguların oluşmasına ve dostça bağlantılar kurmaya niyet ediyorum.Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.” Kahverengi bir mum yakarak,sesli olarak tekrarlayacağınız bu olumlamalar sayesinde arkadaşlık ve dostluk konularında huzuru yakalayabilirsiniz.Mumun yanan posalarını akarsu yada denize atınız.

 

 

NOT: Çevrenizde bir kavgaya şahit olduğunuzda yedi kez Ayet-el Kürsi,üçer kez de Nas,Felak,Kafirun ve İhlas surelerini yada Esma-ül Hüsna’dan ” Ya Mani celle celalühü” 1O1 kere okuyarak bulunduğunuz ortamın huzurlu hale dönüşmesine vesile olabilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM YETENEĞİNİ ARTTIRMAK İÇİN: ” Kendimi çok iyi ifade etmeyi, duygularımı ve düşüncelerimi en iyi şekilde anlatabilmeyi seçiyorum.Kendi düşüncelerime ve insanların düşüncelerine değer vermeyi kabul ediyorum.İletişim yeteneğimin artmasına, en güzel cümleleri kurarak konuşabilmeme ve ses tonumu çok iyi kullanabilmeme bütün kalbimle niyet ediyorum.Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.” Mavi bir mum yakıp,muma bakarak bu olumlamaları sesli olarak tekrar etmeniz iletişiminizin güçlenmesine önemli katkı sağlayacaktır.

 

 

NOT:Sabahları abdestli olarak “Ya Azim Celle Celalühü” ismini 120 defa tespih ile tekrarladığınızda sosyal hayatınızda fark edilir konuma kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

 

 

ÇOCUKLARLA OLUMLU İLİŞKİ İÇİN: “Çocuğumla ( çocuklarımla, kızımla, oğlumla gibi kelimelerde kullanabilirsiniz) tamamen sağlıklı, sevgi dolu ve açık bir ilişki geliştirmeyi seçiyorum.Çocuğumu anlamayı ve ona hak ettiği değeri vermeyi kabul ediyorum.Çocuğumla ilişkimde karşılıklı sevgi, saygı, güven ve içtenlik olmasına niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.”

 

 

NOT: Çocuklarınızla iyi geçinmek,onların size karşı olumlu davranışlarda bulunmaları için “Ya Şehid celle celalühü” ismini 137 kere tekrar edip dua etmeniz oldukça faydalı olacaktır.

 

 

AŞK ACISINI UNUTMAK İÇİN: ” ( Unutmak istenilen kişinin ismi)yaşadığım olumsuz duyguları hayatımdan tamamen uzaklaştırmaya niyet ediyorum. Bundan sonra benim için en doğru insanı hayatıma çekmeyi ve bu insanla sevgi dolu bir ilişki kurmayı kabul ediyorum. Şu anda (unutmak istenilen kişinin ismi)ile ilgili hissettiğim tüm olumsuz duygulardan, acılardan yada beni rahatsız eden her şeyden tamamen kurtulmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Ondan tamamen arındım, temizlendim,uzaklaştım..Ve bunu teyit ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum” Sarı renkte mum yakarak bu olumlamaları tekrarlamak kısa zamanda sizi rahatlatıp,içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmaya başladığınızın farkına varacaksınız.

 

 

NOT: 100 kez bir bardak suya “YA MÜBDİEL BERAYA VE MUİDEME BADE FENAİHA Bİ KUDRETİHİ” okunup içilirse rahat ve huzurlu günlerinize doğru ilerlemeye başlarsınız.

 

 

İŞ YERİNDE HUZUR İÇİN: ” İş yerimde tamamen dengeli ilişkiler kurmayı , iş arkadaşlarımla, (ve patronumla kelimesini de ekleyebilirsiniz) en doğru şekilde iletişim geliştirmeyi seçiyorum.İş arkadaşlarıma değer vermeyi ve onların iyiliğini düşünmeyi kabul ediyorum.İş yerimde hepimizin iyiliğine olacak şekilde huzurlu, pozitif ve anlayışlı bir ortamın olmasına niyet ediyorum.Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.”

 

 

NOT : Günde 110 kere “Hüvel Aliyyül Aziym” isimleri tekrar edildiğinde iş yerinizde mevkiniz daima yükselerek ve insanların isteklerinizi sevgi ile yerine getirmelerinde etkili olur. “Yüreğinizin sesinin duyulması ve bütün dileklerinizin kabul olması dileğiyle…..”

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cook tesekkürler incisel,ne kadar güzel hepside,bunların bir kaçına birden başlayabilirmiyiz,yoksa birini bitirip diğerine başlamak enerjilerin karışmaması açısından dahamı uygun?

Birde Esmalar sabah yada gece bir kere okunacak verilen sayıda,ama olumlamaların sayısını anlayamadım ben tam olarak,yani günde en az üç kez tekrar,dört hafta boyunca diyorya,yani bir keredemi 3 kez yada günde 3 kez üçbeş defamı,nasıl bir tekrar uygulayalım dört hafta yada 21 gün boyunca?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim canım,21 gün boyunca gün içerisinde olumlamalar 3-4 defa tekrarlanacak.esmalar gibi sabah kalkınca ve yatarken özellikle uyumadan önce okumak faydalı diye düşünüyorum.bence tek tek uygularsak daha iyi olur ya da en azından hepsi olmasa da bir iki farklı uygulama daha uygun olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...